Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mag


Mag
senior tag

Igy probálok jelezni a házigazdáknak, hogy a vakarászáson kivül csinálhatnának végre mást is......nem történik semmi.
PH! bugok topicba hiába irkáljuk többen is !
Csak igérgetnek ,majd lesz...stb.

Vannak régebbi forumok amikben megjelöltem azt hogy értesitsenek ,ha uj hsz van,és most veszem észre hogy vki már EGY HETE várja a segitséget, csak nem láttam. Mert valszeg eltünt a Aktuális témák közül mire ujra netre kerültem.

Szoval kérem szépen vmi jo kifogást, vagy hihetö hazugságot találjanak ki a hászigazdák... vagy simán enyi is elég: le vagytok szarva forumozok!

E-maileket akarunk !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#2) xcbiker


xcbiker
addikt

CSATLAKOZOM!

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#3) Mag válasza xcbiker (#2) üzenetére


Mag
senior tag

már müxik az email küldés : )))

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#4) Hellfire válasza Mag (#3) üzenetére


Hellfire
tag

Nekem még mindig nem. :(

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#5) Mag válasza Hellfire (#4) üzenetére


Mag
senior tag

pedig jönnek.

amit irtál elöbb arrol is kaptam,különben most nem válaszoltam volna.
lehet elirtad a mail cimedet az adataidnál.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#6) Keitaro


Keitaro
addikt

Hát... a helyzet nálam úgy nézett ki, hogy hetekig nem kaptam egyet se és tegnap délután visszamenőleg vagy 70-et...

(#7) VladimirR válasza Mag (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

le vagy szarva forumozo ;]

(btw ne a hazigazdakat zaklasd, hanem Parcit, mivel O az aki az oldal motorjat pofozgatja - s ha figyelmesen olvasod az imenti mondatot, a ragozasbol megvilagosodhat, hogy egyedul teszi, s nem is ez az elsodleges feladata
egyebkent nem tudom megerteni, mire ez a nagy felhaborodas... ingyen kapsz valamit, ami jelenleg kicsit akadozik atalakitasok miatt, s egybol itt - meg mashol - kell sirni tizen-huszan)

(ps: ha emaileket akarsz, csak szolj, barmikor szivesen kuldok par tizezret ;])

(#9) Mag


Mag
senior tag

Megint nem kapok maileket,behalt a ph! ?, vagy a vipmail tré ....sztem az elöbbi
: ((

[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#10) Club


Club
őstag

Össze-vissza jelenik meg minden.
Ez már egyre siralmasabb..:U

(#11) Mag


Mag
senior tag

Megint nem jönnek a mailek !
Parci !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#12) DonLeo válasza Mag (#9) üzenetére


DonLeo
senior tag

Nem a vipmail-lel van a gáz, hanem a prohardver-rel.

Már megint (sokadjára) nincs mail értesítés. :(

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#13) Mag válasza DonLeo (#12) üzenetére


Mag
senior tag

Hát ez agymenés...... miért pont erre a bug telep PH!-ra kellett rászoknom : ((
Többi konkurens fórumon állitolag telljesen jol müködik minden.Nincsnek 2-3 napos leállások fél évente, van mail is ...stb.

[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#14) Mag


Mag
senior tag

up

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#15) VladimirR válasza Mag (#13) üzenetére


VladimirR
nagyúr

en is kerdeztem mar ezt...

(#16) Mag válasza VladimirR (#15) üzenetére


Mag
senior tag

Kár hogy itt nincs ignore mint mircen : )

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#17) Mag


Mag
senior tag

up

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#18) Dilikutya válasza Mag (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

akkor menj mircre....
esetleg segíts Parcinak a fórummotor pofozgatásában.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) Mag


Mag
senior tag

Jönnek a Mailek !

Köszi Parci !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#21) Mag


Mag
senior tag

Megint elmaradnka az e-mailek...ezmár LOL

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.