Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4035) adam1 válasza Bash (#4027) üzenetére


adam1
aktív tag

Köszönöm a választ 700usd utalgatok neki ö meg vissza nekem,angol a cimem és az uncorfirmed mert a bank kártya meg magyar ezen nem tudok változtatni csak egy másik kártyával már körbejártam a témát miután elég sok mindent megpróbáltam beirattam a bankban az angol cimet is,de az sem segitett csak egy új reg vagy új kártya jöhet szóba idáig jutottam közben majd egy hónap eltelt háromszor fizettem ö meg háromszor vissza utalt és most fizetnék neki akkor az elöbb felsorolt modon,ez egy amerikai üzlet ha jól vettem ki az egyik mailjából.Tehát mint irod ez lenne a megoldás /Cashier's check-et/vagy a /money order /akkor a bankomban tudnak segiteni és létezik nálunk is ez a lehetőség Akkor lenne itt még egy kérdésem a reg és az angol cim a fiamé aki kinnt dolgozik csak én intézem ezeket az ebayos ügyeket és nem nagyon tudok angolul ö meg kevésbé ér rá ezzel foglalkozni .Melyik az egyszerübb és jobb megoldás angliában ö bemegy a postára és kitölt egy postai money ordert vagy én itthon a bankunknál megoldom valahogy . :F

Az élet,életveszélyes!Eddig mindenki belehalt!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.