Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Zoolee1976 válasza Cambi (#5) üzenetére


Zoolee1976
aktív tag

Általában ha kezdek bajnokságot akkor max 1-2 csillagos csapattal vagyok a Superstar fokozaton hogy legyen kihívás.Most pl a Francia kettőt kezdtem a Valenciennes-el.A lényeg hogy egy amúgy esélytelen kis csapattal a másodosztályból megnyerni mindent amit lehet.Most professional fokozaton játszom és teljesen manual minden.Így most jó, és a meccsek is reálisabbak.A My club nekem nem megy idén, türelmem sincsen ahhoz hogy mindenki koppig kloppol és messiaubembapperonaldohazard lvl 100.A 2017 Ben még 800-900 körül voltam,most meg orulok ha a 400 tudom tartani.Hiába nem menedzselem állandóan a csapatom és még szerencsém sincsen!A legendás kihívás a múltkor ment,de a mostaninál egyszerűen esélyem sincs.A végén mindig bepaszíroz egyet, én meg eljutok max 3 kapura lövésig.Preuss a legjobb edzőm de nekem nem nagyon fekszik ez a letámadás,szeretek passzolgatni de ebben a részben ez nem hoz eredményt.Aki nyerni akar az 10 emberrel tolja a trackingbacket, ezért nem is nagyon van foci a meccseken.

Zoolee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.