Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73008) V/ válasza Putyin90 (#73007) üzenetére


V/
Topikgazda

Jó kérdések, ez várható szállítási idő az eBay belső programja saccolja a vevők által megadott érkezési idők alapján az adott szállítási mód és az adott országok viszonylatába.
Az hogy miként jönnek attól függ hogy mit írtak szállítási módnak, ezt te látod, én nem tudom.
Ha a méretei alapján befér a postánk kézbesítési szabálya szerinti méretbe, (hosszúság 324 mm, szélesség 229 mm, magasság 24 mm) akkor bedobják a posta ládába, ha nagyobb méret akkor értesítőt visznek és neked kell bemenni a postára érte, ha igazi ajánlott (van nemzetközi postai nyomkövetési szám) akkor kiviszik és aláírás ellenében adják át neked.
Ha futár cég szállít akkor meg kiviszik, aláírod és átadják.
14 napnál korábban a normál postai küldemények nem várhatóak, jellemzően 21-30 nap 85 %-ban, 15 % az lehet akár a végső dátum után 10-24 nap is.
Nem lehet megjósolni.
De hiába érkezik ide gyorsan nekm legutóbb(múlt éten) 20 napig tartott a nem váemeljárás alá tartozó küldemény vámolása és kézbesítés az ideérkezés után. Most is van amit megérkezett 5 napja, de még mindig a Nemzetközi Kicserélő Központba várja, hogy valaki foglalkozzon vele az már csak 04.04.-én hoznák ki legkorábban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.