Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76143) V/ válasza rednifegnar (#76142) üzenetére


V/
Topikgazda

Az értékelések hiánya nem igazán számít, a ki nem fizetett vásárlások darabszáma az már inkább.
Ha eladóként azt állítom be hogy az nem vásárolhat tőlem akinek egy éven belül 2 darab unpaid item-je volt az elég szigorú feltétel. És nálam még így kerek a dolog.
Elég macerás dolog lerendezni azt, ha nem fizet a vevő, pénzben is veszteséges a dolog, mert a hirdetés fizetős opcióit az bukom, a megvett de ki nem fizetett terméket új hirdetésként kell feladni.
Licitálósnál meg mondjuk ha a második helyezett csak 0,5 $-al van lemaradva és az a pénz még elég nekem, felajánlhatnám neki, de egy hét mire addig eljut a dolog és addig lehet hogy már nem is kell neki, így újból hirdetni kell.
Az értékelési koncepciód téves, a vásárlást kell értékelni és az kézhezvétellel lezárul
A termék használathatóságának köze nincs hozzá, hiszen egy "kereskedőtől" vásároltál, nem a gyártótól.
Maga az értékelési oldal is egyértelmű:
Megkérdezik hogy megérkezett-e a várható kézbesítési időben, Estimated delivery date:...... ez nem az értékelésrésze a szállítási idő statisztikai adatgyűjtése.
Azután a értékelés a vásárlási tranzakcióról + vagy semleges vagy -
How was your experience? Rate this transaction
Ezután valami szöveges véleménynyilvánítás.
Majd a termék leírás és a szállítási idő.
Item description
Shipping time
És You can only rate the details that apply to this transaction. Csak a tranzakcióra vonatkozó részleteket értékelheti.
Szóval nem a cucc működőképességére kíváncsiak.

Azt legfeljebb később kérik vagy adod meg a Write a review-el, ha az adott terméknél engedélyezve van ez az opció.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.