Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ugh


Ugh
tag

Szoval nero van a gepemen, eddig volt egy lg cd-irom, most vettem 1 dvd-irot giannitol, beraktam, fel is ismerte, minden jol ment, de nemtok vele dvd-t irni, csak IMAGE RECORDER-kent ismeri fel, es image fajlokat tudok vele irni.

Mit kell csinalnom, h tudjak rendesen DVD-t irni???

(#2) Bazsesz válasza Ugh (#1) üzenetére


Bazsesz
őstag

Neroba a jobb felső sarokba ki lehet választani, hogy melyik írót használja. Ott állítsd át a DVD íródra.

Üdv: balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) burgatshow válasza Ugh (#1) üzenetére


burgatshow
veterán

Indítsd el a Nerot!

Aztán menj ott fennt CD/DVD író menüre, és válaszd ki a CD vagy DVD író válsztást!

Felugrott 1 ablak, ott válaszd ki a meghajtód és Voala jött megvilágosodás! :D

(#4) Ugh válasza Bazsesz (#2) üzenetére


Ugh
tag

De nemtom, 3db IMAGE RECORDER jelenik meg

1 DVD
2 DDCD -r -rw
3 CD -r -rw

(#5) Ugh válasza burgatshow (#3) üzenetére


Ugh
tag

Ha jol gondolom, te arra a jobb felso sarokban levo legordulo menure gondolsz, ott van az a 3 Image Recorder dolog, nincs mas.

(#6) mr_knight válasza Ugh (#5) üzenetére


mr_knight
senior tag

SZIA !!
A sajátgépben, esetleg az eszközkezelőben bent van az író ??? ha bent akkor meg szedj le egy ujab NERO-t mert lehet hogy azt a tipust nem ismeri !!

(#7) Ugh válasza mr_knight (#6) üzenetére


Ugh
tag

Bent van, megprobalok ujat leszedni... koszi

(#8) mr_knight válasza Ugh (#7) üzenetére


mr_knight
senior tag

nincs mit. szedd le a legujjabbat lehet hogy az segíteni fog rajta !! :)

(#9) Ugh


Ugh
tag

Koszonom mindenkinek, mukodik, csak ujat kellett telepitenem!

(#10) gege71.hu válasza Ugh (#9) üzenetére


gege71.hu
addikt

Jaja, van ugy, hogy uj optiki iroeszkoz behelyezesnel a nero hulyeskedik.
Reinstall es voila...
De latom ez bejott :D

(#11) mr_knight válasza Ugh (#9) üzenetére


mr_knight
senior tag

Na látod !! Én is örülök neki, ne ennyi.

BYE

by mr_knight

(#12) mr_knight válasza gege71.hu (#10) üzenetére


mr_knight
senior tag

nem reinstalált hanem ujjab verziót szedett le ! :DD de nem baj :)

(#13) efi99 válasza gege71.hu (#10) üzenetére


efi99
senior tag

Nem bizta, hogy hülyéskedik. Az OEM írókhoz adott Nero-progik általában csak a hozzátartozó íróval működnek. Úgy értem: le vannak korlátozva.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#14) Jamie@


Jamie@
tag

Sziasztok!
Bocsi hogy ide írok,de nem tudná valaki megmondani hogy egy celeron700--as konfig 128 mb rammal elboldogul a dvd-írással?
Mennyi a minimum konfig a dvd-égetéshez?

köszi hello

(#15) mr_knight válasza Jamie@ (#14) üzenetére


mr_knight
senior tag

Szerintem elboldogul mondjuk az a MEMÓRIA az vészes szerinte, de javitsatok ki ha nem igy van ??!! :D

(#16) Jamie@ válasza mr_knight (#15) üzenetére


Jamie@
tag

köszi,akkor átadom a kérdezőnek...reménykedjünk....:U

köszi hello

(#17) Victor-y válasza Ugh (#1) üzenetére


Victor-y
aktív tag

Milyen DVD írót vettél Giannitól?
HP-t?!
Én is most készülök venni egy ilyet..:)

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#18) Ugh válasza Victor-y (#17) üzenetére


Ugh
tag

Ja, azt vettem, nekem tetszik, marmint ar/ertek aranyban nagyon jo,

kene vennem hozza +os lemezt, kitol es melyiket ajanljatok?

(#19) Victor-y válasza Ugh (#18) üzenetére


Victor-y
aktív tag

Pl. Doditól Fuji +os 4x-est 110Ft-ért/25db henger
;)
Üdv

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#20) Victor-y válasza Ugh (#18) üzenetére


Victor-y
aktív tag

És hogy olvassa a DVD-ket?
Nem lassú?
Eredeti DVD filmet néztél már rajta?!

Köszi!:)

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#21) Ugh válasza Victor-y (#20) üzenetére


Ugh
tag

Nemtudom hogy olvassa, meg nem probaltam :)
Meg olvasasra van rendes dvd lejatszom.

(#22) Ugh válasza Victor-y (#19) üzenetére


Ugh
tag

Es az milyen alapanyagbol keszul, ugyertem mennyire tartos??? Elvileg 1 jo dvd lemeznek birnia kell akar 100 evet...

(#23) Kelaci


Kelaci
csendes tag

Most vettem egy LG 4163B-t

Munkahelyen kipróbál Verbatim -R 8x -at ténylegesen 8x-el írja

Hazavisz betesz fél óra mire elkészül 1 DVD :Y

Ma este megpróbálom rábeszélni a 8x-es írásra...

Mi történhetett? Járt már más is így?

(#24) csika


csika
tag

Hi!
Van nálam egy Asus DRW 1604P típusú DVD író. Ez egy külső író, usb-s. Alcohollal akarok kiírni egy lemezképfájlt (újraírható DVD-re), de kb 5-6 alkalommal leállt képfájl olvasási hibával (kötve hiszem az lenne a gondja, mivel fullon be volt memóriapuffer).
Alcohol verziószáma: 1.4.8
FW: 1.18 - asus honlpján ez volt a legfrissebb
Másik srácnál néróval művelte ugyanezt.

Mi lehet a hiba? Van valkinek tapasztalata az usb-s írókkal?
Előre is köszi a segítséget.

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#25) csika


csika
tag

up

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#26) VW


VW
aktív tag

A haver gondja a következő:
Egy asztali plusszos (DVD+R) DVD íróval vett fel videóklippet,és szeretné lejátszani egy olyan DVD lejátszóval ami csak mínuszos lemezt tud (DVD-R).
Létezik valamilyen program vagy technika amivel valahogy átkonvertálható a plusszos lemez tartalma,hogy a mínuszos lejátszó (természetesen mínuszos lemezre írva) lejátsza?
köszi

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#27) erdoke válasza VW (#26) üzenetére


erdoke
titán

Egyszerűen átmásolva -R-re nem megy?

A legjobb aláírás a héten

(#28) VW válasza erdoke (#27) üzenetére


VW
aktív tag

Próbáltam,de az írja : Bad Disc

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#29) erdoke válasza VW (#28) üzenetére


erdoke
titán

Akkor nem a formátummal, hanem a tartalommal van baj. Jó lenne tudni, milyen formában rögzít az asztali író. A másolást hogyan próbáltad? A VIDEO_TS könyvtár tartalmát Neroval DVD-Video módban írtad ki -R-re?

A legjobb aláírás a héten

(#30) VW válasza erdoke (#29) üzenetére


VW
aktív tag

Az asztali író nem tudom milyen formában rögzít,de utánnakérdezek.
A másolást Nero-val csináltam,de semmi gépre másolás.(nero indít-másolás megnyom-+os lemez be-a nero képfilet készít- +os lemez ki- -os lemez be-ráír) csak egy próba volt,hátha a dvd lemezzel van gondja,de ahogy te is írtad lehet a tartalom nem ok.
''A VIDEO_TS könyvtár tartalmát Neroval DVD-Video módban írtad ki -R-re?''---Lehet hogy így működne,majd megpróbáljuk.kösz

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#31) Emb3rke


Emb3rke
tag

Hi!
Hogy lehet egy *.avi fájlt úgy megírni DVD-re, hogy egy asztali divx-es DVD lejátszó lejátssza? Hol lehet erről vmi leírást találni? (Egyébként egy DVD-rippelt filmet akarok megírni)

(#32) frewa válasza Emb3rke (#31) üzenetére


frewa
aktív tag

sima adatként könyvtárba minden filmet külön! a film méretétöl függöen 5-6 film fér fel egy lemezre!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#33) szűcs


szűcs
csendes tag

Vásároltam egy pioneer dvd írót. A gépemben lévő cd írót kivettem és a helyére becsusztattam. de a számítógép nem töltötte be ezután a windowwst, hanem azt jelezte, hogy bootoljak.
Tud valaki segíteni ?

(#34) Flashy válasza szűcs (#33) üzenetére


Flashy
veterán

biosban boot sorrendet nézd meg.

(#35) frewa válasza szűcs (#33) üzenetére


frewa
aktív tag

inkább azt nézd meg hogy mesteren van szolgán a jamper! szolgán kell lennie! egy kábelen nem lehet két master!

[Szerkesztve]

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#36) divot


divot
veterán

Na szóval: adott ugye a dvd audio ts és video ts könyvtár. Ha ezt Neroval írom ki, akkor nem lesz jó a hang a dvd lemezen. De akkor milyen ingyenes progival írjam meg a dvd lemezt?

(#37) erdoke válasza divot (#36) üzenetére


erdoke
titán

Kicsit bővebben?
Milyen film, mit csináltál vele előtte, milyen Nero, milyen író, ilyesmi. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#38) divot válasza erdoke (#37) üzenetére


divot
veterán

Kénytelen leszek szűkszavú lenni: megoldva. ;)

(#39) Lownoise


Lownoise
csendes tag

sziasztok eddig jól működött az íróm karcoltam rendesen de az utobbi időben elrontott vagy 10-12 lemezem nem változtattam lemet márkát még mindig ugyan arra a Ridisc 8× osra írok nekem az bevált.

a problémám a következő lenne vinyórol szeretnék kiírni de mikor elkezdi az írást 1% nál gondolkozik a bevezetés-nél jár aztán mikor a buffernak kéne beindulnia akkor hibás és leáll PMA frissítés hibát ír ki és mire letudom állítani a Nerot és mire a lemezt kiveszem az kb 5 perc tök megfagy tőle a gépem olyan az egész..:( Fimvare verzióm azt írja : A100-as...
van mikor tök jól megír párat de van mikor sozozatba ugyan ezt csinálja...
Nerót már leszedtem ujratelepítettem de még akkor is ugyan ez a problémám...
az íróm kb 3-4 hónapos azzal lenne a hiba vagy én nem értek valamihez??

ha tudnátok akkor segítsetek!!!
köszi előre is!:C

(#40) frewa


frewa
aktív tag

nekem a cdirom csinálta ugyanezt anno! egy alapos tisztitás megtette a hatás olyan lett mintha ujlenne! Az a baj ha a lencsére egy porszem is rá kerül már nem tud ugy karcolni ahogy kell vagy sehogy:(

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#41) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok!
Én is hasonlóval szívok már napok óta. NEC 2510a íróm van kb. fél éves. Idáig jóformán csak DVD+-R(RW)- t meg audio CD-R- t írtam és nem is volt vele gond. Az audio CD-R- t 16x- osan szoktam írni megszokásból. A minap felmerült, hogy adatot kellett volna írnom CD-R- re. Szintén 16x- osan írtam volna, de mindjárt az elején írás hiba üzenettel leállt, a lemez rontva. Ugyanazt az anyagot 4x- es CD-RW- re gond nélkül felírta. Rontottam kettő Philips és egy Sony CD-R- t amikor próba képpen CD-R -re 4x- esen írtam és gond nélkül megírta.
Aztán észrevettem, hogy ha filét másolok egyik meghajtóról a másikra vagy a NEC- cel olvasok fel a vinyóra valamit akkor nagyon lassan csinálja és a proci 100%- on van és nem tudok mást csinálni közben. Ezek a hibajelenségek egyik napról a másikra jöttek minden átmenet nélkül. Van- e valami ötlet, hogy mi lassíthatta be így a rendszert? Minden nem kívánatos alkalmazást bezártam már próbaképpen, de semmi javulás... :(

[Szerkesztve]

(#42) frewa válasza tibike8 (#41) üzenetére


frewa
aktív tag

probáld meg megtisztitanni a lencsét! Lehet kapni tisztito cd-t!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#43) tibike8 válasza frewa (#42) üzenetére


tibike8
őstag

Ez rendben is lenne, de a vincsin belüli fájlmozgatás ugyanolyanmérvű lassuságát az nem befolyásolja.

(#44) frewa válasza tibike8 (#43) üzenetére


frewa
aktív tag

mikor az iroddal másolsz a vinyora ez lehet a koszos lencse miatt is, a két vinyo közti lassu másolás oka lehet virus ias amit a virus irtod nem ismert fel de ott van!
nekem volt ilyen virusom a ramom zabálta olyan lassu lett a rendszerem hogy egy 486-os villám volt hozzá képest!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#45) tibike8 válasza frewa (#44) üzenetére


tibike8
őstag

Igen, elképzelhető a vírus. Gondoltam rá én is csak piszkosul kevés időm volt mostanság nekifeküdni a témának (most is melóhelyen vagyok) - de muszály lesz előbb-utóbb.
Még a télen nekem is volt egy olyanom, hogy úgy belassult a rendszerem, hogy az egér is úgy ment arrébb mintha lumbágója lenne. Aztán begorombultam és újrahúztam a gépet. Szeretném, ha most idáig nem fajulna a dolog. Meglátjuk...

[Szerkesztve]

(#46) frewa válasza tibike8 (#45) üzenetére


frewa
aktív tag

ajánlom neked az avast nevü virus irtot naponta frissiti magát még a ramot is át nézi! magyar nyelvü és ingyenes!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#47) tibike8 válasza frewa (#46) üzenetére


tibike8
őstag

ördögöd van - azt használom :C

(#48) frewa válasza tibike8 (#47) üzenetére


frewa
aktív tag

:C:C

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#49) tibike8


tibike8
őstag

bár még - mint írtam időhiány miatt - nem jutottam oda, hogy egy full vizsgálatot lefuttassak, mert mindig másra kellett a gép, de talán majd éjjel...a sötétség leple alatt...titokban...:))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.