Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68251) V/ válasza Panthera (#68250) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nincs nyomkövetési szám akkor hogy lehetne ellenőrizni a mozgását?
Még a kínaik sem és mi sem könyveljük a nem nemzetközi postai nyomkövetési számos küldeményeket, mert nem kell.
Kínában ugyan a küldeményazonosítót maximum az ő nemzetközi postai kicserélő központjukba való beérkezésig könyvelik, de onnantól nincs tovább aki írná.
Persze blöffölni lehet.
De kérd el a számot és ha Rx999999999CN formátumú akkor a Posta megmondja azt, amit az ilyen szám esetén te is látsz a nyomkövetési oldalakon.

[ Szerkesztve ]

(#68252) Panthera válasza V/ (#68251) üzenetére


Panthera
őstag

Értem, köszönöm.
Ha újraküldi a terméket, akkor addig hagyjam nyitva az ügyet, amíg meg nem kapom? Ja, közben le fog járni a 30 nap. Bár én inkább visszakáérném az árát, mert nem biztos az, hogy valóban újraküldi.

[ Szerkesztve ]

(#68253) V/ válasza Panthera (#68252) üzenetére


V/
Topikgazda

Visszakéred az árát és megveszed újból, így nem futsz ki semmiből. :) De nem is lehet nyitva hagyni, mert automatikusan zár, ha letelt az idő a dispute idő.

(#68254) atyca


atyca
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek elképzelése a dolgok jövőbeli folyásáról?
Én már betudtam kamunak,de a mai naptól látja a Track it is,és új bejegyzés került a követésbe:

Kap egy új TN-t,és a Királyi posta is látja a további utat,vagy mi fene?

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#68255) V/ válasza atyca (#68254) üzenetére


V/
Topikgazda

A várható érkezési idő mikor telik le? Nem igazán tűnik ez jónak.
Az összes többi vagy nem mutatja, vagy 05.08 az utolsó bejegyzés, de ebből a 27-ei bejegyzésből milyen irányba fog indulni az nem derül ki. Szerintem ez továbbra is kamu.

[ Szerkesztve ]

(#68256) evko


evko
aktív tag

Sziaszok!

Nekem 90 ezrem van bergadva egy csaló által az ebayen.
Én hiába küldtem vissza a cuccot, ő nem jelezte, hogy megkapta, az ebay meg automatica lezárta az ügyet.
Az igazság az, hogy elment a kedvem is foglalkozni vele, egyszerűen nem hiszem el, hogy itt csalók működhetnek gond nélkül...

Hiába nyitok én back caset, a fene sem kérdezi meg, mi van a csomaggal...
Nem kapta meg (mert nem nyomta rá), akkor nem.. Nem is kérdeznek tovább semmit.. Sőt, hiába csatoltam be doksikat, még mielőtt lezárult a case (bizonylatokról, nyomkövetésről), semmi nem történt...

Lezárult, én meg nyugodjak meg, elbuktam 90 ezret.

Tudom, 90 ezer ma senkit sem érdekel, itthon még nyomozásba sem kezdenek 90 ezer ft után (ezért van a hardveraprón és hasonló fórumokon is több 1000 csaló, mert itt milliókat lehet büntetlenül lopni).
Nincs ezzel gond, lopjanak. Itt nem garantált senki semmilyen pénzvisszafizetést, sőt, resolution sincs, max bemész a rendőrségre és kiröhögnek (a hátad mögött).

No de, ez ebay ugye garantál valamit... Azt hiszem, ha én elküldtem a cuccot és még minden doksit becsatoltam, elváthatom, hogy legalább megkérdezzék, hogy mi a fene van a csomaggal, vagy egyáltalán elküldted... És kommunikáljanak, ne úgy zárják le, hogy le sem tojta senki az egészet.
Ilyen szart még életemben nem láttam, már bocsánat.
Paypalról simán visszajött anno a pénzem... ott is csalóról volt szó...
Ott nem zárták se szó, se beszéd nélkül le a nagy semmivel...
Ja, és utána nem tudok mit tenni..

A kérdésem, mivel semmit nem tudok tenni, mert felület sincs rá..... És eltelt pár hónap...

Hol, mit tudok tenni? Az adatok megvannak... Az ebay látja a levelezést is, mindent.. Szóval olyan kifogás nincs, hogy nem küldtem el, stb, stb...

De hová kell írni?

Letojtam az ügyet, de látom, a csalás nagyon megy mindenhol, így most utána járnék.

Vagy hülye vagyok, és hagyjam, végül is, csak szaros 90 ezer ft? Mi az? Főleg nem itthon...
Bocs a stílusért, de nagyon ideges vagyok, hogy 2017-ben valami így működhet és ennyi ember/cselekedet teljesen büntetlenül... A vicc, hogy a mai napig is csinálja.... :)

Vagy én is kezdjek el behúzni embereket és visszajön 900 ezer, utána meg nyugodjak le, mert ez a menő?

Köszi

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#68257) V/ válasza evko (#68256) üzenetére


V/
Topikgazda

Így hónapokkal a dolog után, nem is tudom mit lehet tanácsolni.

Ez az izraeli eladód lenne vagy a márciusi másik?
Ha tértivevényesen küldted -azt javasoltam- akkor az akkor is vissza jön ha nem veszik át és a csomaggal együtt, ha átveszi akkor van igazolásod az eBay felé és nem lényeges, hogy ő visszaigazolja.
Mit küldtél el az eBay-nek?
A posta ügyfélszolgálata látja az országon túl is, ha ajánlott. (Azt szokták mondani hogy nem, de nem egészen igaz, mert az izraeliek is írják a nemzetközi adatbázist)
De most akkor hol van amit visszaküldtél?

itthon még nyomozásba sem kezdenek 90 ezer ft után
A rendőrség 50001 Ft értéktől bűncselekmény miatt már nyomoz. Alatta meg általában szabálysértés, de azzal is foglalkoznak akikre tartozik

[ Szerkesztve ]

(#68258) DJ. Ru$y válasza evko (#68256) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Indítanék ügyet a helyedben Paypalon, leírva akár az egész sztorit, ha nem telt el a 180 nap fizetéstől számítva, akkor ők is intézkedhetnek még.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#68259) evko válasza V/ (#68257) üzenetére


evko
aktív tag

Az izraeli.. :)
A másik rendeződött, ő normális volt.

Postát csak hívtam, de most bemegyek....
Igaz régi a sztori, de talán van még remény.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#68260) evko válasza DJ. Ru$y (#68258) üzenetére


evko
aktív tag

Egy nagyon nagy baj van.. :(
Bankkártyával fizettem ki, mert akkor épp sz*r*kodott a paypal... :(
Ebayen keresztül, de bankkártyával.
Ilyenkor mi van? Csak ebayre tartozik....

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#68261) V/ válasza evko (#68260) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem a PayPal-n keresztül fizeted akkor tényleg nincs PayPal vásárlói védelem.
De most akkor hol a csomagod amit elküldtél, ha nem veszik át akkor az ottani posta 15 nap után visszaküldi?

(#68262) atyca válasza V/ (#68255) üzenetére


atyca
senior tag

Junius 9.-én jár le a várható érkezési idő.
Gondolom július elejéig nem reklamálhatok az ebaynél.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#68263) V/ válasza atyca (#68262) üzenetére


V/
Topikgazda

Erre gondoltam én is, megvárod aztán majd kiderül a dolog, addig meg is érkezhet.

(#68264) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szép napot mindenkinek!

Egy kérdésem lenne mindössze, eBay-en meddig van nyitva az értékelési lehetőség? Tehát vásárlástól számítva meddig lehet értékelni egy eladót?

#68265) V/ köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#68265) V/ válasza Intruder2k5 (#68264) üzenetére


V/
Topikgazda

60 nap.

(#68266) atyca válasza V/ (#68263) üzenetére


atyca
senior tag

Most már én is kíváncsi vagyok,ezzel a futárral még nem jött nekem semmi.(ahogy látom másnak sem sűrűn).
A gondom csak az,hogy nem az enyém a cucc,bár az én pénzem áll benne.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#68268) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nyertes licit után mennyi időm van kifizetni a terméket?
Kicsit összetorlódtak a tételek...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#68269) V/ válasza flymi (#68268) üzenetére


V/
Topikgazda

48 óra, de ha írsz az eladónak, ha ez nem elég, akkor nem fog indítani nem fizetett a vevő case-t. Általában.
Kommunikálni kell egymással.

(#68270) GAbre


GAbre
veterán

Figyelem csalók ebayen!

Rendeltem terméket,de automata üzeneten kívül nem jött semmi válasz eladóktól.
Különböző eladók,ugyanaz az automata üzenet.
Mivel kínából jött volna,így nem is lehetett ügyet nyitni ebayen(míg le nem telt a szállítási idő).
Most már törölték,vagy kikapcsolták magukat,most lehetne ügyet nyitni,de amint megindítom kérést az oldal nem válaszol.

Külön kellett paypal centerben nyitnom ügyet.(Kíváncsi leszek mi lesz eredmény).
De ha nincs paypal,ebayen lehet nem tudod visszakérni pénzt,ha pl kártyával fizettél.
Egész jól kigondolták így,h látom már az "eredményt".

Avatar

(#68271) flymi válasza GAbre (#68270) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én tavaly jártam így. Rendeltem 3 terméket ugyanattól az eladótól, semmi üzenet, értékelés, postázott cucc, semmi...
Fizettem, lejárt a határidő, közben a tag eltűnt (No longer a registered user), ott maradt nála 3 Mátyás, remélem azóta is csuklik az összes felmenőjével együtt.

V/ : Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#68272) Panthera válasza V/ (#68253) üzenetére


Panthera
őstag

Kaptam az eladótól egy full refundot (újra már nem rendelem inkább meg).
Azért nem tudom értékelni, mert nem jött össze a vásárlás?

(#68273) V/ válasza GAbre (#68270) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha letelik a várható szállítási idő azután lehet indítani a requestet, ha közben már nem érhető el az eladó, akkor az eBay fogja finanszírozni a dolgot.
Ha ez esetben az indításnál lenne valami, akkor a képernyőre kiaírja pl, hogy nem lehet indítani vagy akármi. Ilyen szövegnek meg kell jelenni. Az amit írsz: e amint megindítom kérést az oldal nem válaszol. az nem szokott lenni, valaminek történni kell.

Mindig javaslom, hogy az eBay-n a PayPal-n belépve, a fiókján keresztül fizessen mindenki és így lesz egy + vásárlói védelem.
Aki direkt kártyával fizet az pedig a bankján keresztül indíthat un. „chargeback” eljárást és akkor is visszaszerezhető a pénz. Van megoldás nekik is. (Hozzáteszem vannak bankok, akik ezért az eljárásért pénzt kérnek, előtte célszerű ezt tisztázni.)

Olyan is előfordulhat -most jártam így és írtam is ide- annaak ellenére hogy még érvényes az eBay védelem nem lehet semmit sem indítani és a PayPal-n kell azt megtenni. Ezt én hibának gondolom, még nem reagáltak rá.

Még egy információ. Ha valakinek van PayPal fiókja és ennek ellenére valamiért az eBay-n a kártyájával fizet, lesz egy PayPal tranzakció azonosítója. Annak ellenére hogy a "vendég módban" fizetett kérhet segítséget a pénze visszaszerzéséhez. Ha valaki erről nem hallott az még nem jelenti azt, hogy nincs.

De nem értem a kiemelésedet, amit írtál az nem hozható kapcsolatba azzal. Mindenhol vannak csalók, nem csak az eBay-n, n

[ Szerkesztve ]

(#68274) V/ válasza Panthera (#68272) üzenetére


V/
Topikgazda

60 napig a vásárlástól értékelheted, belépsz, Account settings, Feedback és ahol adhatsz ott a Leave Feedback

[ Szerkesztve ]

(#68275) Vertigo18 válasza GAbre (#68270) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azt elmondanád, hogy miért nem PayPal-lal fizetsz? Érdekelne az álláspontod.

Hiszen, ha csinálsz egy ingyenes Paypal fiókot, ahhoz hozzákötöd a kártyádat, átállítod, hogy ne a Paypal váltson, majd így fizetsz, akkor is a bankkártyádról megy le az összeg, csak közbe van iktatva egy PLUSZ védelem, ami ráadásul 180 napon keresztül véd.

EZT mi okod van kiiktatni?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#68276) GAbre válasza Vertigo18 (#68275) üzenetére


GAbre
veterán

Olvasd el kérlek még 1x hozzászólásom.
1x nem irtam,h nem paypallal fizettem.

Avatar

(#68277) Panthera válasza V/ (#68274) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi, akkor az a gond, hogy letelt a 60 nap.

GAbre: Akitől vásároltál, milyen eladói minősítése volt? Arra gondolok, hogy több tízezres volt a vásárlások száma?

(#68278) GAbre válasza Panthera (#68277) üzenetére


GAbre
veterán

Nem volt minősítése.
De mivel money guarantee van ebayen,nem is fontos.Kivéve ha így ki tudják játszani a rendszert.
És vagy tényleg nem tudod visszakérni a pénzt,vagy csak nagy supportok után.
Már a hirdetés is gyanús volt,de miért ne alapon mentem neki.
Most már azért sokan nem 1 "Sherlock Holmes"-ok.Talán ezért is,meg 10ezer Ft alatti összegről van szó,ezért is feladják legyintenek rá,jó ezt buktam,ezért van értelme így játszani vele.

Avatar

(#68279) V/ válasza GAbre (#68278) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs kijátszva a rendszer vagy az eBay vagy a PayPal vásárlói védelem használható. Te az utóbbit használtad ebben az esetben.
Nem reagáltál arra, hogy miként volt az, hogy nem történt semmi az eBay request indításnál.

(#68280) GAbre válasza V/ (#68279) üzenetére


GAbre
veterán

Az érthető,de alapban reklámozza magát ebay,h money back.
Azaz bankkártyás fizetésnél is.
Hát rámentem,hogy nem jött meg.
Ott kérhettem,hogy refund,vagy rendelést akarom.
Kitöltöttem,kipipáltam,és ahogy továbbléptem nem töltött be az oldal.
De nem böngésző írta ki,hanem ebay oldala.
Majd lassan sztem a 3. eladóval is ez lesz,akkor csinálok 1 képet ide.

Avatar

(#68281) gyuri81


gyuri81
veterán

Tudtok ajánlani olyan eladót aki jó minőségű utángyártott JBL Charge 2 -t árul?

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#68282) V/


V/
Topikgazda

Ha már megemlítettem, az Összefoglaló végén van egy kis tájékoztató anyag a chargeback eljárásról.

(#68283) V/ válasza GAbre (#68280) üzenetére


V/
Topikgazda

nem töltött be az oldal.
De nem böngésző írta ki,hanem ebay oldala.

Soha nem találkoztam ilyennel amit írsz, mindig volt egy következő oldal.
Ugyanott maradt a képernyő?
Nem volt ott az a szöveg hogy vedd fel a kapcsolatot a az eladóval?
We're sorry there's an issue with this purchase. Unfortunately, PayPal reports that we can't open a case for this item.You can try to work out this problem by contacting the seller.

Ha nem váltott képernyőt akkor ez böngésző probléma.
Próbáld meg másikkal és engedélyezve legyen a felugró ablak is.

Létezik és működik az eBay vásárlói védelme, nem öncélú reklám.

[ Szerkesztve ]

(#68284) Vertigo18 válasza GAbre (#68280) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bocsi, én sem értem, hogy ez most mi nálad... Nekem is volt olyan, hogy egyértelműen csaló volt az eladó, annyira olcsón árulta a termékét. Én bepróbáltam, kiderült, hogy tényleg csak egy csalás, de az ebay vissza fizette request után a pénzemet. Annyi, hogy pár napra rá jött csak meg a zseton a bankszámlámra.

Supporttal nem próbáltál valamit?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#68285) Tamy válasza V/ (#68283) üzenetére


Tamy
senior tag

"nem töltött be az oldal.
De nem böngésző írta ki,hanem ebay oldala."

Nekem is volt ma egy Refundom, tényleg volt valami hiba a rendszerükben, Purchase history alól az elküldés után lényegében azt mondta, hogy próbáljam meg később. Ezt kétszer is megismételte, utána a Resolution Center-ből már sikerült elküldeni.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#68286) V/ válasza Tamy (#68285) üzenetére


V/
Topikgazda

Lényeg az, hogy kiírt valamit és csak el tudtad küldeni. Én is erre utalok, hogy lehet pillanatnyi probléma, de ha lefagy az egész oldal, az már más ok lehet.
De az övé nem mostanában volt.
Ha Chrome-t használsz annál hamarabb jön ilyen elő, mint amit írtál.

(#68287) GAbre válasza V/ (#68283) üzenetére


GAbre
veterán


Előzményekből hoztam vissza.
Ha jól emlékszem,akkor is ezt hozta,mint így újranyitva.

Avatar

(#68288) V/ válasza GAbre (#68287) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor ez már haladás, mert azt írtad, hogy semmi sem történt, akkor csak volt valami
Ez az üzenet, az lenne, hogy ne az eltárolt könyvjelzőről érd el az eBay oldalát, hanem a direkt linkről, illetve amit nem is értél el, attól függetlenül az eBay más részei használhatóak. És próbáld meg egy kicsit később.
Nem biztos, hogy ez volt. De egy requet indításában nem akadályozott volna meg, még a mobil app is rendelkezésre állhat.
Erre egyébként az Interneten a következő javítási lehetőségeket írták:
Try a different browser. If it works in another browser, you may have a bad cookies/cache problem.
és
Possibly something wrong with your ISP (Internet Service Provider) or your internet modem
illetve másik számítógép használatát.

De szerintem lényegtelen a dolog, a Resolution Centerből el tudta volna érni, de mivel a PayPal-n elindítottad a probléma rendezést akkor már rendben vagy. Szerintem zárhatjuk a témát.
Egyébként javaslom, hogy a böngésződből töröld az eBay sütiket és a régebben felvett könyvjelzőt a böngésző gyorsítótárat és ezt a belépési linket tárold el.eBay

[ Szerkesztve ]

(#68289) promagus00 válasza gregorik (#1) üzenetére


promagus00
tag

Sziasztok!
Erről szeretnék egy kis információt kérni,ebayen rendeltem 12ezer ft-ért egy bluetooth hangfalat,aminek ez a rendelési száma,és ahogy látom most amszterdamba vámolják,ezzel nekem van valami teendőm?
Kell nekik küldenem valamit?
Kell még külön fizetnem?
Előre is köszi a válaszokat.

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#68290) V/ válasza promagus00 (#68289) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kell semmit sem csinálnod, ott léptetik be az EU-ba. Ha te Hollandiában élsz vagy oda van címezve, majd akkor ők megkeresnek, de az a Yunexpress nyomkövetési száma vagy igaz amit írnak a nyomkövetésnél vagy nem.
Ha magyar honba jön akkor ők általában továbbítják ide, mármint a hollandok és nem foglalkoznak vele. Eddig legalábbis ez volt a tapasztalatom.
Egyébként a szokásos, 22 € felett Áfa és vámeljárási költség.

[ Szerkesztve ]

(#68291) Panthera válasza V/ (#68290) üzenetére


Panthera
őstag

Azt honnan lehet tudni előre, hogy a 22 € összeget átlépem-e vásárlásnál, ha nem €-ban van megadva az ár és pont határeset? A hivatalos árfolyamokat hol tudom megnézni ehhez? A szállítási költség beleszámít-e az árba?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#68292) V/ válasza Panthera (#68291) üzenetére


V/
Topikgazda

Az Összefoglalóba be van írva minden: Vám ügyintézésről néhány gondolat
Szállítási költséggel együtt, az értékhatárt más devizában az EKB napi keresztárfolyammal számolják át.
Ma a 22 € = 24,61 $, 33,1 AU $, 33,12 CA $
Ha EU-n kívüli ország és fontban fizetve akkor: 19,16 £

[ Szerkesztve ]

(#68293) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Ismét szép jó napot kívánok.
Ismét ebay csomag tapasztalat iránt érdeklődnék.
Dhl.de oldalon lehet nyomkövetni.
Csomag szám : CY722670956DE

Az érdekelne hogy várhatóan ki hozza ki hozzám, posta vagy a dhl?
Neten olvastam hogy lehet a posta de lehet maga a dhl.
Kozel 15-20kg csomag, 40 euro a szállítás, hatha ebbol tudjátok következtetni hogy ki es várhatóan mikor jön.
Az ebay szerint junius 8,max 9.
Ma adtak fel a csomagot.
[link]
Elore is köszönöm ismét az információt :R

Ui: eddig olyan profin informaltat a topikgazda hogy hatha most is azt mondja péntekig megerkezhet :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#68294) radi8tor válasza Lacielvtárs (#68293) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egy voks MPL-re (posta). DHL-hez túl olcsó szállítási mód ez.

⭐ Stella

(#68295) V/ válasza Lacielvtárs (#68293) üzenetére


V/
Topikgazda

Posta és nem fog megérkezni péntekig. Ha futár hozza teljesen más a nyomkövetési szám.

(#68296) Lacielvtárs válasza radi8tor (#68294) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, mindkettőtöknek köszönöm a választ :R
Akkor várok türelmesen, június 9ig csal ideer :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#68297) RAZR_v3


RAZR_v3
tag

Úgy döntöttem, visszaküldöm az egyik Németországból vásárolt akkumat, mert amihez vettem, arról kiderült, hogy hibás.
Ezt választottam ki: reason for return: changed my mind.
Megírtam az eladónak a szöveget, elküldtem és az Ebay által automatikusan odaírt estimated refund kevesebb, mint a teljes vételár volt, mert nem tartalmazza a szállítási költséget. 3,90 eurós szállítási költségről van szó, ráadásul piszok lassan érkezett meg a levél méretű csomag. Ezek szerint mínuszban fogok kijönni? :(
Azt tudom, hogy a Paypal visszaadja a visszaküldés árát.

(#68298) V/ válasza RAZR_v3 (#68297) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak egy kérdés miért nem a termék árával együtt fizetted a szállítási költséget? Nem is lehet máshogy és akkor a teljes vételár jár vissza.

(#68299) RAZR_v3 válasza V/ (#68298) üzenetére


RAZR_v3
tag

Épp ezt nem értem. Rögtön egyben fizettem ki mindent, ráadásul Paypallal.

(#68300) V/ válasza RAZR_v3 (#68299) üzenetére


V/
Topikgazda

A Resolution Centerben a request-nél milyen összeg szerepel? Nem találkoztam még ilyennel, egyben fizetem a szállítási költséget a vételárral az egy tétel lesz, vissza is a teljes összeg fog jönni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.