Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd fagyás ''sos'' (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) krisz073


krisz073
tag

Sziasztok.

Segitség kellene mert kezdek kifogyni az ötletekböl.

Adott 1 számitógép:MSI 865G Neo2 , 2.8C P4 proci , 1 Gb (4x 256) Infineon DDR ram , Sapphir Radeon 9800Pro 128 Mb , Raide kártya , Pioneer 106D dvd iro , Pioneer 120 dvd olvasó , Lg 48x16x48 LG cd-iro , 80 Gb Maxtor winyo , 120 Gb Seagate winyo, mobile rack.

80 GB HDD és a DVD olvaso van az első ideporton , CD iro és a mobile rack van a második ide porton.a Raid kártyán van a 120 GB HDD és a DVD iro külön ide porton.

Op rendszer Win XP Angol SP1.

A gondom a következő.1 hete cseréltem házat (Chiftek ház + chiftek 360W táp ) pár napig nem volt semmi gondom,de utána: ha dvd -t irok (decrypter vagy nero) akkor az irás frankon megcsinálja jó is az irt lemez de mikor az iró progikat be akarom zárni lefagy csontra a gép, vagy ha dvd iso file-t akarok megnyitni akkor ugyanugy lefagy a rendszer.
Ezek váltakoznak egysze iró progi bezárásánél fagy egyszer iso file megnyitásánál fagy.Mikor milyen kedve van
Probáltam már töbször Win XP reinstalt,feltettem ASPI driveot,cseréltem ide kábelt de elgogytak az ötletek.
Volt már valakinek hasonló problémája?
Ha tudtok légyíszi segitsetek mert kicsit unalmas a folyamatos gép fagyás.

Előre is THX.

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#2) naga


naga
senior tag

Előtte milyen tápod volt, és csak a táp változott a gépben? Nem jött újabb egység bele?

(#3) krisz073 válasza naga (#2) üzenetére


krisz073
tag

Előtte 1 Macron 400W táp volt benne ,csak a ház és a táp változott ( Chiftek ház + Chiftek 360W táp).

Probáltam visszatenni a régi tápot de azzal is ugyanazt csinálja.Lehuztam a CD irot háth ,de az se segitett.

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd fagyás ''sos'' (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.