Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-10 07:11:01

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21) hdani99 válasza gregorik (#20) üzenetére


hdani99
csendes tag

kb mennyi?

Waterpolo no pin-pong!

(#22) gregorik válasza hdani99 (#21) üzenetére


gregorik
senior tag

kb. 20-40 százalék, attól függ, honnan jön.

(#23) gregorik


gregorik
senior tag

tudja vki, pontosan mennyit vesz le egy bank külföldre való átutalás esetén?

(#24) BLiNk3r válasza gregorik (#23) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

OTP-nél alap 3k, ez tovább növekszik annak függvényében, hogy hány bankon keresztül történik az átutalás. Egyes esetekben nagyon meg tudja dobni, szóval ez sem a legkifizetődőbb módja a fizetésnek.

(#25) gregorik válasza BLiNk3r (#24) üzenetére


gregorik
senior tag

de akkor miért ez a legnépszerűbb módja a fizunak ebayen?.. veszek egy árva cd-t 3k-ért (postakg-gel) és a tag már küldi is a bankszámlaszámát.. így már pont annyi lenne, mint Pesten újonnan. mégiscsak marad az alufóliába csomagolt cash? :U

(#26) BLiNk3r válasza gregorik (#25) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Egy adott országon belül jól működhet, ott ugye minimális az átutalás költsége. De ez a Magyarországról Németországba (és persze más országokba) átutalással dolog sajnos túl drága, ahogy a Western Union is.
Kár, hogy itt paypal sincs, az pl. sokmindent megkönnyítene.
Ha nagyon átutalással akarod, akkor meg az a legegyszerűbb, hogy megkéred egy kint dolgozó ismerősödet, hogy utalja át ő a pénzt, te meg átutalod az ő itteni bankszámlájára. Persze csak ha van ilyen ismerős...

(#27) gregorik válasza BLiNk3r (#26) üzenetére


gregorik
senior tag

igazad van, thx az infót; Németo-ban még csak-csak lehet ismerős, de most ilyen ukrán meg francia tagokkal menne az üzlet. és az a durva, hogy nem létezik 2 eurós bankjegy, csak érme; muszáj nekik érméket postáznom.. :C

(#28) gregorik


gregorik
senior tag

jár vki mostanában Németo-ban, aki segítene? lenne egy rakás ebayes átutalásom..
mondjuk eredeti játék/zenei cd-vel díjaznám. :D

(#29) gregorik


gregorik
senior tag

deutsche freundschaft?..

(#30) PEPE85


PEPE85
senior tag

Nem olvastam végig a topic-ot, sorry. Én rendszeresen rendelek Ebay-ről Amerikából. Az a legjobb, ha olyan embertől veszel, akiről már mondtak legalább 10-15 jó dolgot. Paypal, bidpay felejtős, legalább annyira mint a Cashiers Check és Money Order. Kishazánkban azt sem tudják mik ezek. Maradt a Western Union ami akármekorra összegről is legyen szó 2000Ft fölött van valamivel. Nem olcsó, de ennél jobb nem igazán van. Másik lehetőség, ha az eladó elfogad borítékban küldött USD-t. Akkor EMS-el kell küldeni és akkor tuti nem veszik el.

Mielőtt valaki megkérdezni miket szoktam rendelni azt nem szeretném leírni. Lényeg, hogy olyan dolgokat, amiket nem lehet itthon kapni.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#31) gregorik válasza PEPE85 (#30) üzenetére


gregorik
senior tag

EMS-sel mennyi a postaköltség?

(#32) zfarkas


zfarkas
senior tag

UP!

Raw Dark Pure

(#33) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Ritka LAMER kezdő vok az E-bay-ezők között,és lenne 1 egyszerű kérdésem: Biztonságos regisztrálni? Azért kérdezem,emrt ha nem veszek semmitse,nem akarom,hgoy küldjenek xy idő után xy összeg befizetéséről szóló csekket. Azért érdekel most ez az E-bay,mert találtam rajta 1 eladó játékot,amit már hetek óta vadászok és Angliában van,bontatlanul,jelenelg 1800Ft-on áll a licit és kb 500Ft-ból elküldi Légi Postán,és nem csak Paypal-t fogad el,stb,szóval zsír üzlet

:D

(#34) Overlocker


Overlocker
veterán

UP!
Abszólút kezdő vagyok az ebayhez segítsetek,please!!

(#35) Overlocker


Overlocker
veterán

UP!

(#36) kraftxld válasza Overlocker (#34) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mit, hol akarsz venni? EUból vagy tengerentúlról? Angolul tudsz?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#37) Overlocker válasza kraftxld (#36) üzenetére


Overlocker
veterán

ebay.at-ről azaz ausztriából! Némethez egy szót se értek.
Telefont szeretnék venni!

(#38) Overlocker


Overlocker
veterán

UP

(#39) Overlocker


Overlocker
veterán

UP!

(#40) kraftxld válasza Overlocker (#37) üzenetére


kraftxld
nagyúr

én se értek egy szót se németül, de angolul eddig tudott mindenki akivel üzleteltem

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.