Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ecs l7vta tulajok help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Seagull


Seagull
tag

Akinek van ilyen alaplapja, légyszi mondja meg nekem, hogy a Legújabb Biossal, mit lehet kihozni egy prociból, szal támogatva van-e már a Szorzó állítás, illetve mennyi a legnagyobb Fsb, amin futtathatni lehet egy (1700-as Xp) prockót.
Köszönöm szépen, légyszi segítsetek,
sziasztok,

Seagull

(#2) Casoli


Casoli
őstag

Szia, mivel feszültségemelést csak kis mértékben tud az alaplap, ezért ne várj túl nagy tuningot. Alapfeszen kb 1900MHz-t szerintem mennek az 1700+XP-k, tehát 133->166FSB-re átállás sima ügy. Szorzóállítás nem lesz benne, mert nem tud. Ennyi. Nem is fog tudni. Ez nem olyan dolog, hogy egyszer nem rakjuk bele, egyszer belerakjuk a BIOSba.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#3) Seagull válasza Casoli (#2) üzenetére


Seagull
tag

Hali!

Azt vágom mit bír bír a proci, fesz emelés nélkül 1920-at min., ezért lenne jó ki is használni. :) Első megoldás a szorzó emelés lenne, de akkor ez ugrott, másik meg hogy, belőném az fsb-t 170-175 körülle, de van egy olyan érzésem, hogy ezt is kezdhetem elfelejteni :) :(
A fesz emelés az még nem is lenne akkora nagy probléma, mert most se használom 1920 fölött, és nem is nagyon akarom.
Szal akko valszínű maradna a 1826 Mhz. :(
Köszönöm szépen,
sziasztok,

Seagull

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Ecs l7vta tulajok help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.