Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63022) Norbi29


Norbi29
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni,hogy mit csináljak.
Aug 1-jén német Ebayről ,német eladótól rendeltem 7 terméket.Pár óra múlva,jött is az email.hogy fel van adva levélként A szállítási határidő aug 8-volt.Eltelt 10 nap-semmi,írtam az eladónak válasz nem jött.Eltelt 2 hét-semmi,megint írtam az eladónak,válasz nem jött.Eltelt 3 hét-semmi,4 hét után megjött a csomag,de a dobozban csak 4 termék volt a hét helyett. Megint írtam neki,hogy küldje el a maradékot,vagy fizesse vissza,és ha nem teszi az Ebay segítségét fogom kérni.Érdekes módon erre már jött válasz.Írta,hogy oké elküldi a maradék 3 at. Megbeszéltem vele,hogy inkább még ráfizetek,és küldjön másik 3 jobb terméket.Ebbe is bele ment.El is utaltam a különbözetet PP-on.Ezt is megírtam neki.Ez volt múlt hét csütörtökön.Persze válasz nem jött.Az előbb is írtam neki,hogy mégis mikor szándékozik feladni.99%,hogy erre sem lesz válasz,Sött szerintem még azt sem írná meg,hogy ha feladná.A termékei között van olyan méretű,amit küldenie kellene.
A problémám az,hogy szept 8-án lejár a 30 napos Ebay védelem.
Ja és megkértem,hogy nyomkövetéssel adja fel a csomagot
A történethez még annyi tartozik,hogy amit küldött kis dobozt,abba egyszerűen fizikailag képtelenség bele tenni a 7 terméket. le is fényképeztem neki.Szóval elég valószínű,hogy 2 dobozt küldött és az egyiket lenyúlták.Írta is,hogy amit megkaptam azt adta fel másodjára.

Kösz, előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.