Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1389) cszsolt


cszsolt
csendes tag

Sziasztok!
Az én szerény véleményem szerint íróban csakis Pioneer ami szóba jöhet, asztali lejátszóban viszont a gagyinak tűnő Dimarson!!! Amit már ez sem játszott le az tényleg hulladék lemez -bár ilyet még nem tapasztaltam, csak íráshiba vagy lemezkarcok miatt voltak lejátszási gondok- tehát bátran merem állítani, hogy ha már a Dimarson nem játsza le a filmet akkor az 100 %, hogy eldobandó mert semmi más nem fogja vinni!!! Tapasztalataim szerint azokat a lemezeket amiket a közel 100.000 forintos Pioneer házimozi, de ide sorolhatnám azokat a nagy márkákat mint a Sony, Panasonic stb... lejátszók szó szerint fel sem akartak ismerni, azokat a Dimarson röhögve akadásmentesen végigjátszotta! Ilyen gondok egyébként akkor voltak, amikor még a kompletten vásárolt gépemmel kapott Mercury íróval írtam. Na ezeket a végtermékeket nem sok lejátszó vitte! A Pioneer íróról annyit, hogy mióta őt megvásároltam semmi negatív visszajelzés nincs, mindenkinek minden írott film tökéletes!!! Persze sosem vettem meg a leggagyibb lemezeket de volt olyan aki ilyet hozott mert neki erre volt pénze vagy abszolút nem is foglalkozott a minőséggel de el kell, hogy mondjam ez is tökéletesre sikeredett (az már más kérdés, hogy meddig fog megmaradni az adat a lemezen)! Teljesen mindegy, hogy + vagy - egy dolog viszont lényeges DVD-t maximum 4x sebességben írni semmiképp se gyorsabban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.