Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57009) Maksifül válasza V/ (#57008) üzenetére


Maksifül
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a szíves tájékoztatást! :R
Igen, UK Ebay-re szeretném tenni, és fontos lenne, hogy lássák minden országban. Még sosem adtam el Ebay-en, ezért próbálok minél többet tájékozódni, hogy ne érjenek meglepetések, s pontosan tudjam, hogy milyen költségekkel, határidőkkel kell kalkulálnom.

1. Pl azt nem tudom, hogy a VAT fees-t ki kell-e pipálnom, ha nem angliai lakosként adok el UK Ebay-en.
2. Illetve, hogy a privát vagy business eladóként jobb-e értékesíteni? Egyáltalán mi kell az utóbbihoz, s mik az előnyei-hátrányai egyiknek-másiknak?
3. Hogy könnyebb eladni? Ha a postaköltség bele van kalkulálva az árba, vagy ha külön írja ki az eladó? Melyiket szeretik jobban a vevők?

Aliexpress-hez találtam egy ilyen remek tájékoztatót, tökéletesen leírta az illető, hogyan is működik a "kínai ebay". Ilyesmit keresek Ebay-hez is, de főleg az eladás részéhez, mert vásárlásban, licitálásban már van tapasztalat.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.