Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd-ram írás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pbalu


pbalu
aktív tag

Sziasztok!

Most ismerkedem az LG GSA 4081B írómmal.
DVD RAM-ra csak úgy tudok írni, hogy egy cserélhető meghajtónak látja a gép.
Kérdés: lehet-e valamilyen íróprogival ''hagyományosan'' írni rá?
Nero 6-al nem bírtam, Instant Copy aszongya nincs lemez a meghajtóban.

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#2) pbalu


pbalu
aktív tag

Senki?

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#3) toeri válasza pbalu (#1) üzenetére


toeri
aktív tag

Pedig lehet. (Néróval is.) Csak semmi értelme.

Üdv, toeri

(#4) Sefter válasza toeri (#3) üzenetére


Sefter
veterán

miért nincs értelme bármelyik panasonic dvd lejátszó (asztali) olvassa :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#5) casi válasza pbalu (#1) üzenetére


casi
csendes tag

Lehet a Roxio Easy CD Creator 6-os verzióval.De a Frissítéseket le kell hozzá tölteni.

casi

(#6) pbalu


pbalu
aktív tag

Úgy tudom egész más elven műxik mint a hagyományos írható DVD-k
(magneto-optokai), ezért nem is lehet írni...

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#7) Tombi


Tombi
senior tag

sziasztok nagyon kéne help !!!

vettem nemrég egy imation dvd ramot és van egy pio107d irom alap 1.10-es fw-el !
A problémám az hogy semmivel nem tudok a lemezre irni, nem találok olyan sw-t amivel kezelni lehetne !!! 2 hete irtam rá vmit ugy csak rámásoltam de ma berakva a meghajtoba üresnek irja !!! szal mondjátok meg ti mivel szoktátok megirni vagy hogyan mert beledöglök ebbe szarba 2000 ft-t adtam ki arra hogy biztonságba legyenek a dolgaim !!!

előre is köszönöm !!!
:( :( :(

(#8) Auslander válasza Tombi (#7) üzenetére


Auslander
tag

szal mondjátok meg ti mivel szoktátok megirni vagy hogyan mert beledöglök ebbe szarba 2000 ft-t adtam ki arra hogy biztonságba legyenek a dolgaim !!!
En speciell LG-4040B-vel szoktam ra irni. A pio107 csak olvassa a RAM-ot, irni nem tudja..

A kígyó és a zsiráf közt nem csak az a különbség, hogy az egyik vízszintesen, a másik függőlegesen hosszú....

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Dvd-ram írás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.