Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tlac válasza jugeen (#96) üzenetére


tlac
nagyúr

igen, miután linkeltem, próbáltam utánanézni, de én sem találtam róla meg egyértelműen

(#97) jugeen:

kép forrása?

(#102) jugeen válasza tlac (#101) üzenetére


jugeen
addikt

XS :DDD

(#103) Dare2Live válasza keIdor (#99) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

P35röl váltani? Mi a fenéért?

Ellenben én egy 2gbram/T7200es notirol vagyok itthon és ez képszerkesztős munkára vmi hihetetlen csiga egy 4gbs 3.6ghzes core2höz képest nemhogy egy quadhoz. És jövő héten már le akartam rendelni a gépet. Még lehet nekem se éri meg megvárni p45öt, pedig...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#104) tlac válasza Dare2Live (#98) üzenetére


tlac
nagyúr

4 kártyánál már lehet, hogy csak 8-szorosan megy

(#105) emre33


emre33
addikt

ICH10 65nm fog készülni, ICH9 milyenel készül?
Nem találom a google-be

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#106) jugeen válasza emre33 (#105) üzenetére


jugeen
addikt

90

(#107) VinoRosso


VinoRosso
veterán

van már valami hir hogy mire lesz képes ez a chipset?

(#108) keIdor válasza VinoRosso (#107) üzenetére


keIdor
titán

Ugyanaz mint a P35 csak +PCI-E 2.0 és x8-x8 CrossFire.
Szerintem az lesz mint az X38, X48 váltásakor.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#109) VinoRosso válasza keIdor (#108) üzenetére


VinoRosso
veterán

na jó de x48 azért jobb mint az x38. Ettől is várhatunk javulást?

(#110) keIdor válasza VinoRosso (#109) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem igen

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#111) J.J. András válasza keIdor (#110) üzenetére


J.J. András
őstag

mi a baja az X38-nak :??? :F
tényleg annyira melegszik, nem tudod :??? :F
amúgy az X38-as is a legtöbb premium gyártónál tudja az 1600QSB-t, és egyedül a X48-hoz képest a TCMP vagy milyen memóriakezelésben fog eltérni csak....
aztán az is lehet,, bár én nem hiszem :) hogy a X48-as tuningpéldányok "support 1864MHz QSBvel jönnek majd :D :C

na, csőváz

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#112) benjamin


benjamin
tag

Remélem azért a topic majd beindul, mivel nekem ilyen lapra fáj a fogam.
Ha szerencsénk van akkor már május környékén szerezhető lessz a lap külfödről, azonban valójában július környékére várható Magyarországon.
Én örülök, hogy lesz ddr2 változat, úgy tűnik a dd3 nem váltotta be a reményeket a gyártóknál sem, és szerintem ezért még úgy gondolták, hogy a bevált dolog biztosabb.

Semmi sem sürgős, csak ha futni kell!!!

(#113) logaritmus


logaritmus
tag

érdekes ez az msi féle chipset hűtés
[link]

(#114) bteebi válasza logaritmus (#113) üzenetére


bteebi
veterán

Tényleg érdekes heatpipe-ok :D. Nekem tetszenek a "kifordított" (alaplaprpal párhuzamos) PATA/SATA csatlakozók :) (ez a P5E-mben is nagyon tetszik).

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#115) leviske


leviske
veterán

Bár látom, hogy már volt, de azért leírom, hogy vany egy jó és egy rossz hír. A jó hír az, hogy a P45 támogatni fogja a CFX technologiát, a rossz pedig az, hogy 2, vagy 4 hetet késni fog, mivel vga támogatási gondok léptek fel. :F

Eredeti hír: itt.

(#116) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Mikortól lehet ilyen chipsetes lapokat kapni idehaza kb?

(#117) keIdor válasza VinoRosso (#116) üzenetére


keIdor
titán

Asus, Gigabyte: Június
Abit, DFi, MSi: Július

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#118) Nyugdíjas válasza keIdor (#117) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Na erre most tényleg kiváncsi vagyok. Meg arra is, hogy vehetek-e megint DDR3-at hozzá, vagy nem lesz muszáj:D

Bár inkább az lenne a jó, ha addigra a 2000Mhz-es kitek ára is csökkenne:DD

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#119) keIdor válasza Nyugdíjas (#118) üzenetére


keIdor
titán

Szvsz Nehalem, ill. AMD AM3-ig csak az nForce 790i lesz képes a 2000MHz-re stabilan.
Ha már az X48 nem bírja, akkor a P45 se fogja szvsz... :D :(
Én azt tervezem, hogy nyáron P45+DDR2 aztán nyár végén, mikor újra tele lesznek a zsebeim pénzel (mert halálra dolgozom magam:D) , akkor majd egy Striker II Extreme + DDR3-2000MHz-et is veszek. Egy biztos... 1800 CL7 alá nem megyek, látni akarok gyorsulást és a cél 2000 7-7-7-21! Aztán a jövő még kérdéses, az is lehet, hogy a Nehalem olyan drága lesz, hogy jobban megéri 2009-ben venni egy 45nm Phenomot. :DD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#120) Nyugdíjas válasza keIdor (#119) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Meglássuk... Én szivtam egy kicsit a DDR3-al,de egyelőre aszondom, hogy zsiráf nekem:D (Aranyos állat,de otthonra nem kelelne:D)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#121) werman


werman
tag

Hi! most akarok majd új gépet és vacilálok nagyon, nagy elvárásaim nincsenek tulajdon képen, pci-e 2.0 nem izgat mert csak középkategoriás karit akarok belevenni, ami jobban az inkább a hö és a fogyasztás.Érdemes lehet várni p45-re?

(#122) nike_ válasza werman (#121) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem P35 is tökéletes. P45 drága lesz szerintem...

(#123) glutamin válasza max-pain (#42) üzenetére


glutamin
őstag

Sok olyan eszköz van amit még a régi csatival készítettek. Nekem is van egy nyomtatóm és egy szmológépem, ami printer ill. soros portot használ. Eszem ágában sincs őket lecserélni csak azért mert van már jobb és újabb csatlakozó. Sztem nyomtatót sem vesz az ember olyan sűrűn, ahogy az alaplapokat cseréli. Persze megoldásnak ott vannak a régi csatlakozókat vezérlő kártyák.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#124) leviske válasza nike_ (#122) üzenetére


leviske
veterán

A P45 elvileg a X38 helyére érkezik, tehát 30-50k közt lehet majd őket megtalálni. (szvsz)

A P45, X38 helyére dolgot onnan vettem, hogy a Maximus II Formula/Extreme P45-re fog épülni. :(

[ Szerkesztve ]

(#125) BRinyo válasza Nyugdíjas (#118) üzenetére


BRinyo
aktív tag

http://prohardver.hu/dl/rev/2008-03/2003/gb_g45m_ds2h_b.jpg
ez ddr2, én ezt várom.

Szerettem volna a g33-as ds2r-re benevezni, de ha júniusban tényleg kapható lesz, akkor megveszem a g45öt. 30e-ig belefér, viszont félek picit több lesz az elején, de nem érdekel, mert úgyis 2-3 évig nem cserélem le...

[ Szerkesztve ]

(#126) Nyugdíjas válasza BRinyo (#125) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én is maradok a DDR2-nél, most neveztem be ugyanis 8Gb-ra, inkább munkára épitek mostmár gépet, mint tesztelgetésre, úgy határoztam...
De egy P5Q-Deluxe nálam is szerephez jut az első áresés után, mostmár nem fogok mindent egyből megvenni. Valami elmúlt.:D Nincsen már igényem erre...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#127) keIdor válasza Nyugdíjas (#126) üzenetére


keIdor
titán

Ezzel nem vagy egyedűl... bár nekem már a munka miatt van kevesebb időm erre. Viszont P45-öt én se birom ki, hogy ne vegyem meg. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#128) robyeger


robyeger
addikt

[Asus 16GB memóriával demonstrálta az új P45 lapkakészletet]
Ha már valaki linkelte, akkor sorry

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#129) Nyugdíjas válasza robyeger (#128) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tehát vehetek még RAM-ot? Jupíí:DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#130) SimonYana


SimonYana
addikt

Tőlem vettek már P5Q lapokat.
Jó lenne kistapasztalat és beszámoló a kedves vevőktől. ;]
Ráadásul a P45.ös lapok nem lesznek olyan drágák mind az eddigiek.

® SimonYana ®

(#131) Nyugdíjas válasza SimonYana (#130) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Itt van egy rahedli "remek" tapasztalat az ASUS topikban. Mivel Giga még nem kapható igy arról nincsen még...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#132) énvagyokAdam


énvagyokAdam
tag

Üdv!
Tudnátok olyanról bármiféle infót hogy egy G45-ös ASUS P5Q-EM alaplap ICH10R vezérlője rendelkezik-e bármi féle méret limittel RAID 5 esetén? Annyit tudok hogy 2 tera fölött nem bootol róla, de mekkora a legnagyobb létrehozható RAID kötet? Vagy van egyátalán ilyen limit?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.