Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8012) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok!

Elég régóta ebayezek, gondom eddig sosem akadt egyik eladóval sem! Mostanáig...
Volt már többször is hogy egyazon eladótól vettem 2 db terméket két külön aukció megnyerése után!
Miután ugye ez megtörténik fel szoktam venni a kapcsolatot az eladóval és megkérdem, hogyha egyazon csomagba küldi a két terméket lejjebb tudjuk e vinni a postaköltséget (ne kelljen mind a kettőét kifizetnem) plusz ha van kérnék hozzá biztosítást is!
(Sok eladó hálisten meg is könnyíti ezt nekem, odaírják az adatlapra, hogy nála további termékek vásárlása esetén mennyi lenne + a pk.)
Ezt történt legutóbb is, ahogy lezárult a 2 sikeresen megnyert aukcióm, írtam azonnal egy ilyen levelet az eladónak június 10-én
Hozzáteszem, hogy az angolom nem valami jó, de eddig sosem okozott gondot megértetni magam az ebay-es eladókkal.

"Dear.......,
I've just bought this item from you, and another one of yours too.
I won Item #.....item Nr...... for 1,24L and
on the same day Item #.....item Nr...... for 5,50$!
Im wondering wether it would be possible to get them in the same package, so we could lower the postage cost a little bit please.
I would also like an insurance on it, but Ive seen it is an option.
My question is: how much Money need i send to you for the two items and for the postage with insurance? And in witch currency?(US dollar or Pound S.?)
I will pay with via Paypal.
Please contact me as soon as possible!
Thanks!!

Erre meg ezt a választ kaptam tőle:

"Dear....,
ok you pay for them, i will send to you soon"

Ezt nem tudtam mire vélni, gondoltam várok pár napig mire kitalálja mennyi lenne...
De aztán csak nem írt, gondoltam mégegyszer ráírok:

"Dear...,
When can i pay for my winned items?
I had sent you a question couple of days ago, and i still waiting for your reply!
I won Item #.....item Nr...... for 1,24L and
on the same day Item #.....item Nr...... for 5,50$!
My question is: how much Money need i send to you for the two items and for the postage with insurance? And in witch currency?(US dollar or Pound S.?)
Please contact me soon, or i will giv you a negative feedback!"

erre ezt kapom válaszként :(

"Dear....,
so sorry dear friend!!!all have write on my ebay...the battery cost the shiping cost. all have WRITE on my ebay..i don' know why you need to ask me again...and very sorry...my english very poor...don't mind...looking for your reply.."

Látszik nem érti mit szeretnék, de végső elkeseredésembe már csak annyit írtam neki vissza hogy mutassa meg a leveleimet egy angolul nála jobban tudó embernek és utána írjon vissza.
De nem is csinálnék belőle ekkora cirkuszt, legszivesebben már kifizettem volna mindkét termékért a postaköltséget, ha az nem lenne egyenként 2.000 Ft! :(
10 nap telt el, azóta a dollár és a font is jócskán emelkedett és az akksik sem fognak már időben ideérni (nyaralás ugye)
Ti mit csinálnátok ilyen esetben?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.