Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Driver segítség (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vimes


vimes
senior tag

Windows Vista telepítésekor eljutok addig, h ki kell választanom, h melyik partícióra szeretném a windowst telepíteni. Az ablak alján megjelenik egy üzenet, h adjam be az "Elsődleges IDE csatorna" illesztőprogjamját. Megnéztem az XP Eszközkezelőben az Elsődlrges IDE csatorna illesztőlrogram fájlokat (atapi.sys, IdeChnDr.sys, storprop.dll)kimásoltam őket 'systam32' ill. a 'drivers' mappákból, feltettem egy floppyra, meg a pendrivera, ahonnan megy a telepítő, de hiába, kitallózom a mappát ahova tettem a fájlokat, de azt írja, h nem található eszközillesztő(illesztőprogram). Most mi van? Ezeket a fájlokat kellene betallózni, nem? Vagy túl régiek, és frissebbek kellenének? Ha igen, akkor vki el tudja küldeni ezeket a fájlokat? Vagy egy linket, ahonnét le tudnám tölteni a frissebb fájlokat, amiket talán fel is ismerne/elfogadna a telepítő? Előre is köszönet a segítségért.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#2) CoolMan válasza vimes (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

A kérdésed tedd fel az Azonnali alaplapos kérdések órája vagy a Windows Vista (kérdés előtt olvasd el az #1. hozzászólást!) topicban.
Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Driver segítség (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.