Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#648) Tizedes1


Tizedes1
aktív tag

Sziasztok !

Olyan gondom van, hogy megőrülök, hogy nem jövök rá, mi lehet a baj.
4 éve használom a Dune Prime 3.0 lejátszót.
Kb 2 hónapja vettem észre, hogy egyszer csak elfelejtette a hálózati beállításokat a lejátszóm.
A laptopon beállítottam újra a megosztást és akkor még működött .... no de mi is a baj??

Az, hogy nagyobb fájl esetén - és mindegy, hogy mkv, m2ts vagy iso - a lejátszás lassan indul el és csekély százalékkal tudom megnézni a filmek elejét.
95%-ban sajnos elkezd szaggatni a film.
Mindegy, hogy bitstream vagy dekódolásra van állítva , hdma vagy dts a hangsáv....

Amit eddig tettem:
kitöröltem a cache-t - mindet.
Letöltöttem a legújabb firmware-t - a bétát.
3 firmwarrel korábbit telepítettem.... valamint végül egy teljes resetet is csináltam.
A gigabites lan eredetileg , azaz az elejétől kezdve ki volt kapcsolva, bekapcsolás után sincs változás.

komolyan boldoggá tudna tenni, ha a letöltött filmet nem kellene azonnal vinyóra kiírni, hanem hálózatról tudnék filmet nézni....
Régebben torrent letöltése közben is működött a hálózati lejátszás, ami RJ45-ös kábellel van megoldva Dune és a UPC modem, wifivel a UPC és a laptop között ( win 7 , de 2 hónappal ezelőtt minden rendben volt, még a laptophoz csatlakoztatott külső HDD-ről is simán áthúzta a hálózaton keresztül a filmeket )

Még nem tudom, hogy köszönjem meg a segítséget :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.