Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pötty


Pötty
tag

Üdv Néktek!

Én is most állok gép vásárlás elött és igazából még minidg nem tudom eldönteni, hogy milyen lapot vegyek! Igazából a pénztárcám miatt e két lap (ECS K7VTA vagy Acorp 7KTV333) a szóbajöhető választás! Szóval ebben kéne egy kis segítség, hogy melyik lenne a jobbválasztás? És ha valaki tudja, hogy hol és mennyiért lehet megvenni! Főleg az acorp, mert szeriontem azt nehezebb beszerezni!
Előre is köszike!

(#2) goshawk válasza Pötty (#1) üzenetére


goshawk
tag

Én inkább egyyiket se venném, de ha csak erre a kettőre futja :(.
Akkor inkább az ECS-t vedd.

Javaslatom:

Várj egy kicsit és vegyél egy komolyabb lapot mert nagyon
sokat dob egy jó lap a rendszeren!!!!

Desktop: MSI P35 Neo2-FIR, Intel Q6600, 4G RAM, Galaxy NV9800GTX+ 512 | Notebook: Dell D630 (Gentoo linux)

(#3) bitfarkas válasza Pötty (#1) üzenetére


bitfarkas
őstag

A lapok összehasonlítását megtalálod a főoldalon ''AMD plattformteszt''. Az Acorp vásárlási lehetőségét a depo.hu-n nézd meg,
www.depo.hu/?page_number=5&tcsid=92&lid=1,
ár: bruttó 16,7k

(#4) Sefter válasza Pötty (#1) üzenetére


Sefter
veterán

Én a kettő közül az ECS-re szavazok, mert ez az egyik legjobb AMD-s alaplap. (K7VTA3).
Mármint ECS szinten... :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#5) Pötty


Pötty
tag

Köszike a segítségeket!
Most úgy néz ki, hogy az Acorp mellett döntök! Remélem nem fogok nagyon rácseszni! Nem szeretném, ha állandóan vissza kéne gariznom! Én csak nyugodt megbízható gépet szeretnék! Nem akarom tuningolni és nagyon extra dolgokat sem szeretnék vele csinálni! Remélem jó választás lesz!

(#6) Hold válasza Pötty (#5) üzenetére


Hold
őstag

ECS jobb választás lenne

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#7) Pötty


Pötty
tag

Miért is?

(#8) Hold válasza Pötty (#7) üzenetére


Hold
őstag

az szerintem a legjobb alaplap AMD alá :) persze olcsó árfekvésben

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#9) bitfarkas válasza Pötty (#5) üzenetére


bitfarkas
őstag

Ha fölállt az új géped, a tapasztalatokról azért tudósíts. Kösz.

(#10) Pötty


Pötty
tag

A Te neved mellé is húzok egy strigulát, de szerintem ez nem igazán meggyőző indok! Legalább is számomra! :-((

(#11) Hold válasza Pötty (#10) üzenetére


Hold
őstag

nekem volt mindkettő és az ECS vált be.. elég indok ? :))

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#12) Pötty


Pötty
tag

UTÁLOM ezt az egészet!
Nem igazán jön össze ez a döntés! A tesztek alapján az ECS megbízhatóbbnak tűnik, de az Acorp viszont gyorsabbnak! Szóval lehet, hogy egy érmére bízom a döntést! :-))

(#13) tycoon_rulez válasza Pötty (#5) üzenetére


tycoon_rulez
csendes tag

Az ECS lapokrol nincs tapasztalatom , de az ACORP-rol igen. Eddig 3 fele ACORP lapom volt es mind szar minosegu. Az utolsot decemberben kellett kiselejteznem mert rendszeresen fagyott es termeszetesen a garancia ido lejarta utan kezdte el csinalni. Szerintem NE vegyel Acorpot.

(#14) Hold válasza Pötty (#12) üzenetére


Hold
őstag

hát erőteljes az ECS hatalma ezek után a döntés a te kezedben..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#15) bitfarkas válasza tycoon_rulez (#13) üzenetére


bitfarkas
őstag

Másfél éve Acorp lapom van, semmi panasz. :))

(#16) soctavia válasza Pötty (#12) üzenetére


soctavia
tag

Nekem van mindkettő, ha a kettő között kell választani, akkor inkább ECS!

(#17) Sefter válasza bitfarkas (#15) üzenetére


Sefter
veterán

Hozzánk viszont több acorpot hoznak vissza gariba mint ECS-t......

Psn ID: sefter_hun

(#18) ödönke


ödönke
aktív tag

egyértelműen ECS, stabil, megbízható alaplapokat gyárt, legalábbis rosszat nem hallottam még ECS-ről...

(#19) tycoon_rulez válasza bitfarkas (#15) üzenetére


tycoon_rulez
csendes tag

Jo neked !
Meg egy bosszanto hiba amit az Acorpnal tapasztaltam: rendszeresen (hetente egyszer-ketszer) CMOS failure uzenettel indult a gep es termeszetesen az osszes BIOS beallitast elfelejtette.... Hiaba csereltem ki az elemet az alaplapon, semmi valtozas... szoval Acorp suxxx

(#20) klepto


klepto
addikt

Levél ment, szerintem Acorp! Ha nem tuningolod, akkor jó. Melesleg hibaszázalékban az Asus 7V333 vezet, az Acorp meg az utosók között kullog :( Dehát egy lap, és csipszet ami 400-500 Mb-s procira van tervezve, persze, hogy lassú lesz egy Ghz fölötti procival azokhoz a lapokhoz képest, amik erre lettek legyártva :t

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#21) klepto válasza klepto (#20) üzenetére


klepto
addikt

Elnézés a 400-500-as proci nem Mb, hanem Mhz ! Bocsi a bakiért :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#22) klepto válasza Pötty (#12) üzenetére


klepto
addikt

Még valami! Ha Acorpot veszel, és mégis kifogsz egy szart, akkor gariba cserélik, és ha az sem tetszik, akkor max 1/3-os árveszteség melett még mindig bezsámítják egy másik alaplapba, ha jó hejen veszed :))

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#23) bitfarkas válasza Pötty (#12) üzenetére


bitfarkas
őstag

Ha nem volt elég az Acorp-os ijesztgetésekből és még nem vettél semmit, megnézheted az Ecs p4 s5a topicot is.

(#24) Gismo


Gismo
addikt

na mi lett? Nembaj hogy nem mai a topic!!

(#25) mr_ricsi


mr_ricsi
veterán

Látott már működni/használ valaki K7VTA3-ban 9600-as Radeont?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.