Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#530) M107 válasza adra (#486) üzenetére


M107
addikt

Szia

most látom mit írtál

Mi a bajod a ridisc lemezekkel? tudod hány gurigát írtam el pio 111 íróval (sokat)
Jó tudom van nálla jobb lemez is de van nekem még a hőskorból való pricom is és olvassák mind az asztali samsung panasonic+ a számítógépes toshiba 5272 8*+-dvd-rw, 111 pio is
a ridisc lemezt minden lejátszó megeszi gond nélkül
ami kell hozzá


1, jó neró perr pil 7.5.9.0 van most
2, jó kabelezés
3, 4* vagy 6* írás vagy ha régebbi írod van az még 2* is tudja mint a toshibám pl
4, jó atapi vezérlő beállítások (dma stb)
5, egy jó író Ne Lg :O s a legfrissebb firmware

pl nekem a werba dvd-rw kel vannak gondjaim 8 írás után pápá és nem is karcos az alja semmi baja a +rw ezt csinálja
maxell,sony,fuji memorex-el semmi gond
csak a weba -+rw csinája ezt vehetem én külföldről az ország más pontjairól is, de nem igaz hogy kb 150 lemezt e miatt kell kidobjak s kb 8 újra írás után mert nem látja még a lemezt sem a midjét se semmit be se olvassa
A -+r (werba) semmi gondom nincs
Pio 111 író+ Toshiba 5272 író van
Pio (SM)
Toshiba (SS)
S már direct kicseréltem az író (pio) egy másik 111 re vettem még egyet tehát hardwer kizárva wixp és a többi (tehát software) az is mert más -+rw tökéletesen visz sokszor és nálam kb havonta rakok xp-t újra még ha jó akkor is (16 éves szakmai ártalom mielőtt valaki hülyének néz) :)) :C

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.