Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Charras


Charras
csendes tag

Célom az e-liquid keverés tapasztalatainak megosztása
Gondolok itt a keverési tapasztalatokra
Egyes aromákkal kapcsolatos véleményre
Beszerzési forrásokra aroma alaplé koncentrátum pg vg
Várom a rossz tapasztalaitokat is pl ha egy aroma nagyon nem jött be ha az alaplé rossz
És néhány oldal elérhetősége,ezt bővítem ha írtok jót
Liquidhall.com innen alaplét és aromát szoktam rendelni
floravita.superwebaruhaz.hu pg vg
eliqua.me aromákból koncentrátumokból óriási készlet

Nem igaz,hogy a tévedésnek nincsenek fokozatai,azt állítani,hogy a paradicsom zöldség kis tévedés azt,hogy függőhíd nagy

(#2) Charras


Charras
csendes tag

Gondoltam a saját tapasztalataimról beszámolok régebben a jellemző bekevert mennyiség 50ml volt és keverésenként váltottam aromát.
Tpa flvorwest flavorart capella molinberry aromákkal próbálkoztam,persze igy a hiba mire beért volna a liquid elfogyott.
Az utóbbi időben találtam rá az aromakoncentrátumra ebből is óriási a választék és ez már több aromából keverve a liquid készítésre kész.
Csak alap és ez kell,az íze pedig összehasonlíthatatlanul jobb mintha egy aromából kevernék.
Ebből már 300ml-t szoktam bekeverni
Az aromát koncentrátumot alapot a liquidhall.com-ról szoktam venni.
Most találtam 100mg/ml alapot unióban,erről majd beszámolok

Nem igaz,hogy a tévedésnek nincsenek fokozatai,azt állítani,hogy a paradicsom zöldség kis tévedés azt,hogy függőhíd nagy

(#3) Charras


Charras
csendes tag

A tpa ectocoolert 10% szívom,szerintem a fanta narancs gyenge másolata,valószinű keveréshez fogom használni.
Egyedül nem meggyőző,viszont narancsíznek ezt fogom keverni.

Nem igaz,hogy a tévedésnek nincsenek fokozatai,azt állítani,hogy a paradicsom zöldség kis tévedés azt,hogy függőhíd nagy

(#4) Charras


Charras
csendes tag

Hát már tényleg van pár friss tapasztalatom,pl,hogy aki jót akar elkerülni a real flawour termékeket.
Viszont a RY4 Rainbowvapes Intense aroma 5%-on tökéletes,egyensúly alapba.

Nem igaz,hogy a tévedésnek nincsenek fokozatai,azt állítani,hogy a paradicsom zöldség kis tévedés azt,hogy függőhíd nagy

(#5) Dluinet válasza Charras (#4) üzenetére


Dluinet
nagyúr

folytasd

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A Maximum Smoke TOBACCO 555 eliquid-et szívom emberemlékezet óta (7éve).....sajnos (vagy sem) olyan helyre költözöm ahova már nem lehetséges a kiszállítása.....éppen ezért keresek egy receptet amivel olyan vagy nagyon-nagyon hasonló a végeredmény. Ha valaki tud ilyet kérem ossza meg velem. Köszönettel

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#7) Dluinet válasza xy.zsolt (#6) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nem ismerem, de én a helyedben a fasttech-en nézelődnék FEELLIFE, Hangda, és Dekang márkájú aromák közt. Ez a három gyártó fedi le a világpiac nagy részét. Az itthon kevert Brandek nagy része is ezekből vannak készítve, csak ők 5 literes kiszerelésben veszik az aromát.

Vagy itt lévőket próbálgatnék

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8) xy.zsolt válasza Dluinet (#7) üzenetére


xy.zsolt
őstag

köszi!!

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.