Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wellin9


Wellin9
tag

Persze, ebből még kár bármit is levonni, de azt nem mondhatnám, hogy hirtelen várni kezdtem volna a játékot. Eddig, ez ilyen, semmilyennek tűnik

(#2) nanocry válasza Wellin9 (#1) üzenetére


nanocry
tag

Én már annak örülök, hogy a party-t dobják a fenébe, az egy nagy rák volt az Inq.-be...

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A gameplay jelenet:

[link]

Live-Die-Respawn

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagyon ígéretesnek tűnik számomra. Bár akinek még mai napig is jó az Origin grafikája és még a Dragon Age II sem volt rossz, annak könnyű jót alkotni. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Én pl. csak azt nem értem, hogy az ilyen "szivárogtatott" képeknek, meg videóknak miért kell feltétlenül ilyen gagyi minőségűeknek lennie? Mert az esetek többségében ez a helyzet. Pedig pl. itt is látszik, hogy natív "screenshot"-okról, meg direkt videó felvételről van szó, nem pedig, valami "remegő kezű, mobiltelefonos besurranós" kémfelvételekről. Ez valahogy olyan furcsa mindig ezekben az állítólagos random "szivárogtatásokban"...

(#6) vitaro válasza nanocry (#2) üzenetére


vitaro
senior tag

Ízlések és pofonok, engem pl ezzel veszítenek el.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#7) ldave válasza vitaro (#6) üzenetére


ldave
félisten

Ez szerintem is rossz irány, rengeteg egykarakteres RPG van, a Dragon Age eddig nem erről szólt, kár hogy abba az irányba viszik :(

A Slime draws near! Command?

(#8) HThomas válasza vitaro (#6) üzenetére


HThomas
senior tag

Az első rész az egyik kedvencem volt a modernebb rpg-k közül... a második rész még elment, a harmadikat félbehagytam, sajnáltam rá az időt, idegesítő volt a játékmenete... azt hiszem ezt már elkezdeni sem lesz érdemes.

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Hozzák vissza az 1-ből a varázslás rendszert, főleg a kombó spelleket!

#7ldave: Mondjuk már az Eye of the Beholderben (/Might & Magic, /) is teher volt a sok karakter, menetrendszerűen végigklikkelgetni mindet, inkább stratégiai játéknak illett be mint szerepnek. Ha szerepjátszás, akkor ugye beleélés kéne, azt meg ugye csak 1 emberbe megy, nem egy egész hadseregbe.

[ Szerkesztve ]

(#10) SunMount3r válasza Dr. Akula (#9) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az EotB I-II-ben én épp ezt (is) élveztem nagyon, tehát a "Party"-zást. Ha ilyen "klasszikusabb" RPG-re vágyom, akkor az is benne van, hogy legyen több csapattag is és rendesen irányíthatóak legyenek. A Real Time sokat ronthat ezen, de ha pl. úgy van megoldva, hogy pl. leállítható legyen a idő, vagy hasonló, akkor még működhet hellyel-közzel. De egy kimondottan Real-Time action-RPG-be ezt nagyon okosan ki kellene találni. Egy (csatákban legalábbis) körökre osztott RPG-ben (amit taktikai szoktak nevezni, nem pedig mindjárt stratégiainak) pedig épp ez adhatja a játékélmény sava-borsát.

(#11) melega válasza oriic (#3) üzenetére


melega
őstag

Ebből lesz lemezes verzió, vagy csak digitálisan vasárolható?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.