Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-24 06:10:35

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78030) V/ válasza Pierre75 (#78029) üzenetére


V/
Topikgazda

Írta a hirdetésben az erre vonatkozó pontos dolgokat mindkét eladó, lényeg az hogy az alapján járnak el remélhetőleg.
Ebből a szempontból engem is megtévesztettek, ha van rá szabályuk ahogy olvasható alább, akkor mi a fenének azt jelölték hogy nincs.
Lényeg az hogy garanciális dolgokra ne számolj objektív okokból, de ha nem érkezne meg -kicsi a valószínűsége-, sérülten kapnád vagy az átvétel után hibás lenne akkor csere vagy pénzvisszaadás az van. Az eBay védelem eleve ezt biztosítja, függetlenül az eladótó által megadottak esetén is.
Az első:
Returns
Please make sure you have fully decided when you buy the item as we do not accept returns.
If the item was damaged during shipment, please let us know on the day that you received it so we can make the necessary arrangement for a refund or replacement.
Please note that we are not responsible for manufacturing defects. We will not be able to accept replacements of parts within the item. For such cases, kindly contact the manufacturer directly.

A második a hirdetésben alul a Terms & Conditions résznél a PAYMENT, RETURNS & CHECKOUT INFORMATION, ez sok nem idézném.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.