Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29651) hun620 válasza #59816064 (#29648) üzenetére


hun620
aktív tag

Banggood

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#29652) hun620 válasza tamas1985 (#29649) üzenetére


hun620
aktív tag

PDF-be "nyomtatom" az eBay számlát.

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#29653) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Hogyan lehet az eladási limitet megemelni? Tényleg telefonálni kell, hogy megemeljék ezt?

Valaki emelt már ilyen limitet?

(#29654) tamas1985 válasza hun620 (#29652) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Én is ezt csináltam, még egykérdés: a "tételes mennyiségi adtok" nál annyi az egész hogy felsorolom hogy mi van a csomagban?

(#29655) hun620 válasza tamas1985 (#29654) üzenetére


hun620
aktív tag

Igen. Miből mennyi, és a darabár.

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#29656) cbmfan


cbmfan
senior tag

urak, segítsetek!

licitáltam egy filmre, meg is nyertem kemény egy dollárért. posta hét dollár, fizetném, erre ezt kapom: "This recipient is currently unable to receive money." nézem, nullás... írok neki mailt, hogy csináljon valamit, de nem hajlandó semmire, és már három hete húzza a dolgot. van valami ötletetek, hogy mit tudnék csinálni?

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#29657) randras válasza cbmfan (#29656) üzenetére


randras
veterán

Nullásnak talán jobb is, hogy nem fizetsz... :U

cbmfan: Tudtommal sehol. Majd ha akar, nyit egy unpaid item case-t, de ha nem reagál, talán nem is fog...

[ Szerkesztve ]

(#29658) cbmfan válasza randras (#29657) üzenetére


cbmfan
senior tag

épp ez az, ez után már nem is akarok. hogy, hol tudnám felnyomni?

[ Szerkesztve ]

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#29659) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Németországból Sailauf környékéről melyik a legolcsóbb szállítási mód,cég? Egy 160x40. 5cm magas csomagról van szó.max 5 kg. Kb mennyiért hoznák le nekem?

Sürgős válasz kellene.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#29660) SUPREME7 válasza prannk (#29659) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nézd meg a német posta oldalát. Van angol nyelv is.

[link]

Gondolom a méret miatt pluszköltség lehet, de kb ennyivel számolhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#29661) intercooler


intercooler
őstag

Sziasztok!

1 hónapja lesz 13.-án hogy feladtak (ha feladtak) 1 csomagot HK-ból ilyenkor mi a teendő?
Mint kiderül az emberem elég sok negativ-al büszkélkedhet :DDD persze ez akkor nem tűnt fel. Maximum olcsó tanulópénz lesz 1300Ft

[ Szerkesztve ]

(#29662) kirkri válasza intercooler (#29661) üzenetére


kirkri
addikt

Ha nem csúszol ki a határidőből, akkor nem lesz belőle tanulópénz. :N
A vásárlástól számított 45 napon belül nyitni kell egy claim-et és visszakapod a pénzed.
Első körben érdemes egyeztetni az eladóval, talán magától is visszafizeti a pénzed. Ha ilyen sok negatívja van, akkor abba ne menj bele, hogy újra elküldi a terméket, mert ha kicsúsztál a 45 napból, akkor már nem tehetsz semmit.

21 éve a Prohardveren! ™

(#29663) tamas1985 válasza intercooler (#29661) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Egyébként szerintem nincs olyan sok negatív értékelése, ha megnézed 98% felett van és majdnem 300000 eladása, de egyébként azt kell csinálni amit az előttem írom mond.

(#29664) bul07 válasza intercooler (#29661) üzenetére


bul07
nagyúr

37-39napon írj neki hogy nem jött meg a tétel és kéred vissza az árát, ha nem tudtok megegyezni akkor a 43-44napon nyitni kell ügyet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29665) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Erre valaki tud választ adni nekem? :U

(#29666) CBool válasza CBool (#29550) üzenetére


CBool
tag

Pár nap eltelt, a lényegesebb összeget még mindig nem utalta vissza az illető. Nem tudom mit tököl, amúgy ezt látom: kép. Most erre nekem kéne bármit válaszolnom?

(#29667) kirkri válasza CBool (#29666) üzenetére


kirkri
addikt

Kérdezd meg, hogy mikor utalja vissza a pénzed. Lehet, hogy az 5 csillagos pozitív feedback-re vár.

21 éve a Prohardveren! ™

(#29668) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Halihó.

Van itt valaki, aki esetleg Németországban él/dolgozik?

Előre is köszönöm.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29669) bul07


bul07
nagyúr

Kezdek aggódni az egyik rendelésemért feb.25-én vetem fizetem ki, kaptam is hozzá nyomon követési számot RA348804345CN
Egy bejegyzés volt látható a posta oldalán hogy a Küldemény felvéve marc.2-án, most néztem és a posta oldalán már nem is működik a szám , a 17Track még látja (és végre magyarul is tud)
Normális az hogy a posta oldala nem ismeri fel, és hogy még el se hagyta Kínát?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29670) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Sziasztok!
Első ebay rendelésem elég érdekesre sikerült. Szerintetek mennyi esélyem van arra, hogy viszont látom a kb. 4600Ft-omat (20.98$)?
A következő a sztori: rendeltem egy ODD/HDD keretet február 4-én, PayPal fizetéssel. Srác írt, hogy valami kínai tavaszi fesztivál miatt csak febr.20 körül postázza, de ha az soká van, jelezzek és visszafizeti. Jeleztem, de erre azt válaszolta, hogy febr.5-én postázta. Ez még nem is baj, valóban megjelent a tracking number is (RC150250410HK).
Február 19-én érkezett el abba a községbe, ahol lakom, viszont onnan visszaküldték, mert nem volt a borítékon azonosítható utca / házszám (felhívtam a postát, név és származás alapján emlékeztek a csomagra, azt mondták, egyáltalán nem voltak ezek az adatok feltüntetve, csak ország, település, irányítószám és név). Posta.hu nyomkövetője is "Cím elégtelen" hibát ír a visszaküldés okához. (Megjegyzem: nem értem, vámkezelésnél hogy nem tűnik ez fel. Na mindegy.)
Írtam a srácnak egyből üzenetet, megírtam, hogy nem írta fel a pontos címet a borítékra, a csomag útban van vissza (tracking number ezt igazolja). Bemásoltam az Ebay, a Posta.hu, és a Hong Kong Post checker-jének az angol szövegét is. Azt válaszolta, hogy nem baj, küld újat, ha adok pontos címet. Nem értem, miért nem bírta kimásolni (többször megnéztem, jó címadatok vannak megadva). Nem baj, megírtam üzenetben. Pár nap múlva azért mégis rákérdeztem, hogy mi a helyzet, küldi-e a csomagot, és ha igen, tud-e új tracking number-t adni. Emlékeztetésképp leírtam az eredeti problémát. Válasz ugyanaz: adjak címet és küldi. Megint megírtam a címet. Március 1-én tracking number szerint az eredeti csomag Hong Kong-ba érkezett, és címre szállításra várt. Ezt megírtam neki bemásolva a checker szövegét, és kérdeztem, hogy a csere csomag hogy áll. Válasz: Utánajár a csomagnak, és küldi az újat. Majd a végére (számomra érthetetlen okból) odabiggyesztette: "Figyelem: február 5-én postáztam." Március 5-én még mindig címre szállításra várt az eredeti cucc. Írtam a gyereknek, hogy ugyan kérdezzen már rá, hogy mi van ott, és küldhetné nekem az újat. Az összes válasz ennyi volt: "Február 5-én postáztam." Válaszoltam neki másnap, hogy tudom, hogy az eredetit akkor adta fel, de emlékeztetném, hogy nekünk volt egy kis kavarodásunk, és újra mindent bemásoltam, hogy emlékezzen. Válasz: "Február 5-én postáztam."
Elborult az agyam, ezért így több, mint egy hónap tökölés után nyitottam 8-án egy Case-t. Leírtam megjegyzésben az egész sztorit, és oda is bemásoltam a checker-ek válaszait, kiegészítve azzal, hogy már egy hete Hong Kong-ban áll a csomag, és emberünk nem igazán akar utánajárni hogy miért (lehet, hogy a saját pontos címét se írta rá), de ez nem az én gondom, csak fizesse vissza a pénzemet. Erre egyáltalán nem reagált még az eladó.
Másnap írtam egy üzenetet neki a Case-n belül, hogy lássák majd a "bíráink" is. Annyi volt benne, hogy legyen szíves kitölteni egy űrlapot aminek a pontos kitöltését csak ő tudja megcsinálni és amiből kiderül, mi van a csomaggal. Valamint, ha még megvan akkor az eredeti feladóvevényt bescannelhetné és valahogyan elküldhetné, hogy lássuk, mi van rajta. Természetesen eddig erre sem érkezett válasz.
Az eladó 97.3%-os, 6511 "pontos".
Elnézést, amiért kilométeres a hsz, de nem igazán tudom rövidebben összefoglalni. Szóval a kérdés az, mit tehetek még, és mennyi esélyem van a pénzem viszontlátására?

(#29671) randras válasza Balázs1986 (#29670) üzenetére


randras
veterán

Ha nem veszi át a visszaküldött csomagot, nem sok. :U

(#29672) Balázs1986 válasza randras (#29671) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ez alapján így tök jól lehet lopni...fizettetek, direkt rossz címet adok meg címzettnek és feladónak is, megvárom amíg lecseng a case, majd jelentkezek a visszaküldött csomagért személyesen, mutatva hogy csak félreírtam a feladási címet, de nálam a szelvény meg az irataim. Fasza :(

(#29673) randras válasza Balázs1986 (#29672) üzenetére


randras
veterán

Szokták ezt csinálni néha, de ők ebből élnek, első eBay-es vásárlásként nem kell arra gondolni, hogy jellemző az ilyen. Mondjuk az összeg sem indukálja, hogy egyértelmű csalás lenne...

[ Szerkesztve ]

(#29674) Balázs1986 válasza randras (#29673) üzenetére


Balázs1986
addikt

Mondjuk amit még furcsállok, hogy seller és item location is Taiwan, ahhoz képest Hong Kong-ban akad el a csomag, meg eleve HK a tracking number is. Kína két totál külön tartománya. Létezik, hogy a cuccot valójában Hong Kong-ban gyártják, és ő is csak onnan rendeli be, eleve a célcímre (esetünkben hozzám) kérve? Ez indokolná, hogy miért nem tudják kézbesíteni nálam (x emberen ment át a címem, így torzulhatott az infó), és azt is, hogy a visszaküldés miért akadt el (cégek valószínűleg csak úgy lehet nem vesznek át kéretlen csomagokat). Ellenben felmerül a kérdés, hogy mennyire szabályos olyan terméket hirdetni, ami sose volt a sajátja.

[ Szerkesztve ]

(#29675) kirkri válasza Balázs1986 (#29670) üzenetére


kirkri
addikt

Ha ez csalás, akkor ez is jól ki van találva. Ilyennel én még nem találkoztam. Bár szerencsére engem a helyi postán ennyi adat alapján is beazonosítanának, de akkor is szemét egy helyzet.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#29676) tamas1985 válasza bul07 (#29669) üzenetére


tamas1985
aktív tag

A posta .hu nyomkövetés tegnap óta nem működik legalábbis nálam, másnál mi a helyzet?

(#29677) dReFiX válasza tamas1985 (#29676) üzenetére


dReFiX
senior tag

Nálam sem jó. Szolgáltatás nem elérhető jeligével. :(

(#29678) Balázs1986 válasza kirkri (#29675) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem nem csalás, sok pluszja van az embernek. Az lehet, hogy tényleg cégtől rendeli ide, és nem számol azzal, hogy vissza lesz küldve a csomag. Viszont az eBay traffic number checker is mutatja, hogy Departed a státusz, szóval ja...
A Case-ben ma reggel méltóztatott reagálni, egy az egyben bemásolta a Hong Kong Post adatait:
Seller's message:
"Destination - Hungary The item (RC150250410HK) arrived at delivery office on 1-Mar-2013."
Ebből látszik, hogy el se olvasta, mit írtam előtte, mert akkor tisztán levenné, hogy oké hogy kézbesítésre vár, csak éppen Hong Kong-ban. Ezt most még egyszer megírtam, minden szükséges infót bemásolva, és nagy betűvel kiemelve a lényeget, ha el akarna veszni a részletekben.
Ha erre sem reagál emberi módon, akkor nyomom az Escalate-t. Van a termékel eBuy Buyer Protection, remélem, hogy nem ez nem csak egy hangzatos reklámnév. Az ismertetőjében az áll, hogy ha régóta nem kaptam meg a terméket, akkor nyugodtan használjam. Márpedig én február 4 óta várok. Szóval...hátha.

tamas1985: Nálam most jó a posta.hu nyomkövetés.

[ Szerkesztve ]

(#29679) tamas1985 válasza Balázs1986 (#29678) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Már nálam is.

(#29680) CBool válasza kirkri (#29667) üzenetére


CBool
tag

Ma visszautalta ezt is, úgyhogy köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

Esetleg tud valaki megbízható eladó akitől érdemes lenne LED izzót venni? Ha más nem maradok DX-nél, abban még nem csalódtam.

(#29681) totyak


totyak
aktív tag

Üdv!

Szeretnék eladni az ebayen (ebay.co.uk, Magyarországról Uniós országba), csak az Európai Unión belül, de nem tudom, hogy milyen postázási módot kellene választanom. (Elsőbbségivel és ajánlottan menne, a Magyar Postával, nem csomagküldő szolgálattal.)
Próbáltam a Standard Int'l Postage és az Express Int'l Postage lehetőséget, de mindig visszadob egy ilyen üzenettel: "Please specify at least one domestic postal service."
Mit javasoltok, mit kellene választanom?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#29682) fesii


fesii
aktív tag

Rendeltem egy órát ebay-ről.
Könnyen lehet, hogy halott az óra ilyenkor hogy is van? Ha ott a postás kibontom és nem jó akkor ő alapból visszaküldi és indithatom a case-t?
Ahogy emlékszem ha már átvettem akkor nekem kell visszaküldenem saját önerőből.
Hogy fog ez megjelenni mert erre mondhatja azt is, hogy át se vettem a csomagot így nem fizet.
Vagy hogy is van ez? :)

(#29683) faresz5 válasza fesii (#29682) üzenetére


faresz5
senior tag

Postás ilyennel nem fog foglalkozni, ebben biztos lehetsz, (nem ez a dolga,a hanem annyi,hogy elvigye neked a csomagot) Még az utánvételes csomaggal sem törődnek, ha fél téglát kaptál akkor azt kaptál magasról lexxx.ja a posta és a postás is. Ők csak a küldemény eljuttatásért és a pénz beszedéséért felelnek.(Ezért hülyeség a PH-s csak utánvétellel szöveg. Ha átakarnak vágni úgyis átvágnak, és még bizonyítani is tudja hivatalos irattal,hogy ő feladta.-> lehet bizonygatni az ellenkezőjét)
Ha rossz az óra, megbeszéled az eladóval, megegyeztek, ha kéri visszaküldöd.
Posta.hu-n van tarifatáblázat.

[ Szerkesztve ]

(#29684) kirkri válasza fesii (#29682) üzenetére


kirkri
addikt

Kicsit zavaros nekem ez az egész, de az biztos, hogy amit te egyszer kibontottál, azt már senki nem fogja helyetted visszaküldeni. Addig nem adja a postás a kezedbe a küldeményt, amíg nem írtad alá, hogy átvetted.
Ha még meg sem érkezett, honnan veszed, hogy hibás? :F

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#29685) Balázs1986 válasza faresz5 (#29683) üzenetére


Balázs1986
addikt

Annyiban mégsem hülyeség, hogy bár leszarja az elégedettségedet, de ha előtte bontod ki, akkor van egy igen erős tanúd arra az esetre, ha komolyra fordul az ügy. Persze ez egy párezer forint értékű áru + kínai feladó esetében semmit se ér, de egy nagyobb összegű, Magyarországon belül lezajlott ügylet esetében jól jöhet.
Futárszolgálat esete: ők sem kötelesek megvárni, mégis jó pár olyan futárral találkoztam már, aki önként mondta, hogy ha gondolom, nyissam ki, és nézzük meg, az van-e benne, amit akartam...pont ugyanezért.
Az utánvét meg ugye nyilván azért fontos, mert előre utalás esetén nem mondja meg senki, hogy a pénzforgalom milyen ügylet miatt volt, utánvét esetében viszont adott, hogy miért fizetsz.

[ Szerkesztve ]

(#29686) kirkri válasza Balázs1986 (#29685) üzenetére


kirkri
addikt

Jártál már te tanúskodni bíróságon? :)
A rutinosabb postás olyan sovány malac vágtában menekül az ilyen eset elől, hogy utol sem éred. ;)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#29687) SUPREME7 válasza kirkri (#29686) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nálunk is a postás mikor csomagot hoz nekem, amint aláírtam és kezembe vettem a batyut már el is suhan, pedig van vagy 50-55 az öreg :D Szóval ja, biztos bennük van, hogy inkább minél gyorsabban eltűnjenek. Azt se tartom elképzelhetetlennek, hogy sokan rajtuk keresik a cuccot ha a csomag hiányos vagy nem az van benne.

(#29688) Balázs1986 válasza kirkri (#29686) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerencsére nem kellett még ilyesmibe keverednem. Viszont nekem nem szokott gond lenni a megváratás. Vagy kivételesen rendes a postásunk, vagy csak nincs pofája elmenni, ha már kapott párszáz forint borravalót (úgy kérek visszajárót).
Tanúként meg -ha jól tudom- köteles megjelenni, ha behívják...úgyhogy esetemben 100%, hogy nem hülyeség az utánvét...bár ennél az ebay-es gondomnál is már az átvétel (vagy inkább visszafizetés) résznél tartanánk :)

[ Szerkesztve ]

(#29689) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Üdv!

Elektronikai alkatrészt (5 mm-es piros LED-et) szeretnék rendelni Ebay-ről, mert itthon a legolcsóbb helyen is 20-40 forint darabja. Ki is néztem 3 helyen:
Itt 16 Ft/darab, elvileg Amerikából.
Itt majdnem ugyan azért az árért dupla annyit kapok. 8,8 Ft/darab
Illetve ugyanannál az eladónál ha csak 50 db-ot rendelek, akkor
kb 9 forintra jön ki darabja. [link]
Létezik az, hogy ekkora különbség van a bolti és Ebay-es ár között? A Thaiföldi LED vajon megbízható? Nem szeretnék szemetet venni, ez lenne az első vásárlásom.

Az első csak Amerikán belül szállít. Ships to: United States

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#29690) SUPREME7 válasza Balázs1986 (#29688) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem csak neki, neked is kötelességed bemenni, ha bármi miatt hivatalosan beidéznek. De a te kérésedre nem köteles 1, várni 2, adott esetben tanúskodni.

Én a munkámból kifolyólag jártam jópárszor, sokféle ügyben tanúskodni, és hidd el nem akarod tudni mekkora szopás, ha el kell basznod a fél napod, és saját költségeden rendőrségre-bíróságra járni.

(#29691) kirkri válasza Balázs1986 (#29688) üzenetére


kirkri
addikt

Félreérthetően írtam, természetesen köteles elmenni a bíróságra, arra gondoltam a menekülés alatt, hogy lehetőség szerint nem szeretne belekeveredni, ezért csomag átad és nyúlcipő. :)
De supreme7 fórumtárs közben már kifejtette mire gondoltam. :R

21 éve a Prohardveren! ™

(#29692) Balázs1986 válasza SUPREME7 (#29690) üzenetére


Balázs1986
addikt

Persze, nyilván nem kötelessége, ez tiszta sor. De voltam olyan naiv, hogy azt hittem, nem csak a mi postásunk jó fej :D A bíróság nem téríti meg az útiköltséget? Na ez is új :F Az eddig általam finoman szólva is nem szívlelt munkaügy ennyivel normálisabb lenne? Na jó, nem offolok tovább, majd ha lesz fejlemény a kusza ügyemben, azt bemásolom, ha lesz rá igény :)

(#29693) kirkri válasza Szakbarbár (#29689) üzenetére


kirkri
addikt

Létezik, hogy ilyen nagy legyen a különbség.
Sajnos az, hogy milyen minőség, csak akkor fog kiderülni, ha már vettél belőle és kipróbáltad.
Az USA eladó nem fog neked ide szállítani, ha még nincs egy értékelésed sem. :( Ha már meggyőző számú pozitív értékelésed van (és lehetőleg 100%-os), akkor az eladók nagy százalékát rá lehet venni, hogy mégis postázza a terméket, de jelen esetben erről nem beszélhetünk.

21 éve a Prohardveren! ™

(#29694) SUPREME7 válasza Balázs1986 (#29692) üzenetére


SUPREME7
őstag

Rendőrség szokott adni igazolást, hogy te ott megjelentél, ha munka helyett mentél oda és igazolnod kell a melóhelyen a távollétet. Aztán munkaadótól függ, hogy elszámolja-e neked.

(#29695) szilard28


szilard28
aktív tag

postás nem igazságügyi szakértő, így max a féltéglás esetben tud bármi hitelt érdemlőd mondani, ha kapsz egy 8 gb ram helyett 1 mb-ot, akkor nem lesz az a vallomás olyan értékes.

A postás meg nem azért siet, hogy nehogy a szar csomagot kérjék rajta számon (azt úgyis számonkérik másnap), hanem mert van vagy 200 címe naponta.

(#29696) bul07 válasza Szakbarbár (#29689) üzenetére


bul07
nagyúr

Nyugodtan tegyél próbát, de olcsóban is van 100db 3$ 700Ft körül van az ára , vagy $2.95-ért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29697) kirkri válasza bul07 (#29696) üzenetére


kirkri
addikt

Hát igen, ez már nem egy nagy pénzügyi kockázat. :N

21 éve a Prohardveren! ™

(#29698) bul07 válasza kirkri (#29697) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nem
Nekem most ez a személyes kedvencem , még nyomon követési számot is add, ajándéknak is pont jó bárkinek
Ha valaki rendelni akar akkor úgy tegye hogy egy vásárlás után ezt írja ki, havernak is akartam egyet rendelni ere várhatok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#29699) kirkri válasza bul07 (#29698) üzenetére


kirkri
addikt

A fenébe, engem átvertek, mert én többet fizettem érte ráadásul a tiéd rendőrségi verzió. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#29700) bul07 válasza kirkri (#29699) üzenetére


bul07
nagyúr

Ebből is rendeletem már és egy meg is jött, sőt úton is van belőle, és ez is rendőrségi verzió , engem meglepet a fényereje
Pár napja jelent meg ez a 1$ lámpa, márc 5-6 környékén, rendeltem kettőt, és az egyik nettes havernak is akarok egyet rendelni de várnom kell

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.