Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73951) tbalint3 válasza V/ (#73911) üzenetére


tbalint3
tag

...És ezzel még ""jól"" is jártál.
Biztos emlékszel még, hogy volt nekem áprilisban egy német azonosítószám nélküli "kiscsomagom" (packchen). Konkrétan április 5-én adták fel. Egészen eddig azt hittem, hogy végleg elveszett vagy ellopták.
Erre tegnap mit hoz a postás? Igen azt az ominózus csomagot. Április 5-június 19-ig tartott a "szállítás".
Gratulálok (m)agyar és német posta! Soha többet nem veszek tracking number nélkül semmit, még 0,001 dolláros apróságot sem!

[ Szerkesztve ]

(#73952) V/ válasza frici69 (#73949) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha fizetni akarod, akkor ott kell lenni és kijelölhető. Mielőtt a fizetési eszközt választanád az összesítő oldalon ott kell lenni-e. Csináld egy másik böngészőben.

[ Szerkesztve ]

(#73953) V/ válasza gery14 (#73950) üzenetére


V/
Topikgazda

Lehet hogy könnyebb lenen a dolog, ha nem a mobilos verzió lenne használva. Kaptál az eBaytől értesítőt a törlésről? Abban le van írva hogy mit kell tenni.

(#73954) #65675776


#65675776
törölt tag

Van rá lehetőség, hogy az ember változtasson a korábbi feedback-en?

(#73955) V/ válasza tbalint3 (#73951) üzenetére


V/
Topikgazda

Mondom hogy jól jártál, :) nekem ugyan itt volt 6 nap alatt, de megint nem hozták ki. Meg sem kérdeztem a nagy tömeg miatt, hogy miért, már nem igazán érdekel, mert valami valótlan szöveget hintenek el mindig.

(#73956) V/ válasza #65675776 (#73954) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ha kéri az eladó.
De +-ból nem lehet - csinálni, azt nem is kérik. Csak felfelé módosítás a kérésére.

(#73957) #65675776 válasza V/ (#73956) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kösz!

(#73958) frici69 válasza V/ (#73952) üzenetére


frici69
tag

Oké! Köszi az eddigi segítséget. Meglesem Chrome-al és majd meglátjuk! Ez még a Firefoxos állapot!

[ Szerkesztve ]

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#73959) V/ válasza frici69 (#73958) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem jutottál el odáig hogy kiszeretnéd fizetni. Az összesítő képernyőn tudsz csinálni valamit ahol az következik hogy válassz fizető eszközt.
Pont a Firefox-al működik normálisan.
Annyit azért még próbálj ki hogy ahol hirdteve lett azon az oldalon belépve próbálod fizetni. Ha német, akkor nem a COM, hanem a DE oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#73960) frici69 válasza V/ (#73959) üzenetére


frici69
tag

Idáig jutok az elsővel ha a Buy it now-ra kattintok:
Ha a másik terméket is így csinálom akkor is csak ezt a képet kapom csak a másik termékkel. Hol látom azt,hogy mindkettő egyszerre van és fizető eszközt tudok választani?

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#73961) V/ válasza frici69 (#73960) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor nézzük újból a kosár verziót. Mindkettőt bele teszed és juss el az Checkout első képernyőig.
Tényleg nem értem, mert két helyen lehet kérni számlát ha ugyanattól az eladótól vennénk több dolgot egyszerre. Nemrég ugyanígy vásároltam.
Arról nem is beszélve, hogy ha eddig eljutsz és megszakítod (Esc-et nyomsz) át szokott kerülni a nem fizetett tételek közé.
A böngésző oké? Nincs valami reklám blokkoló, anonim böngészés, VPN vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#73962) gery14 válasza V/ (#73953) üzenetére


gery14
senior tag

Ezt kaptam.

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#73963) V/ válasza gery14 (#73962) üzenetére


V/
Topikgazda

Az első képen ott van hogy menj a Resolution Centerbe és ott tegyél lépéseket.
Annyit tegyél meg, hogy megnézed a PayPal oldalán a fizetést lenyitva nincs-e Cancel lehetőség, mertr úgy tűnik, hogy a fizetés nem futott végig.
Ha az eBay-n nincs semmi lehetőség, akkor ahogy már előtted is néhányan csinálták (az elmúlt 1-3 hétben) jelezni kell a PayPal-nak ahogy hirdetés vagy az eladó törlése miatt függőben van a fizetés náluk ezt fordítsák vissza, sztornózzák.

(#73964) gery14 válasza V/ (#73963) üzenetére


gery14
senior tag

Beléptem a paypal ba es tényleg függőt ír.... de nincs semmi lehetosegem hogy megszakitsam. Paypal on belul hol tálalom azt az opciót?

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#73966) V/ válasza gery14 (#73964) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt írtam jelezni kell. De megnézted az eBay Resolution Centerben erre a vásárlásra semmi request indítási lehetőség nincs?
Ha nem tudsz az eBay-n egyértelműen semmiféle segítséget kérni, akkor ebben a hozzászólásban le van írva, hogy miként tudod a PayPal-nak jelezni a problémát.

(#73968) GAbre válasza V/ (#73914) üzenetére


GAbre
veterán


Se nem maradok 0-án,és kötelességem a visszapk-t is fizetnem!
Minusz 2 postába leszek :)
Többe fog kerülni nekem ez a hírdetés,mint amit kaptam volna a termékért :)
És lassan még le is vonják a jutalékot,lehet,hogy azt is majd későbbi eladásaimba akarják majd beszámolni

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#73969) V/ válasza GAbre (#73968) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd nem akarlak meggyőzni. Ha te úgy értelmezed akkor túl tárgyalva. Én még mindig egy általános help szöveget látok, nem pedig szerződési feltételt.
A jutalékot sztornózzák, ha a vásárlás meghiúsul, mivel a vevő visszakapta pénzét. Ez a félelmed nem igaz.
A vevődnek 5 munkanapon belül el kell küldeni a terméket a legolcsóbb és biztonságos nyomon követhető módon. Ha te rendben megkapod, azután vagy köteles 6 napon belül visszaadni bármi pénzt, ha fizetni kellene a szállítási költséget akkor az összeg az adott postai szolgáltató által adott nyugatával, számlával igazolandó, nem bemondásos.
Ha elveszne akkor a volt vevőd tud reklamálni, nem te, ezért is kell megvárni a megérkezést, ahogy az eBy is írja a képen látható: Wait until you've received.............

(#73970) GAbre válasza V/ (#73969) üzenetére


GAbre
veterán

Beszéltem suppal.
Ki kell fizetnem majd,igazolni a fizetést a visszapostára,+ teljes visszatérítést kell adnom.
Mert a termék nem a leírtaknak megfelelő a vevő szerint,ezért kell minden postát nekem fizetnem.
Csak ezek után tudok én fellebbezni,az,h már ő akkor visszaadja-e a pénzt a postákra.Az majd kiderül.
De nem bízok benne.
Senki nem akar abba belemenni,hogy a termék árát elveszítse,se én,se ő.(gondolom)

Avatar

(#73971) V/ válasza GAbre (#73970) üzenetére


V/
Topikgazda

Tudom hogy beszéltél és azt is tudom hogy az nem olvasta el a seller-re vonatkozó szerződéi feltételeket. Ezért írom, hogy túltárgyalva.

(#73972) Dorien válasza GAbre (#73970) üzenetére


Dorien
veterán

A PayPal évente 12 alkalommal megtéríti a vevőnek a return-t 30 EUR (9300Ft) értékig. [link]

Én egy DAC-ot (külső hangkártyát) vettem Franciaországból, ami - a hirdetésben leírtaktól eltérően - nem adott hangot. Visszaküldtem, a feladási számláról és feladóvevényről küldtem fényképet a PayPal-nak és 5 napon belül visszautalták a 8250Ft-ot. Az eladóval közösen nem a refund-ot választottuk, hanem inkább küldött egy hibátlan terméket. Így is-úgy is 1 postaköltséget bukott volna...

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#73973) V/ válasza Dorien (#73972) üzenetére


V/
Topikgazda

Természetesen vevőknek van ez biztosítva, nem az eladóknak.
Ő az eladó, a vevője nem ezekben az országokban él, ezek vehetik igénybe ezt a szolgáltatást.
akinek lakhelye a Cseh Köztársaság, Finnország, Görögország, Magyarország, Románia, Szlovákia, Bulgária, Litvánia, Szlovénia, Horvátország, Lettország, Észtország, Ciprus, Málta vagy Portugália, és PayPal-számlája nincs felfüggesztve vagy korlátozva;
Meg ez azért van, mert a vevőnek kell fizetni a vissza postát, ezzel segít nekünk a PayPal.
Nem ment volna ennyi hsz-n keresztül a diskurzus, ha alkalmazható lenne, már az elsőnél írtam ezt a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#73974) rushty


rushty
senior tag

Azt, hogy ne alapból lejben listázza az árakat hol lehet beállítani a pénznemet?

Revolut meghívó pü-ben

(#73975) frici69 válasza V/ (#73961) üzenetére


frici69
tag

Most is ugyanaz a helyzet ha kosárba rakom. Ugyanúgy inaktív a számlakérés :W

Nem lehet,hogy az eladó tiltotta le ezt a lehetőséget :F .
Nincs reklámblokkoló és csak a com-on hirdeti.

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#73976) V/ válasza frici69 (#73975) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi történik ha rányomsz jobb oldalt a Proceed to checkout-ra?

(#73977) V/ válasza rushty (#73974) üzenetére


V/
Topikgazda

A beírsz egy kereső szót, jobb oldalon a View, Customize és kiveszed a pipajelet a Convert prices to ... elől

(#73978) frici69 válasza V/ (#73976) üzenetére


frici69
tag

Nem fogom így kifizetni :F

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#73979) V/ válasza frici69 (#73978) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez a kosár összesítő, majd ezután Checkout képernyő, majd a fizető eszköz kiválasztás és azután a fizetés.
Szerintem én ezután Proceed to checkout katt kértem a számlát.
Ez kb az amikor még csak a Buy It Now-ra kattintasz.

[ Szerkesztve ]

(#73980) frici69 válasza V/ (#73979) üzenetére


frici69
tag

Oké! Később délután megpróbálom, mert most indulok melóba. Majd jelentkezem!

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#73981) frici69 válasza V/ (#73979) üzenetére


frici69
tag

Most a Proceed to checkout -ra kattintottam és ugyanaz van mintha Buy it now-t nyomtam volna. Checkoutban vagyok annyi különbséggel,hogy most egyszerre látom a két terméket.

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#73982) V/ válasza frici69 (#73981) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor feladom, nem tudni miért nem működik neked.
B: terv csak egy a kosárba és akkor kérni számlát. Majd a másikra is külön kérni. Postaköltséget megosztja 4,5 és 4,5.
C. terv: Természetesen lehetséges olyan megoldás is, hogy kifizeted és az egyiknél rögtön refundként visszaadja a 9 $-t. Próbálj meg vele egyezkedni.

[ Szerkesztve ]

(#73983) frici69 válasza V/ (#73982) üzenetére


frici69
tag

A C terv az angol nyelv nem tudása miatt nem játszik. A B-vel az van ha egyet rakok a kosárba akkor is inaktív a számlakérés. Ennyi :W

[ Szerkesztve ]

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#73984) gery14 válasza V/ (#73966) üzenetére


gery14
senior tag

Nem értem ebayen probáltam inditani pénz viszaszerzést , megszakitást

Canceling an order

Item: Arctic Air Conditioner Portable Fan Air Cooler Humidifier Space Easy Way to Cool
Item number: 253697903899

Looks like you're not buying or selling this item. Choose another item, or look up an item number in My eBay.

ebayen se paypalon nem, tudok lépni nem értem.

paypal on nem él Kifizetés megszakítás.

Jelentkezzen be PayPal-számlájára.
Kattintson a Saját számla lapra.
Kattintson az Előzmények részlapra.
A kérdéses tranzakció Rendelés állapota/Műveletek oszlopában kattintson a Megszakít gombra.
Kattintson a Kifizetés megszakítása lehetőségre.

Megjegyzés: Ha a Megszakít opció nem érhető el a Megrendelés állapota/műveletek oszlopban, a kifizetést a másik fél már fogadta, így az nem szakítható meg. Most akkor hova irjak hogy viszakapjam a pénz. Az eladó fogadta a pénzem de ebayrol letörölte a terméket. Az eladó nem törölte viszont magát.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#73985) gery14


gery14
senior tag

Hello xxxxyy
We've removed an item you recently won:
253697903899 - Arctic Air Conditioner Portable Fan Air Cooler Humidifier Space Easy Way to Cool

It looks like you haven't paid for this item yet, and the seller hasn't shipped the item. Since we've canceled the transaction, please don't send any payment.

We understand that this may be disappointing and hope your future experiences are pleasant and successful. If you have questions, please click "Help & Contact" at the top of most eBay pages.

eBay still has lots of other great deals. Go to http://www.ebay.com to shop. We encourage you to continue buying on eBay.

Thanks,

eBay

Please don't reply to this message. It was sent from an address that doesn't accept incoming email.

Ezt igy értem énis de miért nem tudok lépni az ügyben.. ?

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#73986) szolnoki válasza V/ (#73967) üzenetére


szolnoki
csendes tag

Nem adódik hozzá semmi. Nyilván a vám és áfa, valamint vámkezelési költség igen, de az más tészta.
Amúgy nem az a legolcsóbb. De itt csak ezek vannak.

Kalkulátoruk van, de ahogy látom meg is nézted. Nem tudok 1 kg-ra mit mondani, nekem kb 6 kg és kb 100 USD körül volt. (Na meg nem is csak a valós súly, hanem a volumetrikus tömeg is számít)

De amúgy a legolcsóbb USA-ból:
Ha valakinek közvetlenül szállítanak USA-ból (nem kel közbünső shipper), érdemes megnézni a ParcelMonkey.com-ot. Ott az TrakPak (sosem hallottam róla) és a DHL eCommerce nagyjából a felére jön ki.
Pl. nekem onnan a 6 kg kb 50-60 USD lett volna.

Angliából meg többször teszteltem, a ParcelForce.co.uk a legolcsóbb. Keresőben pedig lehet még 5-10%-os kedvezménykódot találni. Én úgy veszem rá az angol eladót, hogy küldjön, hogy elkérem a címét. Én olnline kifizetem a ParcelForce-os díjat, a kész shipping labelt meg elküldöm e-mailen. Neki csak annyi a dolga hogy csomagol, kinyomtatja a label-t, és egy közeli ParcelForce drop-off helyen kidobja. Nekem olcsó, nem ver át a postaköltséggel, neki meg egyszerűbb mintha belföldre küldene :):):):) Imádják :)

(#73987) darvinya


darvinya
titán

Kedves eladó, nem tud csomagolni.
Így küldte 2 hangszórót.

Eredménye ez lett.

Annyira nehéz lett volna így küldeni?

Max. 2dkg különbség van két csomagolás között.

Először írtam neki, de ha nem.válaszol, megy a case.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73988) V/ válasza gery14 (#73984) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt írtam az utolsó mondatban:
Ha nem tudsz az eBay-n egyértelműen semmiféle segítséget kérni, akkor ebben a hozzászólásban le van írva, hogy miként tudod a PayPal-nak jelezni a problémát.
A De akkor írom itt is: szövegrész után a képen látható helyen a leírt lépésekkel kérhetsz segítséget.

Az amit idézel a szerintük szükséges lépésekről az a javaslatuk az már nem működik pár éve.

(#73989) atua válasza frici69 (#73981) üzenetére


atua
aktív tag

A message to seller-re kattintva mit látsz? Ott nem tudsz combine shippinget kérni?

(#73990) darvinya válasza darvinya (#73987) üzenetére


darvinya
titán

Tanácsot kérnék ez ügyben, mert eladó válasza ez:

Hi,thanks for pictures .
may i resend the item in good condition as my regret ?
all the best.

Visszatudom küldeni úgyhogy ép maradjon, de kérdés megérné-e és ennek költségét visszakapom, vagy indítsak case -t?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73991) V/ válasza atua (#73989) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel a termékekre 80 %-os diszkont ár van a rendszer nem engedi meg a kombinálást.

(#73992) V/ válasza darvinya (#73990) üzenetére


V/
Topikgazda

A visszaküldéshez is request.et kell indítani, de a minőségirejóklamáció is ide van rendelve, A PayPal.tól visszakapod a postaköltséget.
Én ugyan ebben a folyamatban az újraküldést nem kérném, pénz vissza mégazon az áron - amit kifizetnek. hogy visszaküldöm.
De ezt ő sem tudja ilyen állapotban használni, lehet hogy visszaadja az árát simán, azután meg megveszem újból, akár tőle is, csak csomagolja biztonságosabban.

(#73993) darvinya válasza V/ (#73992) üzenetére


darvinya
titán

Bocs, most ebből listából.mit válaszak, vagy egyből visszaküldést indítsak?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73994) V/ válasza darvinya (#73993) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha megnézed a listát akkor egyik sem alkalmazható a minőségi problémára, ha Contact seller-nél keresgélsz probléma jelzés ügyileg, ugyanoda kerülsz mintha rányomsz a Return this item-re
Ez még nem jelenti azt, hogy majd vissza kell küldeni, de csak így érhető el a probléma jelzés dolog.

(#73995) darvinya válasza V/ (#73994) üzenetére


darvinya
titán

Köszönöm

Ezt csináltam:

Most, ha jól értem várnom kell eladó visszajelzésére?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73996) V/ válasza darvinya (#73995) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen.

(#73997) darvinya válasza V/ (#73996) üzenetére


darvinya
titán

Még 1x köszönöm.
Ha visszaküldést válaszolja, mint sima kérdésemnél, elég sima könyvel levél és ez a PP-től visszaigényelhetem?

Még nem csináltam ilyet, emiatt kérdezek és tanulom.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#73998) V/ válasza darvinya (#73997) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy aogy írod. Külföldre egyébként is elsőbbségi, ajánlottként tudod feladni, a kapott nyugtán lévő összeget beírod a visszigényléshet és 5 napon belül a PaPal egyenlegedre teszik. A refund az persze később.
De úgy gondolom, hogy ilyen állapotban ő sem tud vele mit kezdeni, tőle sem veszi vissza a nagyker, mert hanyagul csomagolta, nincs értelme vacakolni vele, így visszaküldés nélkül megkapod a refund-ot.
Bővebben a visszaküldéses dolog az Összefoglaló, 17. PayPal-tól termék visszaküldés esetén a postai költség visszatérítésének módja és 8.b Ha eladtuk a terméket azt el is kell juttatni a vevőnek. Persze most visszaküldésre értelmezve.

[ Szerkesztve ]

(#73999) Reedly


Reedly
tag

Sziasztok!

Német ebayen vettünk egy komoly objektívet, ami ma jött meg, de az autofókusz hibás. Használt obi, magánszemélytől, ami tökéletes funkciókkal volt hirdetve. Indítottunk egy visszaküldős reklamációt, amire azt válaszolta, hogy küldjük vissza és megvizsgálja az obit. Szerinte "sokkot kapott a szállítás során. Hát nem tudom... Ilyenkor mi a teendő, mert ha visszaküldöm, akkor nála van a pénz is, meg a termék is.

(#74000) darvinya válasza V/ (#73998) üzenetére


darvinya
titán

:R

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.