Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#932) Sanya11111


Sanya11111
csendes tag

Sziasztok!
kb egy éve használom az ebayt,és vásároltam már jónéhány cuccot PayPal-on keresztül,nem volt semmi gond.Most szeretnék egy új Nokiát venni,tesztelem az ebay oldalakat(am.,angol,ír,német)elképesztő mennyiségű szélhámos kering(het) az oldalakon,pl.NOKIA N91 200Eurótól-350-ig/db,nagyobb tételnél jóval olcsóbb.Közös jellemzők:mind Western Union fizetési módot akarja,állítólag angolok,olaszok,de mikor elküldik neked az ebay transaction kivonatot mindegyiknek Romániában van az ''állítólagos''üzlete,akiknek küldeni kellene a pénzt román állampolgárok különböző nevekkel.Volt olyan faszi aki a fényképes személyijét küldte el mélben megnyugtatva engem,ő nem csaló,egy másikkal vígan cseteltem,biztosított róla,h ő komoly üzletember, esze ágában sincs,h lehúzzon engem.Az én tapasztalatom is az,inkább fizessen az ember kicsit többet a cuccért,PayPalon keresztül,csekély a rizikó lehetősége.Ha ugyanazt az eladót látod egyik nap a telóival,másnap már nem találod meg ugyanott,aki telcsit akar venni kétszer is gondolja meg,mibe nyúl.
Viszont ismeri e vki az alábbi oldalt:www.online-phonesmarket.shop.ms itt is vannak telók,nem drágák,viszont ebay-en kívül western union és wired transfer a fizetési mód.és érdekes nem Romániába,hanem Spanyolországba kell a pénzt eljuttatni,ami furcsa nincs regisztráció.Hogyha vki megnézné v ismeri ezt az oldalt és megosztaná tapasztalatait,megköszönném. Üdv

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.