Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD lemez titkosítása (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cyanID


cyanID
tag

Szeretném, ha segítenétek olyan program, vagy módszer megtalálásában, mellyel a dvd-re írt adatokat kódszavas védelemmel lehetene ellátni és csak azzal megtekinteni.

Azt hiszem családi fotóknál, dokumentumoknál ez mindenképpen hasznos lehetne.[B][/B]

(#2) Musicbox


Musicbox
tag

csomagold be és véd jelszóval

(#3) PPeter válasza cyanID (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Számtalanszor kitárgyaltuk, sok topikban. Nincs rá jól működő módszer a jelszavas tömörítésen kívül. Az írók gyártói által kínált konyhakész megoldások hátránya, hogy nem minden meghajtóban működnek a "titkosított" lemezek, illetve más gépeken szükséges egy szoftver telepítése a lemez tartalmának kinyeréséhez. Ez elég körülményessé teszi, valamint a jövőbeni használhatóságot (szoftver-OS kompatibilitás, stb.) veszélyezteti, ha megszűnik a support a fejlesztő részéről.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#4) Musicbox


Musicbox
tag

családi fotót miért kell titkosítani, ha nem szexuális tartalmú, nehogy valaki meglássa az apukádat vagy gyerekedet mások még közzé teszik mint pl az iwiw-n.

(#5) cyanID válasza Musicbox (#4) üzenetére


cyanID
tag

így, van, de az iwiwen is te döntöd el, hogy mit és mennyit.

kb ennyit vártam a topiktól, köszönöm!!

másszóval marad a jelszavas tömörítés...valszeg sok böngészést megspóroltatok nekem!

:R :R :R

...láma dolog tudom, de a tömörítő jelszót egyszerűen a winrarban meg lehet oldani?

(#6) Thrawn


Thrawn
félisten

Folytatás itt DVD írás help ezt zárom.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  DVD lemez titkosítása (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.