Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd írás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gabee


Gabee
csendes tag

Olyan probléma lenne emerek hogy adott egy kupac vob file mit fel kéne vésni dvd-re. A proléma ott kezdődik hogy egy bup és egy ifo file hiányzik hozzá, de az eredeti nem jó mert a forrás vob már rendesen meg van nyirbálva. Olyan soft kéne ami kreál ifo-t és bup-t, vagy valami editor.
Előre is köszike

Gabee

btag: Villasdugo#2469

(#2) Queene


Queene
csendes tag

Örömmel látom, Lordom, hogy idetaláltál!
Én még mindig nem tudok mit mondani erre, de továbbra is bízom benne, hogy van itt valaki, aki segíteni tud:))

Queene

(#3) emvy


emvy
nagyúr

DVD-írás családon belül? :))

while (!sleep) sheep++;

(#4) Egon válasza Gabee (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem írj egy mélt PPéternek (www.cdgrab.hu), nem hiszem hogy túl sok DVD-író-tulaj szaladgálna errefelé...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) CsendPenge válasza Gabee (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ja, erre nem sokat tudok köhögni, mert ilyesmiről még csak hallottam... esetleg a cd-írás rovatvezetőjének küldj egy emilt, hátha még ő tud valamit mondani (Tóth János néven szerepel a topciban).

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#6) Lord Mixxx


Lord Mixxx
tag

Ezzel a dologgal egy ismerosom is kuzd. Nos a http://www.fpscentral.hu/divxcenter/ -en talaltam valahol (megne kerdezd hol, mert akkor azt a linket nyomtam volna be) egy ifo editort. Azzal lehet allitani sorrendett stb ha jol emlexem.
Ha mar dvd-iroba botlottal:
sima vagy + os? Erdekelne, hogy mennyire eszik az asztali dvd-k. Eddig amit megtudtunk, hogy a panasonic asztali dvd-je eszi a +os filmet es rendesen lejatsza.

(#7) Márton


Márton
nagyúr

En errefele rohangalok egy A03 iroval :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#8) McJames


McJames
senior tag

[L]http://doom9.org/index.html?/dvobsub.htm[/L]

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd írás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.