Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

(#1) Painordead

Painordead
(csendes tag)

Sziasztok!
Tegnap újítottam be egy számítógépbe, (GA P35-DS4 Alaplappal). Nem vettem hozzá dvd olvasót, mert a mostanit akartam beletenni (3-4 éves). Az a baj, hogy ami az olvasóba menne adatkábel, az sokkal hosszabb, mint ami az alaplapon van (szélesebb a 2 soros tűvég). Az alaplaphoz adtak olyan kábelt, ami belemenne a meghajtóba, de az alaplapba nem, meg olyat, ami belemenne az alaplapba, de a meghajtóba nem. A kérdésem az lenne, hogy ez fakadhat e abból, hogy már kicsit koros a dvd meghajtóm, és h kell e újat vennem, mert így nem tudok semmilyen oprendszert feltenni az új gépre, mert szűz a vinyó, a SataII meg nem megy bele ebbe a gépbe.

(#2) Peet210 válasza Painordead (#1) üzenetére

Peet210
(őstag)

Első körben azt mondanám, hogy felesleges volt ezért új topicot nyitni (kereső), már csak azért mert valószínűleg hamarabb kapsz választ.
Gondolom a DVD IDE-s, kell egy IDE kábel amit gondolom adtak a laphoz és összedugod.
Ezen a lapon 2 IDE van (milyen meglepő :) ) + a tápkábel és meg van oldva.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#3) neduddki válasza Painordead (#1) üzenetére

neduddki
(nagyúr)

HI!

azonali alplapos kerdesel
vagy sjat totyik

udv

neduddki

p.s. jol ertem, hogy fdd-re akarsz ide-t kotni???:- ))) nincs azon egy zud szinu sor is???

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#4) Painordead válasza Peet210 (#2) üzenetére

Painordead
(csendes tag)

Már megoldódott, köszönöm szépen, és bocsa z új topik miatt. Előjött viszont egy másik probléma:
Se Vista, se XP nem akarja a winchesterre felrakni magát " Vista hasn't found any avaible system volumes" vagy hasonló hibát ír ki, XP telepítőnél meg sem jelenik a winchester a lehetséges telepítési helyeknél. A winchester egy Samsung SATAII 500Gb (7200Rpm, 16MB)-os egyed. Válaszotokat előre is köszi.

(#5) Pompi válasza Painordead (#4) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

XP kérdések az XP topikba.
Vista kérdések a Vista topikba.
Az alaplapoddal kapcsolatos kérdések az alaplap topikjába.

...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.