Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd-rom vs dvd-rw

Hozzászólások

(#1) krleonard


krleonard
tag

Van egy 712-es plextor dvd sütödém meg egy rédi pio dvd-rom-om
Az a helyzet h lassan lassacskán ki kéne cserélnem a dvd-rom-omat.
Kérdésem: érdemes lenne még egy dvd írót venni vagy inkább vegyek egy plextor dvd-rom-ot?

(#2) krleonard


krleonard
tag

UP

(#3) -:Renko:- válasza krleonard (#2) üzenetére


-:Renko:-
tag

Ha elég neked 1 dvd író - nem vagy nagyüzem - akkor vegyél 1 jó dvd-rom-ot ami mindent olvas. Majd ha bejön vmi új technology a dvd írás terén, akkor vegyél írót.

ASUS P4T-E, P4 1.6Ghz, 2X 128 MB + 2X 256 MB Rambus, Maxtor 80, Samsung 80 GB, LG GSA 4040B, SB Audigy ES, Creative P580

(#4) fokukac válasza krleonard (#1) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem meg egy DVD bőven elég a gépbe, ezért most ne vegyél DVD ROM-ot...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5) tr00p3r válasza fokukac (#4) üzenetére


tr00p3r
őstag

megvan mind2 GNR DVD is. kell még?

(#6) erdoke válasza krleonard (#1) üzenetére


erdoke
titán

Ha nem használsz gagyi lemezeket, akkor vegyél olvasónak egy NEC ND-3500A-t. :D
15e-ért osztogatják, nemrég ennyi volt egy olvasó. Jó lemezeket olvasni és DL lemezeket írni azt használod majd, a gyengébb lemezeket pedig beolvassa a Plex.

Nekem most három íróm van egy hétig, bár még az is lehet, hogy szerzek egy ilyen 712-es Plexet Sulinetben, és akkor megint 3 lesz. :)

A legjobb aláírás a héten

(#7) erdoke válasza tr00p3r (#5) üzenetére


erdoke
titán

Ájjájj, jövő pénteken megyek megint Pestre, megpróbálom előkotorni a tabikat. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#8) gLes válasza fokukac (#4) üzenetére


gLes
őstag

Sztem minimum legyen egy DVD-ROM-od ha már van egy DVD-''sütödéd'' :C

(#9) erdoke válasza gLes (#8) üzenetére


erdoke
titán

Akkor én vmit nem jól csinálok, mert a ROM-ot már kitelepítettem a gépből. :D

A legjobb aláírás a héten

(#10) Trak válasza krleonard (#1) üzenetére


Trak
addikt

Én csak ezt nem értem miért kell cserélni a DVD-romot? Előre tudod, hogy el fog romlani?:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#11) gLes válasza erdoke (#9) üzenetére


gLes
őstag

A hiba az Ön gépében van :DD

(#12) tr00p3r válasza erdoke (#7) üzenetére


tr00p3r
őstag

köszönöm, szinte már el is felejtettem. de még nem vesztett az aktualításából.

(#13) A.P.I.


A.P.I.
aktív tag

Ismeri v.ki a Plextor PX116A dvd olvasót? Érdemes megvenni?

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#14) Trak válasza A.P.I. (#13) üzenetére


Trak
addikt

Ismerem. Egy Toshibával, vagy egy jó Pioneerral jobban jársz.
Nem rossz a Plextor, de nem az igazi. Ebben még van mit fejlődniük.
Illetve van egy 116A2 jelü is, az talán már jobb lett.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#15) A.P.I. válasza Trak (#14) üzenetére


A.P.I.
aktív tag

A gáz az hogy feka színű kéne, mert rendeltem egy szintén feka csíftek házat, vagy szarjak rá?

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#16) erdoke válasza Trak (#14) üzenetére


erdoke
titán

Ez egy OEM Pioneer DVD-120, tehát kéretik rá úgy tekinteni (talán kicsit áthangolt FW-rel, de ez nem biztos). ;)

A legjobb aláírás a héten

(#17) A.P.I. válasza erdoke (#16) üzenetére


A.P.I.
aktív tag

Akkor az jó nekem:C

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#18) Trak válasza erdoke (#16) üzenetére


Trak
addikt

Az érdekes... Nekem ilyen Plextorom volt majd egy évig, és most egy Pio 120S.
Nem tudom mennyire egyeznek meg belül, de a Pio jobb... a Plextornak voltak gyermekbetegségei.

A.P.I.: Azt Neked kell eldöntened, hogy mennyire akarsz fekete meghajtót a fekete házba. Régen nekem is fekete cuccaim voltak a fekete házban, de ma már mindkét optikai meghajtóm fehér. Már jobban érdekel a belső a külsőnél:)

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#19) A.P.I. válasza Trak (#18) üzenetére


A.P.I.
aktív tag

Csak megfordult a fejemben, hogy minőségi cuccot is lehet feketében kapni, természetesen a minőség az első és nem a szín.

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

(#20) Trak válasza A.P.I. (#19) üzenetére


Trak
addikt

Persze lehet a jó cuccokat is kapni feketében, és ha van hozzá türelmed, kedved, akkor utánuk is lehet járni. Nekem már nem volt kedvem hozzá. Mikor vettem a Pio 108-ast, akkor még csak fehér volt, így nem is kerestem már fekete DVD-ROM-ot.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#21) erdoke válasza A.P.I. (#19) üzenetére


erdoke
titán

Neked is azt tudom mondani, hogy pár ezerrel többért vegyél egy fekete NEC ND-3500A-t olvasónak, feltéve hogy gagyi lemezekhez van másik olvasód. :D

A legjobb aláírás a héten

(#22) A.P.I. válasza erdoke (#21) üzenetére


A.P.I.
aktív tag

Van a régi fehér PIO 106D/117 író/olvasó, tehát nem életbevágó a dolog.

''nem értel hozzá, és még kicsiben is gondolkodsz, én fagypont alatti -40C-os procival dolgozom!'' by RGB alias mbit

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd-rom vs dvd-rw
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.