Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdoke


erdoke
titán

Szóval fLeSs bezárta a topicot, én nem nagyon tudok már hozzászagolni.:D
Megkérdezem itt, aztán zárható/törölhető.

Tehát: Maf@sznak neked egy ötödik erőgép? Úgy is kérdezhetném, mit csinálsz a néggyel, hogy kevés?:))

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#2) erdoke válasza erdoke (#1) üzenetére


erdoke
titán



:DD:DD:DD

A legjobb aláírás a héten

(#3) Karex válasza erdoke (#2) üzenetére


Karex
senior tag

Úgy látom, mostanság mindenki megzakkant, vagy csak én vagyok lemaradva... :))

(#4) erdoke válasza Karex (#3) üzenetére


erdoke
titán

Nézd meg a kép helyét a neten... Mostanában mindig ezzel upolok, hogy el ne szomorodjak, ha nem veszik a cuccost.:))

A legjobb aláírás a héten

(#5) anaqer válasza erdoke (#1) üzenetére


anaqer
veterán

Hekkeli valaki a PH!-t? :F

Mert ha igen, előre szólok:
amikor legközelebb én írok hülyeséget, AZ NEM ÉN VAGYOK. :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#6) anaqer válasza erdoke (#4) üzenetére


anaqer
veterán

Ez jó! ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#7) engusz válasza anaqer (#5) üzenetére


engusz
veterán

Úgy látszik, hogy ez egy ilyen nap. De egész véletlenül megint csak az egyik fél van jelen.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) erdoke válasza engusz (#7) üzenetére


erdoke
titán

Pedig gyorsan nyitottam... [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=60071[/L]

:C

A legjobb aláírás a héten

(#9) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Miva? He? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#10) engusz válasza erdoke (#8) üzenetére


engusz
veterán

Szerintem zárni fogja. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) erdoke válasza Don Vittorio (#9) üzenetére


erdoke
titán

#1-re 1 RE, aztán Erase:D

A legjobb aláírás a héten

(#12) erdoke válasza engusz (#10) üzenetére


erdoke
titán

Remélem is, sőt kértem is.:P

A legjobb aláírás a héten

(#13) Don Vittorio válasza erdoke (#11) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Általában maradnak egy darabig, addig én vágok egy kis digit videót, játszom egy kis Medieval Total Wart vagy Ghost Recont... Aztán elmennek az aktuálisan jelentkező fotós gazdájukhoz. Photoshopozni. Oda kell a kakaó. Most is ment ilyen ki a kezeim közül kettő. Még fog is kettő a közeli jövőben. Az egyikbe ment volna Fless cucca. Most majd megy más. :)

De kettő mindig van itthon is, hogy nagy ritkán lehessen hálóban játszani egyet, meg, mer' a ''zasszony'' igényli a külön gépet.

Egyéb? :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#14) erdoke válasza Don Vittorio (#13) üzenetére


erdoke
titán

THX, ennyi. Csak láttam, hogy többször is vettél erős procit, RAM-ot, ilyesmit a piacon. Azt hittem, vmi elit internet kávézót akarsz összeütni.:D
Törölhető

A legjobb aláírás a héten

(#15) Don Vittorio válasza erdoke (#14) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nem rossz 5let, de aki oda járna, az otthonra is meg tudja venni. (Reméljük tőlem.) :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#16) erdoke válasza Don Vittorio (#15) üzenetére


erdoke
titán

Hát ja, lassan nekem is kell vmi cégecskét gründolni a hardverbizniceimre, mert a gatyám rámegy a sok csereberére.:F :D

Na dőltem, zárjátok, töröljétek, hallani se akarok Don Vittorio piszkos ügyleteiről, mert kivágják a nyelvem és le a kezeim, hogy ne tudjak tanúskodni.:DDD

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#17) engusz válasza erdoke (#16) üzenetére


engusz
veterán

Segítek. Mármint tanúskodni. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.