Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7184) kokokka válasza Csabi1984 (#7180) üzenetére


kokokka
őstag

Ez teljesen igaz. A Dune egy OutOfBox készülék, minden hiányosságával és előnyével együtt azonnal használható, ahogy összekötötted a készülékeiddel. A hiányosságokat meg előbb utóbb javítják a fejlesztők (vagy nem), a Dune ebben valóban erős. Ellenben CE-s box egyáltalán nem ilyen egyszerű még akkor sem, ha vérprofi csapa áll mögötte és ugyan úgy fejlesztik, javítják mint a Dune a sajátját. Aki nem ért hozzá, nincs türelme, affinitás, tudása, annak bizony nagyon nem való a CE. Sokkal, de sokkal több mident ki lehet belőle hozni, mint egy médialejátszóból (addon-ok, repo-k tömkelege elérhető hozzá), de nem mindnek egyértelmű a beálítása ahhoz, hogy (jól) működjön is. Például a hozzákapott gyári távok konkrétan eléggé semmitérők, de egy 1000-3000Ft-os, Alis távval és a KeymapEditor-al olyanokat is be lehet állítani egy-egy gombra, ami egyébként elkézelhetetlen egy nagyobb gyártónál. Viszont a Dune távját (a Popcorn-ét is) nagyon szerettem, mert telitalálat volt. Na nem a 4K Pro második kadásától hozzáadott, spórolásból legyilkolt távra gondolok! Én még a később már luxus távként árult nagy világítósat kaptam hozzá, és az bizony tényleg csillagos ötös! Azzal viszont egyáltalán nem értek egyet, hogy a Dune felülete fejlettebb a CE felületétől, sőt! Viszont itt megint képbe jön, hogy ez az állításom csak akkor igaz, ha "mókoltam" vele annyit, hogy simán verje a Dune-ét is. Addig viszont nehézkes, nagyon meg kell tanulni mi hol van. Ha OutOfBox-ként nézem akkor a Dune ebben jobb. A felület meg megint érdekes kérdés, mert a Dune-t nem, de a CE-t be lehet skinezni olyan felületekre, amitől leesik az állad. Ha teszik a Dune-é (nekem tetszett) akkor ezzel nincs is semmi gond, de hiányoltam belőle a változtatás lehetőségét. Pontosabban volt hozzá pár skin, de azokat inkább hagyjuk. Szóval minden igény kérdése, de az biztos, hogy ár/érték arányban minden tekintetben verhetetlenek ezek a kis box-ok. Főleg a mostani Dune árazást nézve. Margit! Nóóóórmális???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.