Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77046) Rick4


Rick4
félisten

Sziasztok!

Vettem az ebay-en egy notihoz magyar billentyűzetet, érdekes, de kínából, volt kibontás után is eltérés, de csavar lyuk mennyiségben csk, ami elvileg nem okoz gondot, vétel előtt rákérdeztem, hogyne, persze oridzsinál, mire ideért, annyira nem volt telerakva lenovo márkajelzéssel. Sebaj, beszereltem, végülis működik, de a régihez képet gépeléskor meghajlik, ami egy ilyen szigetes kialakításnál annyira nem az igazi. Jeleztem, hogy nem oké, ő persze erősködött, hogy ez eredeti, stb stb, végül kapott egy negatív értékelést, és a termék visszaküldést választottam. Ilyenkor ugye az ebay is leírja, hogy:

The seller's responsible for return shipping charges, so you can ask for a return shipping label.

Szóval ő fizeti a visszautat, és egy feladószelvényt kellene kapnom, ehelyett adott egy ilyen címet:

Seller return information

Address

葵 徐

龙华新区民治大道1051号吉盛楼C301

深圳市 广东省 518000

Ami különösebben nem kielégítő semmilyen formában, így ugye nekem kell fizetni a visszaküldést (ok, hogy a paypal visszafizet, de vagy beleférek, vagy nem) illetve ez a cím nekem annyira nem olvasható, hogy bízzam benne, ráadásul ugye ott az opció neki, hogy egész egyszerűen nem veszi át a csomagot, akkor kakukk..

Mit lehet ebben a helyzetben tenni?

Az már csak bonyolítja a dolgot, hogy fizetni se fizettem érte, mert ebay bucks-ból vettem meg, de nyilván az az én összegyűjtött zsetonom volt, tehát nem tudom a paypal hogy jönne a képbe, mikor értékben nulla paypal tranzakció volt. :D

[ Szerkesztve ]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.