Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45216) Mardel válasza adrian87 (#45215) üzenetére


Mardel
őstag

Ez nemtudom, hogy google fordito volt-e de se fule se farka. Keress valakit, aki leforditja neked!

Mas:

Az en ugyem sem megy gordulekenyenen.

Kb. Junius elso heteben rendeltem ebayrol egy fulhallgatot kb 10 ezer Ft ertekben. Mult heten csutortokon hozta a postas. Ennyi ido volt mig ingyenes szallitassal megerkezett Szingapurbol.

Meg aznap irtam az eladonak, hogy hibas lehet a termek, mert csak az egyik oldala szol.

Egyebkent az elado egy letezo ceg webshoppal.

Visszairtak, hogy kuldenek egy masikat ha megadom a szallitasi cimet, de a hibasat kuldjem vissza, a postakoltseget visszafizetik.

En is kertem toluk cimet, hogy hova mennjen a hibas peldany.

Meg hetfon kora reggel irtam nekik, hogy ha megoldhato akkor egy masik fajta fulest szeretnek a kulonbozetet meg visszatudjak fizetni a postakoltseggel.

Kedden: Valaszoltak is, hogy mar feladtak a cserepeldanyt igy sajnos nem tudja modositani.
Hozzatette meg, hogy ha a kollegaja visszajon akkor tudnak tracking szamot adni.

Irtam nekik, hogy ok semmi gond, es kertem toluk a szallitasi cimet, mert azt elfelejtettek.

Visszairt meg kedden a cimmel. Azt irta hogy a fejhallgatot csomagolas nelkul es a leheto legolcsobb postai szolgaltatast valasszam.
Visszafizetik a penzt, csak tudassam veluk hogy mennyibe kerult.

Szinten kedden erre valaszkent megkerdeztem hogy csak a fejhallgato kell-e nekik buborekos levelben a tartozekai nelkul (szilikon harangok).
Plusz kertem toluk a korabban emlegetett tracking szamot .

Ma meg nem valaszoltak az ugyben.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.