Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Easy cd creator 5.1-el túlírás? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) aluser


aluser
tag

Easy Cd Creator 5.1-essel hogyan lehet túlírni RW Cd-t?

(#2) sh4d0w válasza aluser (#1) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha jól emléxem, ECDC-vel sehogy sem fox túlírni... A Nero sokkal alkalmasabb ilyen célra.

https://www.coreinfinity.tech

(#3) Marcus válasza sh4d0w (#2) üzenetére


Marcus
aktív tag

Én egyszer 650 megás cd-re majdnem 700 megát írtam easy cd-vel!
De már nem tudom hogyan!

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#4) Cathfaern válasza Marcus (#3) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem úgy, hogy elnézted/rosszul volt szitázva, és valójában 700MB-os CD volt :)

De nem igazán értem, miért használják még mindig ennyein az ECDC. Ha a Nero-t ''varázsló''(vagy mittudoménmilyen) módban indítod, akkor semmivel sem bonyolultabb a kezelése, mint az ECDC, viszont ha valamit normálisan akarsz megcsinálni, akkor meg tudod csinálni vele. Btw. aki a Nero-t bonyolultnak mondja, az próbáljon egy linuxos konzolos CD írót használni ;]

(#5) Marcus válasza Cathfaern (#4) üzenetére


Marcus
aktív tag

''Szerintem úgy, hogy elnézted/rosszul volt szitázva, és valójában 700MB-os CD volt''
:) :) :)
Biztos, hogy 650 megás volt.

Hogy miért használják ennyien még az ecdc-t?

Pl:

Nem kell minden egyes írás előtt beállítani, hogy a címke joliet legyen, (és így lehessen benne ékezet) mert az options-ben beállítot, és save as default. A nero-ban rohadtul idegesít, hogy mindíg átrakja iso-ra! :O :O :O

Ugyanígy az audio cd-nél sem tudja megjegyezni a számok közötti szünetet, stb... :O :O :O :O

Szeretem a nero-t, de tény, hogy az ecdc-vel sokkal könnyebben és gyorsabban lehet cd-t írni. ( Nero varázsló ide vagy oda.)

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#6) Egon válasza Marcus (#5) üzenetére


Egon
nagyúr

:(
Baromi sokat írtam (sajnos) Easy CD Creatorral (a céges íróhoz azt adták), meg utána Nero-val is. Tapasztalatok:
1. Az Easy CD Creatorral te az életbe' nem fogsz túlírni. Ellenben előfordul (ritkán), hogy a lemezre 650 MB van írva, de valójában 700 megás...
2. Ki az a #&@*, aki a címkében mindenáron ékezetes betűt akar írni?!? :( A CD-im 80%-a (legalább) CD-copyval készül, ott a címke adott, a maradéknak meg nem foglalkozom a label-ével...)
3. Ha esetleg (értelmes ember módjára) DAO módban írnál Nero-val, nem lenne gond a szám közötti szünetekkel...:(
4. Az Easy-CD _baromi sok_ lemezemet tette tönkre (cseszte el az írást), Nero-val nem volt ilyen gondom (illetve egyszer, de akkor is .bin-.cue páros kiírásakor, az meg nem igazán a Nero formátuma...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) Marcus válasza Egon (#6) üzenetére


Marcus
aktív tag

Nos:

1. Elképzelhető, hogy 700-as volt, tényleg nem lehet túlírni ecdc-vel.
2. Pl én. :) Magyar ember vagyok, és ha példálul egy mp3-as cd-t írok, akkor azt adom címkének például, hogy zenék.
3. Képzeld, DAO módban írok a nero-val!Audiót is meg adatot is!
Csak mindíg be kell állítani, hogy ne vágja le a szneteket, és ne tárolja el írás előtt a merevlemezen, és a sznetek hosszát, mert valahogy nem tudja a nero-cska megjegyezni. :((
4. Egyetlen cd-t sem baszott el az ecdc nekem, pedig pár százat már írtam vele.

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#8) gabranek válasza Cathfaern (#4) üzenetére


gabranek
aktív tag

en sajnos azert hasznalom mert ceges irohoz ezt adtak. De lassan az oruletbe kerget. cdrw-t 3-4 szeri nekifutasra hajlando megcsinalni, ha iras elott nem csinalok 1 restartot, 60-70% eselyem van ra, hogy osszeburitja a wint. Tuliras nuku.
Otthon csakis nero + cdrwin paros - evek ota hasznalom mindkettot de 1 kezemen meg tudom szamolni hanyszor szivtam miatta.

田中れいな

(#9) sonar


sonar
addikt

Hát ECC vel én se irtam túl még cd-t!Nem tudom Ti próbáltátok e a cd copy-t audio cdnél?Nekem eltolt 2-t!
De ez még hajdanán volt!Mivel ezt adták az íróhoz.Amugy néro meg cdr-win! amivel érdemes irni

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Easy cd creator 5.1-el túlírás? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.