Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Fűtés megoldódott, meleg lett...
Persze előtte a gázkazánom meg kellett javítani, ha esetleg picit rá kell segíteni, akkor legyen mihez nyúlni..
Idén is el fog maradni Babod, (márhogy nekem) általános pénzhiány miatt.
Pedig időre készen lesz a diffizáram, már csak lóvé kellene, de az nincs fölös sajnos.
A nem használt dolgaim felraktam a jofogas.hu-ra, kíváncsi leszek, mennyi minden kel el.. :DDD
(apropó: nem kell valakinek egy karcmentes mobil klíma?? :D )
Hétvégén kertészkedés projekt volt, meg felfedeztem anyóséknál, hogy a döglöttnek kikiáltott gyűrűs kútjukban kb. 2 méter víz áll, úgyhogy elballagtam a tecskóba, és vettem egy ukrán (már ezis kínai) búvárszivattyút.
Hogy ne legyen öööm é bodottá' persze először fél colos csővel kísérleteztem, ami kicsinek bizonyult, a fater mondta, hogy minimum 3/4 kell oda, nembaj, visszaszed, újra leenged, ekkor a zsinórja tört el, újra fel, zsinór csere, leenged, 3/4 slag rá, újra leenged, erre orrán-száján ereszt. Mondom miakukac??? amit kint hagytam csövet tavaly, szétment kb- fél méterenként, és dőlt belőle a víz...
Mindkét karom majd leszakad, mert kb. 6x szedtem ki, és engedtem vissza a szivattyút, már a hangosan felsírás határán.. :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.