Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Dtk 400w cas-74s4pg, pfc (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Stitch


Stitch
őstag

Na szóval, linket megnyitva a legfelső ház személyében láthatjátok a szóben forgó házat. [L]http://www.magicomp.hu/promo/dtkhaz.htm[/L]

A kérdésem az, hogy van-e esetleg valakinek ilyen háza, vagy mik a tapasztalatok vele kapcsolatban.

Szerintetek adnak hozzá ventiket is?

(#2) andorpapa válasza Stitch (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

''Szerintetek adnak hozzá ventiket is?''

A legegyszerűbben úgy tudod meg, ha rákérdezel a Magicompnál.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#3) Cane válasza Stitch (#1) üzenetére


Cane
őstag

Szerintem adnak hozzá.
(Meg esetleg porszűrőt is, ha az alsó két venti a házba viszi be a levegőt. ;])

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) petronas


petronas
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék most venni egy új házat, úgy 18-20 ezerért. Az eggyik áldozatom ez a DTK ház, de még szeretném a seggítségeteket kérni a vállasztásban. Tudnátok még pár ház márkát írni??
A lényeg:
400W-os táp
jó szellőzés
Előre is köszönöm nektek!!!!!!!

(#5) micro válasza Stitch (#1) üzenetére


micro
addikt

Az egyel alatta levő már volt a kezeim közt. Az nagyon király, csendes, jól szerelhető. Ezen csak a ventihelyek, meg a plexi a különbség.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#6) micro válasza micro (#5) üzenetére


micro
addikt

eggyel!!!

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#7) zsoltee10 válasza Stitch (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

Olvastad már a bemutatót róla itt a PH!-n? Kb. április-május környékén írta Bobmaster.

(#8) Stitch válasza Cane (#3) üzenetére


Stitch
őstag

Hát nem tudom, de ahogy ránéztem a képre egyből az jutott eszembe, hogy milyen f@sza lenne azon a két likon KIFELÉ fujatni a levegőt...:D

(#9) Stitch válasza micro (#5) üzenetére


Stitch
őstag

Meg a táp...esetleg a szín is...

(#10) salazol válasza Stitch (#1) üzenetére


salazol
őstag

A kivágott oldaltól eltekintve pontosan ugyanilyen házba építettem egy gépet, csak azt a házat Azona néven árulták. Úgy tűnik igaz, hogy a DTK csak cimkéz, nem gyárt.

(#11) Stitch válasza salazol (#10) üzenetére


Stitch
őstag

És ez rossz vagy jó?

(#12) zsoltee10 válasza Stitch (#8) üzenetére


zsoltee10
addikt

Azoknak a ventiknek mindenképpen befelé kell fújniuk a levegőt, hiszen a meleg felfelé száll, minke szívná ki alulról a hidegebb levegőt? Viszont ha befelé fúj, akkor csinál némi légáramlatot odabenn...

(#13) Stitch válasza zsoltee10 (#12) üzenetére


Stitch
őstag

Asszondod, végülis van benn igazság...majd meglássuk.

(#14) salazol válasza Stitch (#11) üzenetére


salazol
őstag

Az attól függ, hogy az Azona-t márkának tartod-e. Szerintem jó. Az ára 13 és 14 ezer között volt, de mint írtam az nem kivágott oldalú. Több színben is láttam a boltban.
A belseje korrekt, a flopit és a cd/dvd-ket nem kell csavarozni, a kártyákat felülről megtámasztja, az alaplapot csupa fém tartókkal kell beszerelni. Abban 1 hátsó házventi volt gyárilag az árban. Könnyen szerelhető, tágas.

(#15) zsoltee10 válasza Stitch (#11) üzenetére


zsoltee10
addikt

A minőség a lényeg. Az Aopen sem gyárt tápot, hanem az FSP tápokat címkézi, mégis kiváló minőségűek. A DTK sem fog gagyit átcímkézni, ha már nem ő gyártja, ezen márka tápjai nagyon jó minőségűek megnyugodhatsz, meg a házaké is, csak ízlés kérdése, hogy tetszik-e a formavilág.

(#16) Stitch


Stitch
őstag

A kép alapján tetszik, meg salazol hozzászólása alapján is...:D

(#17) BobMaster válasza salazol (#10) üzenetére


BobMaster
senior tag

Ezt az állításodat pusztán arra alapoztad, hogy van 1 olyan Azona széria, ami ugyanaz mint a DTK? :D

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#18) Mazlee


Mazlee
aktív tag

Nekem ilyan DTK-m van. mármint nem az ablakos hanem az alatta levő.

nem adtak hozzá ventit.
előre nem szereltem mert mint látható alöl alig jut be levegő. de nekem 1 ventivel hátul kifelé bőven megteszi. és még halk is.

szerintem jó ház.

és tényeg ugyanolyan mint az Azona :)) vagy az Azona olyan mint ez? :))

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#19) BobMaster


BobMaster
senior tag

Amit a házról tudni kell:

400W-os táp, a 74-es szériából ezen a téren is kiugrik (bár azóta már van fehér, 400W-os, ablak nélküli ház is). A keresztmerevítő (CAS-74-es cikk!), ami eredetileg azt szolgálja, hogy klipszekkel felülről atombiztosra rögzítsd a kártyáidat, belelóg a hátsó ventilátor helyébe, és az ablakba is. Ezt könnyedén el lehet távolítani, a ház merevségét nem rontja. El kell tehát dönteni: masszív hordom-minden-lanpartyra-mégsem-lazul-ki-a-kártya vagy szép-szines-szélesvásznú-trikolor házat akarunk-e.
Létezik hozzá ezüst floppy is, kb. 200 Ft-al kerül többe, egy széria Samsungnál (bár a floppy létjogosultsága - flame indítás szándéka nélkül - megkerdőjelezhető).
Mindenképpen manuálisan állítható fordulatszám-szabályzós ventillátort javaslok mellé, egy standard 8 cm-es ventivel jelentősen megnövelhető az amúgy csendes ház zajszintje, a szellőző lukak csinálják a szélzajt.

Rendezzünk házbeépítő versenyt? :D A tapasztalat azt mutatja, hogy sajnos egyesek - és itt nem PH!-sokra gondolok - egy ablakos házban is képesek szanaszét hagyni a kábeleket.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#20) Stitch


Stitch
őstag

A ModeCom házakról esetleg valaki tud tapasztalatokat megosztani velem?

Netán valakinek van ModeCom Feel-V-ös háza?

(#21) Stitch


Stitch
őstag

Ő lenne a kiszemelt: [L]http://www.modecom.co.kr/eproduct_detail.htm?num=16[/L]

Egész pofás kis darab, az opcióként odairt első és hátsó hűtő járhat a házhoz?

(#22) LukE válasza Stitch (#21) üzenetére


LukE
veterán

volt, az első 6 centis venti zörgött a műanyag tartójában, jobb lett volna oda is 8-as, a hátsó nyolcas is a helyén volt. Hangjára passz, H1T elég redesen elnyomta.
power gomb picit idétlen, meg nehéz benyomni
végül nem fért el benne egy skoda radiátor:DDD úgyhogy megszabadultam tőle
nagytorony powah:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#23) Stitch válasza LukE (#22) üzenetére


Stitch
őstag

De ezeken kivül nem volt semmi gondod vele, igaz? A tápja jó volt?

(#24) salazol válasza BobMaster (#17) üzenetére


salazol
őstag

Nem csak erre, ez csak még jobban megerősített.
Mióta foglalkozom számítástechnikával is (úgy 15 éve) sok DTK cuccaltalálkoztam, amit felismertem más gyárók termékeként is forgalmazva. Ez a házakra különösen igaz, de pl. volt olyan DTK névre szitázott alaplap a kezeim között, ami egy az egyben ASUS volt. Billentyűzet és egér is volt ilyen (nem ASUS, valami egyéb márkát ismertem fel benne, talán logitech volt). Meg hercules monitor.
Ezt egyébként nem negatívumként hoztam fel. A cég jól választja ki a cuccokat, amihez adja a nevét. Ha rosszul látom és a többi cég másolja a DTK cuccait, akkor szorri. Bár csodálkoznék nagyon.

(#25) Calogero válasza Stitch (#23) üzenetére


Calogero
addikt

Nekem is ilyen hazam van egybol lecsereltem a tapot mihelyt meglattam az Acorp feliratott rajta. Most egy Chieftec ATX táp 360W CT360A tap van benne (amugy tap eleg hangos benne)

Abit NF7-S csucsul benne (ep hogy belefer)
A szellozese olyan atlagos, kellett meg + ventik bele (2db oldal befele sziv, 1 db teton kifele fuj).
Power gomb meg hagyjan, de a reset gomb az nagyon rossz.
A CD takarolemez eject gombja 1 hetig birta

Atmeneti haznak szantam, de igy az atalakitas utan egesz jo dolog kisult belole

(#26) LukE válasza Stitch (#23) üzenetére


LukE
veterán

nem volt meg valami sokáig, akkor is nyitott oldallal, pont a legngyobb kánikula idejében. nekem tovább bírta a CD gomb:)
tápjára határozott passz. nem egy halk darab, nekem az alatt a kb 1.5-2 hónap alatt nem volt vele semmi bajom.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Dtk 400w cas-74s4pg, pfc (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.