Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) liqquid


liqquid
tag

Azért nyitottam ezt a témát mert gondolom sokakban felmerül a kérdés, hogy az [link] igen alacsony áron árulja a termékeit, de küldenek e valamit rendelés esetén?

Na most, az lenne a kérdésem, hogy akinek van ezzel kapcsolatba valami tapasztalata az írja le, de lehetőleg ne csak feltételezéseket, hogy ez biztos kamu, meg hülye aki bedől stb... hanem komoly hozzászólásokat szeretnék, aki innen netán vásárolt, vagy tud valami konkrétat a cégről!

Várom a hsz-eket :) .

(#2) stevve válasza liqquid (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Emiatt új topikot nyitni... :U

Adószáma és cégjegyzékszáma alapján:
működő cég "ismeretlen" főtevékenység megjelöléssel.

Adószám felfüggesztés : A megadott adószámra nincs felfüggesztés bejegyezve
Adószám törlés : A megadott adószámra nincs törlés bejegyezve

Negatív információ nem található.

Bővebben:
LINK
LINK

(#3) bnss


bnss
veterán

Ajánlom figyelmedbe a bal felső sarokban található mezőt, keresőnek hívják: [link].

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4) westlake válasza liqquid (#1) üzenetére


westlake
félisten

ez azert eleg gyanus
" A ECO BOLT kft.. bankszámlájára történő előzetes készpénzbefizetéssel vagy átutalással (a szállítás a fizetés teljesítését követõen történik)"

Play nice!

(#5) adm válasza liqquid (#1) üzenetére


adm
őstag

ha belegondolsz... létezhet olyan 3 hete alapított cég, ami törvényesen képes hosszútávon 40-50%-kal olcsóbban adni minden elektronikai terméket, mint a területeként szakosodott, régóta megbízatóan és elfogadható árakkal dolgozó kereskedők?

45. A cég elektronikus elérhetősége
45/1. A cég e-mail címe: ecoboltkft@freemail.hu
:DDD

[ Szerkesztve ]

16core - 32thread - 64gb

(#6) Cadal


Cadal
őstag

Itt is foglalkoznak a témával, érdemes megnézni.
Ezt viszont szerintem lehetne zárni.

(#7) stevve válasza adm (#5) üzenetére


stevve
nagyúr

Nekem az is elég volt, hogy "főtevékenység: ismeretlen" :DDD

(#8) Ariadne válasza stevve (#7) üzenetére


Ariadne
őstag

Gyanítom azért, mert épp bejegyzés alatt állt. Az e-cegjegyzek.hu szerint, ami hiteles adatbázis, a honlapon megadott adatokkal, komáromi székhellyel létező cégről van szó.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#9) Lengyi válasza Ariadne (#8) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Mint rendes bolthelység szinte 100%, hogy nincs ott. Bejelentve attól még lehet oda. Nekem büdös az egész. Még mindig azt tudom egyedül elképzelni, hogy szlovák cég bugázott cuccokkal... ami nem is zavarna, ha tutira megkapnám amit akarok. Az alacsony árak meg nem is tudom, utánvéten szeretnék behajtani a hasznot :F Na már most, ha ez tényleg korrekt működő cég, a kutya sem fog utánvételezni 5-10+ ezer Forintért, ha 20k felett előreutalással nincs kiszállítási díj se!

[ Szerkesztve ]

(#10) kételkedem


kételkedem
addikt

Itt is ez a beszélgetés témája.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Máskor használd előbb a keresőt! Ezt zártam.

További adalék: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.