Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#154) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsit bővebben a bossfight-ról, a történtek és a taktikám.
Első próbára is sokáig jutottam, de végül kihalt mindenki. Viszont másodikra nagyon sima volt. A kezdő csapattal simán levertem. Kezdésnek 2xKabuff (Hebdrik és Serena) ment fel a csapatra. Onnantól a hős és Hendrik csak ütötte a bosst. A két support csak Sap-ot tolta meg a healt. Ha leesett a buff a csapatról akkor vissza. Mordragont vertem le elsőre. Rá ment a focus. Hendrik a debuffolt(2xSap) bossra 400+ot(Parallax) , a hős 300+ t (Cutting Edge) sebzett. Sima liba volt. Pep powert is csak deffensive-t használtam. A Care Playert Serena + a Hős. Így egyszer halt a hősöm, bekapott egy critet. Aztán kétszer nem sikerült a Zing rajta (Serena és Rab is misselt) De simán kibírta a csapat még ezt a töketlenkedést is. :) Volt Hendrik-nél élesztő levél, de azt se kellett használnom. Mordragont kell leverni, mert ő neki vannak disable skilljei, amivel kiveszi a hősöket a csatából, bekapja őket, aranyba önti, knock back-je is van. Szóval így nagyon laza volt, volt amikor a két support csak mannát szívott unatkozásból. :D Addig se fogyott az övék. Mondjuk Serena-nak sose fogy el.

Látom ti Erik-et használtátok, nekem ő nagyon nem tetszett. Egyedül Divide-ja jó, de az meg sokszor lutri. Akkor már Jade ReVamp-je is jobb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.