Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Dreams a LittleBigPlanet-ről és a Tearaway-ról méltán elhíresült Media Molecule új sandbox "játéka", ami leginkább egy játékos játékszerkesztő mint játék.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#2) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#3) psycroptic


psycroptic
őstag

Belekóstolt már valaki? Ha igen, akkor mi a véleménye róla?

PSNID: Tomy83PS

(#4) saelin


saelin
veterán

Remélem nem csak én vettem meg innen a "játékot!"! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#6) saelin válasza Carlos Padre (#5) üzenetére


saelin
veterán

Hát.... Nem tudom. Én alig taltam el valamit vele és állandóan az options gombot kelett nyomkodni, hogy reseteljem az imp pozícióját. A story módot azzal vittem végig, de legtöbbször még az olyan egyszerű dolgok is alig mentek vele, mint a kijelző jobb sarkából a bal sarkába elvinni az impet. Azt már elképzelni sem tudom, hogy szerkeszteni milyen lehet vele, de ha hazamentem kipróbálom. Van külön motion control scheme-re is tutorial. :K

Amint viszont nagyon meglepődtem, hogy a story mód nagyon jó! Arra számítottam, hogy csak egy techdemo lesz az egész, és nem! Iszonyat jól meg van írva.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) saelin válasza saelin (#6) üzenetére


saelin
veterán

Ma egész nap a Ds4 motion control-jával toltam és már vissza sem tudok menni az analógos imp irányításra. Tényleg sokkal jobb ha megszokja az ember, főleg azért, mert sokkal nagyobb kontrollt kapsz a kamera felett.

Csináltam egy teszt zónát magamnak, ahol gyakorolgatom a dolgokat. Végigcsináltam az összes tutorial-t, de úgy látszik nem sikerült mindet megjegyezni. Akartam egy objektumot egy másik köré animálni úgy, hogy az folyamatosan körözzön és forogjon (egy nap melett keringő bogyót). Több módszerrel is próbálkoztam, de nem sikerült megcsinálni... Aztán esőt próbáltam megint csak a tutorial szerint csinálni, ami sikerült, viszont naaagyon gagyi hatást keltett. Füvet, vizet és platformokat legalább már profin csinálok. Tök gyorsan össze lehet dobni egy pályát, csak előtte faragni kell pár elemet és aztán mehet is a pakolgatás, vagy használod azt amit a community csinált. Karaktereknél ez nagy segítség, mert azok bonyolultabbak egy bokortól vagy fától.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) Reiker00


Reiker00
újonc

Üdv! Magyar felirat van a játèkban?

(#9) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Csak úgy. Elég beteg. :Y

(#10) cocobanana


cocobanana
tag

Helló!

Akinek meg van a játék, és nemcsak más által készített "játékokkal" játszik, hanem saját maga akar tervezni azoktól kérdezném, mennyire van benne szabadság? Mármint gondolom előre összeállított sémák vannak és azokból lehet választani? De azokból mennyi van és mik? Ha én pl, nem ilyen akció játékot akarnék, hanem inkább ilyen visual novella félét, amiben inkább a döntések viszik el a játékot, hogy mit választasz...stb Azt meg lehet? Illetve te saját képeket is tudsz bele integrálni a programba?

(#11) Carlos Padre válasza cocobanana (#10) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Gyakorlatilag bármit fel tudsz építeni benne nulláról.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#12) saelin válasza cocobanana (#10) üzenetére


saelin
veterán

Mindent a Dreams-en belül alkotsz. Ha elég ügyes vagy, akkor csinálhatsz belőle visual novel-t simán. Azt viszont jó ha tudod, hogy inkább 3D-ben erős a játék. Igaz hogy láttam már olyat, hogy valaki rajzolt benne valamit egy kocka oldalára, de összeszobrászkodni szerintem gyorsabban lehet karaktert alkotni vagy akár másét felhasználva. A lényeg hogy tényleg nincs lehetetlen, mert a saját képességeiden múlik a végeredmény.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem tudom volt e már de bazz.... :Y

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#14) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A világ legjobb gaming community-je van születōben

Life, Uh, Finds A Way

(#15) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

(#16) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Dreams roadmap.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#17) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Dreams Will Test Letting Players Use Their Creations For Profit

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#18) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Eszméletlen miket lehet csinálni benne. És mindezt csak egy ps4en.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#19) saelin


saelin
veterán

Az igen! Jól le van halva a topic... :Y

Kis kihagyás után megint elővettem és a reddit alapján átböngésztem pár kreációt. Nagyon sok jó content van már! Kisfilmek, játékok, sima art-ok stb. Még mindig elámulok mire képesek kontrollerrel az emberek! Sajnos a legnagyobb baj vele a ps4 teljesítménye, ha ez kap Ps5 patchet (márpedig fog), akkor akár új lehetőségek is nyílhatnak a készítők előtt. Kíváncsian várom hova fejlődik, meddig támogatják és hogy a community meddig áll ki mellette.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.