Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2035) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

No, tegnap megérkezett végre életem első (na jó második, mivel az első még nem jött meg :((( ) ebay vásárlásának gyümölcse :C Egy mp3 lejátszóról van szó, 150 dollár értékben. Ezt csak azért mondom, mert semmilyen egyéb összeget csomagátvételkor nem kellett fizetnem :) nagyon örültem, lélekben már felkészültem a vám költségekre amiket itt olvastam a fórumon és tessék........... hogy lehet az, hogy nem kellett fizetnem? :F Na nem mintha annyira ki akartam volna fizetni, na de mégis érdekelne a dolog. A csomagra látványosan rá van írva hogy mp3 player, emlékeim szerint összegnek 300 dollár volt feltüntetve (még meg is lepődtem, nem kicsit) és a Gift volt még bejelölve. Ja Hong Kongból jött a cucc, tökéletes csomagolásban :R Szóval meg tudja valaki magyarázni mitől van?


Másik rendelésem: holnap lesz 2 hete, hogy a pénzt elküldtem a fószernak paypalon, azóta se híre se hamva az eladónak, ezt jutalmaztam is egy negatív feedbackel mert annyira piszkálja a csőrőm, hogy nem bírtam ki, és ahogy elnézem, más se, mert más is írt ilyen gonddal negatívot neki, hogy pénz elküldve, de nem tudja hogy egyáltalán a cucca fel lett-e adva stb stb........ az is Hong Kongból jönne, kissé érdekes, hogy én mindent beleértve pénzfizetés stb... 5 napon belül megkaptam, ez a másik cucc meg már 2 hete tolódik...... Úgy döntöttem , még várok 1 hetet, akkor lesz összesen 3 hete, hogy a pénzt elküldtük. Ha addig sem kapom meg, akkor megkérhetnék innen valakit aki jártas ilyen dolgokban, ohgy írja le lépésről lépésre, hogy ilyenkor mit kell tenni, hogy a pénzemet visszakapjam??? ja még mielőtt kérdeznétek.........igen írtam az eladónak, nem is egyszer! De cseszik visszaválaszolni.........és nem csak nekem......... :((

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.