Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

jelentkezzen is, csak legyenek jók meg adják "kopasz" árban ha már ők a legifjabb gyártók a nagyok közt : )

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) MasterDeeJay

Hát már most van dobozos terméke és kapható is vagy én nem értem a cikket. Itt is van talán a fórumon már valakinek.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#3) Komplikato válasza MasterDeeJay (#2) üzenetére


Komplikato
veterán

Akartam is írni, hogy még magyar videós teszt is volt erről. De ezek szerint GeForce és Radeon vonalon is jön a dobozos Predator.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#4) MasterDeeJay válasza Komplikato (#3) üzenetére

Végülis jöhetnek új gyártók. Azaz nem tudom van e saját gyáruk vagy kivel gyártatnak. Ráférne a vga piacra egy kis megkavarás. Szerencsére Asrock is jött és ahogy olvastam azok is egész jókat csinálnak videókarikból.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#5) Komplikato válasza MasterDeeJay (#2) üzenetére


Komplikato
veterán

OFF: Hmmm. A hírek szerint jött ki új Arc driver ami 10 és 77(!)% közötti teljesítmény növekedést hoz játékok alatt.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

EVGA helyett beszálló. Mondjuk az inkább Nvidiát árult, de azért ez is valami.

[ Szerkesztve ]

(#7) MasterDeeJay válasza Komplikato (#5) üzenetére

Dx11-ben ráférne. Nem lennék meglepve ha tényleg lenne nagyobb gyorsulás némely játékban ami most gyengén fut.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#8) Komplikato válasza MasterDeeJay (#7) üzenetére


Komplikato
veterán

[link]
A videóban pár képkockából kiderült számomra, hogy a drivert odaadta sokaknak Intel tesztelésre, de embargó(!) volt a hír közlésére a mai napig. Miért??? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.