Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:58:47

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a DUNE médialejátszók topikjában!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2403) Technoman válasza dualcore (#2401) üzenetére


Technoman
őstag

Igen, sajnos a csatlakozók hiánya engem is elkeserít. Az én "vacak" 53HD Lite-omon majdnem annyi van, mint a Base 3D-n. :Y
Viszont a fogyasztói szokások -legalább is az a szemléletmód, amit a gyártók ránk akarnának erőltetni- nem azt mondatja, hogy 5-6 éves "elavult" technológiát használjuk. Csak az a röhej, hogy a Dune-öket anno annyira jól megcsinálták, hogy nagyon kevés a reklamáció (hány embernek is van 3-5 éves készüléke itt?:)
Igazából a gyártók kényszerítenek rá minket a termékváltásra.

Más: Tegnap megnéztem ezt a h.265-ös kódolást (egy 720p mkv h.264-es sorozat egyik epizódjával) Az epizód 2.1 GB és 1,7 GB-ra kódolta volna. Nincs egy nagyon gagyi 100 éves laptopom, de nem is a Dell Alienware van otthon (sajnos). Szóval Core i3-as 4 GB RAM-mal ez az egy kib@szott sorozatot valami 6 óra alatt kódolta volna át a Wondershare proggal és így is csak 400 MB-ot nyertem volna.

Konklúzió: azt hiszem lemondok erről a h.265-ös őrületemről. 10 évig is tartana, míg a mostani 8TB anyagomat átkonvertálnám. Jól elvagyok ezzel a 53HD Lite-tal, ha néha nyűglődik is + nem kell 100 ropiért új lejátszót vennem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.