Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68020) V/ válasza nyogo83 (#68019) üzenetére


V/
Topikgazda

Valami szállítást be lehet állítani és árazni, az hogy neked máshogy nevezi, máshogy jelenik meg azzal nem igazán tudok mit kezdeni, nem tudom az okát.
Ami az Összefoglalóban van a leírásban szállítási eBay oldal, nekem az angol és az amerikai oldalon azok láthatóak, jönnek elő ha belépek.
Már többször volt a szállításról itt szó, néhány link.
1.

2.

3.

4.

Súlytól függően a szállítási költség kalkulációt, ahogy az Összefoglalóban is írtam két átalány költséget adok meg, Európai országokra és egyéb külföldre, annál tovább csicsázni nincs igazán értelme.
Azt is vedd figyelembe, hogy az eBay meghatározza, hogy egy termék kategóriánál mennyi lehet a maximális postaköltség, ha ennél több, a különbözetet a vételárba kell beépítened.

A kérdésedre ott a válasz a Az eBay-n történő eladásról néhány gondolat Magyar Posta rész után.

Magyarországot azért célszerű kizárni, mert ez az ár több, mint amit a belföldi kézbesítésért fizetni kell és ezt devizában fizeti és nem érti a árkülönbséget másrészt meg azért mert magyar. Az eBay az nem magyar webshop, van akinek a magyar vásárlók esetén ez is újdonság.

Itt az eBay szállítási help oldala.

És még egy javaslat: A vételérába építs be 15% költséget. (ebay+PP jutalék)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.