Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nos, BUÉK!

Nem tudok aludni. Kerek 20,5 óra van hátra az évből
Ha valaki olvassa ezt, az készüljön mert a blog mellett ide is fogok írni néhanapján.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#2) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Kezdjük azzal hogy kerültem ide.
2010.július:
Nos, ráleltem fiókomban egy pár éve kapott Ericsson T18 őskövületre. Mondom nézzünk szét, kéne mellé egy Sagem. Itt a HardverAprón találtam egy MC922es őskövületre. Töltővel. Akku ment keveset, néha beletenni egy kártyát, nosztalgiázni jó lett volna. Regisztáltam, épp "A Nevem Earl" ment a tv-ben. Nick megvan.

Üzi elmegy, már nincs meg nem vettem le bocsi. És igen, megtaláltam a retromobilos fórumot. :) Onnantól itt ragadtam. Másnap a postán várt egy M35ös Siemens, és egy Maxon MX-3000-res. 3 dbos kezdőlétszám volt, onnantól lettem gyűjtő, hivatalosan is. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#3) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

4:44 xD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Iggen.

Készülök a zújévre, és kortyolgatom a monsteremet... :)

Ja, röhögés: [link]

Ibazel ugyee? He? Ri..nc... xD De az a style.

Amúgy-Dan Clark Randizási kézikönyve- 10 mód ahogy ne lépj be.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#5) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

átok arra aki kitalálta a papírdudát.... szétmegy a fejem.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#6) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Tökjóóóó ez a szilvaeszter, jó volt ideköltözni

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#7) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Szar. Szar. MINDEN SZAR, HOLNAP ISKOLA.

ELÉG VOLT!

PÁLYÁT KELL VÁLASZTANOM

SUCKS

Z

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#8) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Najóóó, az összes érdek barátom eltakarodhat a faszomba, mert ha valaki feljár hozzám azt ne netezni, meg szomszédnővel enyelegni járjon fel, mert szólni se kell akkor hogy itt van...

És ha a pofájába mondom még ő sértődik meg...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#9) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na ülök a gép előtt és bőgetem a U2-t. Szomszédok nem érdekelnek...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na még 1 nap és vége a hétnek. Ki kell bírnom.

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#11) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ezeket rendelem ebayrol:

J700 flex: [link]

Ezt csak lehet, ismerősömtől függ, W595 flex.[link]

Lg Shine-omba:

LCD:[link]

És flex:[link]

SE W810:

Akku: [link]

Ház: [link]

LCD:[link]

Ideje gyujteni 1 kis penzt... feljegyezve

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#12) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

S500 flex, kell:
[link]

Itt a legegyszerűbb feljegyezni...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#13) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Igen, elinditottam második logomat: Amikor kiakadok... címmel.

Ide jegyzek pár dolgot, amik kellenek stb.

ebay:
w595 flex mer ez olcsobb.

érintő cerkák mert kérték...

galaxy mini lcd mert kérték

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#14) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Az n70hez kell majd LCD, fekete ház és akku

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#15) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

6288 ház [link]

flex:[link]

OEM akku: [link]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#16) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

6280

lcd: [link]

ház: [link]

(+ még 1 flex és OEM akku)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#17) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

E51 projectbe való cuccok:

ház(fekete)

kijelző

bill.fólia

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#18) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Noshat. Hajnali 1 ora van... Az alvashianyt mar megszoktam... Csepelt meg mindig utalom. Apam meg kb.annyira erdekel, mint az a bizonyos kalap... Nem akarom bantani, de a szeretetem mellett mar lassan a tiszteletem is elvesziti... Ha fontosabb a nod akkor vele lehet lenni, engem meg lehet hagyni az eletemet elni, olyan emberek tarsasagaban, akikre mindig szamithattam, mert ilyen az igazi csalad es a baratsag... Es egy apanak mindig a gyereke mellett a helye... Neveloapam is mar tul van egy csaladon-de O mellettunk a gyerekeivel ugyanugy torodik, es ez raadasul teljesen termeszetes Neki... Ember es ember kozott ez a kurva nagy kulonbseg.
Az elet neha szar... Ha jo lenne minden, akkor nem kellene kora hajnalban zenet hallgatva, torokulesben ulve a virtualis sebeimet nyalogatnom... De mar mindegy. A regi enemet sikeresen kinyirta par ember, es tudjatok mit?! Az uj Earl egy uzletileg inkorrekt, zarkozott, kisse szociopata szemelyiseg lesz! Es miert? Mert akkora bukokkal adtam, vagy akar ajandekoztam el dolgokat, amibol igen csak kijonne meg egy S3, vagy egy korrektebb TV.
De hat "Az eletben nincs mar tobb moka..."
Apam meg ha neadjisten olvassa ezt akkor tudatom- 1 eselye van mar csak... 1,5 evet basztam el a viszony helyrehozasara tett kiserlerekkel... Tobbet nem fogok... Nem vagyok pincsikutya!! NEM!!!!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.