Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ég a led (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mino


Mino
csendes tag

Hi all!

Van egy kis gondom, segijjjetek pls. Bootoláskor rendesen, töltékor ég a HDD LED, viszont mikor bejön a win, és nem fut smmi folyamat, akkor is folymatosan ég.... MITŐL VAN?

Betettem a régi 20gigás ata wincsim, inst in, és azon nem csinálta. Lehet, h az Epox nem kompatibilis a ezzel Seagate-tel vagy a vezérlő driverrel??

Köszike, Mino

Játszik valaki a Daggerspine-on???

(#2) Yutani válasza Mino (#1) üzenetére


Yutani
nagyúr

Lehet, hogy fordítva kötötted rá az alaplapra a LED madzagját. Most az én gépem is ezt csinálja, mert tegnap teljesen szétkaptam, kitakarítottam és összeraktam. Csak még nem fordítottam meg a csatlakozót! :)

#tarcsad

(#3) kingston


kingston
tag

Előttem zólónál a válasz.
Vagy a power led helyére dugtad:DD

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#4) MLaca válasza Mino (#1) üzenetére


MLaca
őstag

Lehet, hogy a meghajtóid érzékenyek az IDE-kábel sorrendiségére. Szal: a master és slave jól van jumperelve, de cseréld fel a kábelen csüngő IDE eszközök sorrendjét.

http://mlzphoto.hu/

(#5) lesaux


lesaux
veterán

Én ha fordítva rakom rá az IDE LED-et, akkor nem világít...

(#6) Mosqu!to válasza lesaux (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nálam is így van

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#7) Panther válasza lesaux (#5) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Jah, van ahol meg se nyekken, másik lapon meg állandóan ég. Tudnám miért...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#8) CounterBoci válasza Yutani (#2) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Ha fordítva van bedugva a led nem világíthat, mert csak az egyik irányba vezeti az áramot.

(#9) Panther válasza CounterBoci (#8) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na igen, ezért nem értem én sem miért van az némely alaplapokon amit többen is írtunk. :F

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#10) Flashcash válasza Mino (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ez azért van mert az újabb 7200.7 vinyók elkezdenek darálni amikor nem csinálsz semmit a géppel. Ez azért van hogy üresjárásban a fej ne legyen folyamatosan 1 területen, így túlmelegítve azt, hanem mozogjon.

Ezt a régi Seagate vinyók nem csinálják emiatt ott nem ég a led.
Szal ez az újabb 7200.7 vinyók jellgezetessége.

(#11) #57764352


#57764352
törölt tag

Köss rá 230V-ot, utánna abszolút nem fog égni!! :B
FlashCashnek igaza van, az újjaknál ez van, meg a Cache miatt is lehet, mikor nem használod, akkor írja ki onnan!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  ég a led (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.