Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2514) nfsu17


nfsu17
veterán

amúgy abban mi a logika, hogy én anno a 303D-t 59.900 Ft-ért vettem, most meg akciósan 75k Ft. :Y
Én azt hittem az árak lefelé szoktak menni, főleg ha a termék (számtech termék) még öregszik is az évek alatt. De ha ezt tudom, akkor veszek pár dune-t, aztán az évek alatt majd szépen visszahozzák az árukat, mint egy ritka 40 éves sportkocsi.
Ennek tudatában akkor tényleg nem sok a solo 4k 100k-s ára. Én még azt hittem, hogy 60k, vagy az alatt mennek a régi dune-k. :))

Amúgy tényleg ér annyit a D1:
-kijelzője
-"full menüje"
-3,5" hdd-je
-plusz 1 usb-je
hogy az újabb, árban ugyan annyi 303D helyett vegyétek? Már ha még kapható.

Nem azt mondom, hogy bármelyik is jobb cucc lenne, egyik ebben jobb, másik abban, de a tudat, hogy egy régebbi terméket veszek X pénzért, mikor X pénzért kapok újabbat is, persze nem ugyan azt!!, az engem egy ideig lehet frusztrálna. Azért ebben mégis csak újabb a sigma chip, meg pár dolog biztos fejlődött az évek alatt.
Amúgy HA ANNO, mikor én vettem a 303D-t és akkor lett volna D1 (azt hiszem nem volt), akkor szerintem én is azt vettem volna. Életben nem néztem az enyémen még 3D-t és nem is fogok. Viszont a kijelző nem lenne rossz, bár nem is kötelező, de tény hogy jobban néz ki. A többi előnye nálam nem előny.
Szóval nekem végülis mindegyik jöhetne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.