Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49049) Nus


Nus
tag

Sziasztok!

Szerintetek mit csináljak a következő esetben: a posta elbarmolta egy csomagomat, vagy 5 csomagot vártam az időben és 4 meg is jött ez az egy nem, persze volt érzékük, hogy a legdrágább legyen az :( Én persze ezt nem tudtam, csak annyi volt, hogy nem jön a csomag. Volt egy nyomkövetési szám, de az semmit nem mutatott szinte azon az oldalon amit az eladó még megírt. Miután letelt az idő ami érkezésnek maximum volt megadva felvettem a kapcsolatot az eladóval, és leírta, hogy ő feladta ott van a nyomkövetési látja, hogy megérkezett Magyarországra. Megírtam neki, hogy az az oldal amit adott szinte semmit nem mutat. Erre küldött egy másik oldalt, hogy ott kövessem és ekkor esett le minden, hogy a posta valami oknál fogva nem tudta kézbesíteni. Nem értem miért mert az időtájt 4 másikat sikerült nekik. Hívtam a postát, de azt mondták, hogy már nem tudják kézbesíteni a csomagot mert az elindult vissza a feladóhoz. Persze az események ilyen hiphopp zajlottak volt h napokba telt mire írt a kínai. Mérgemben nyitottam egy caset. Jelenleg ott állunk, hogy azt mondta hogy vissza adja a pénzem, ha megkapja a csomagot viszont holnap már lejár a case pár napja is írtam neki, hogy megkapta e már, de semmi. Szerintetek nyomjak escalate-et? Vagy hagyatkozzak az eladóra. Kínai is hibás mert ha még időben linkeli hol tudom normálisan nyomon követni a csomagot akkor elmehettem volna érte ( nem is a lakóhelyem körzetében volt a csomag a postán). Postát sem értem, hogy mi okozott nekik problémát a kézbesítésben, ennyire nem képesek.

Köszi a segítséget, üdv...

The sky was pink...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.