Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bero


Bero
aktív tag

Üdv!

Azért indítottam ezt a topicot, mert érdekelne, hogy valaki foglalkozott, foglalkozik, vagy akarna-e foglalkozni dobócsillagokkal.
Esetleg a beszerzésük is érdekelne...
Ha tud valaki valamit az lécci írjon.

Előre is kösz!

Üdv: Bero

[Szerkesztve]

(#2) #16741888 válasza Bero (#1) üzenetére


#16741888
törölt tag

Kimész a Puskás Ferenc stadion szomszédságában lévő bolhapiacra és veszel annyit amennyit akrsz.:DD Tök újjak tokben mindennel.:D

(#3) Bero válasza #16741888 (#2) üzenetére


Bero
aktív tag

pápán lakom, itt meg van 20 bót, abból meg 19 kínai

esetleg nincs eladó csillagod?

[Szerkesztve]

(#4) Bero


Bero
aktív tag

[kép]
[kép]

(#5) Dilikutya válasza Bero (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kowabunggaaaaa :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Bero válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Bero
aktív tag

Re: Kowabunggaaaaa :C

(#7) Bero


Bero
aktív tag

uppp

(#8) Bero válasza Bero (#7) üzenetére


Bero
aktív tag

 

(#9) Toness válasza Bero (#4) üzenetére


Toness
őstag

Minek neked ilyen izé? Mondjuk ha kiteszed a falra dísznek akkor elhiszem hogy jó mert tényleg szépen néz ki. Szerintem azokban a kínai boltokban biztos tartanak ilyet mert Japánból származik ez a fegyver ők meg lehet hogy lenyúltak párat tőlük és elhozták a bolhára :DDD

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#10) Thyb válasza Toness (#9) üzenetére


Thyb
senior tag

Ha disznek akarod használni akkor acélból simán ki lehet marattatni. A mintát te is ki tudod találni, az 1 kis fantáziával simán elkészithető.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#11) micro válasza Bero (#1) üzenetére


micro
addikt

Sok Last Ninja-t játszottál kiskorodban? :DD

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#12) micro válasza Toness (#9) üzenetére


micro
addikt

Ventirácsnak sem utolsó! :C

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#13) Bero


Bero
aktív tag

Csak azért szretnék egy ilyet, mert szeretnék vele dobálósdit jáccani :DDD
Gyártottam magamnak párat, de nem üti meg a színvonalat, legalábbis kinézetre.
Csak pár darabot szertnék :)) (pár százat)

Last Ninja 4ever! Comodoros korszakomban ez volt a kedvencem! :C

(#14) Polyák


Polyák
tag

UPPPPPPPPPP
(föl)

Az alkotó élet titka az, hogy felnőttkorban is megőrizzük a gyermekkor szellemét.

(#15) _az válasza Bero (#13) üzenetére


_az
senior tag

erre én is csak aszondom, hogy LOL UP!!! :DD

(óvatosan aztán, kiskölökként volt seprünyélből, meg láncbó csinált nuncsakum, oszt hókon basztam vele magam, azért fájt... :D)

az

(#16) L3zl13 válasza Bero (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

És a kínaiakat kérdezted már? Végülis az irány jó... :U

Aki hülye, haljon meg!

(#17) #16741888


#16741888
törölt tag

anno amikor kissebb voltam kaptam vateromtól 2t a munkahelyén vágatta ki lézerrel, csak aztán kezdtem vele veszélyessé válni és eltüntette.:DD

(#18) Drizzt válasza _az (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Skillful boy, very skillful... :D

I am having fun staying poor.

(#19) Sick Boy válasza _az (#15) üzenetére


Sick Boy
őstag

elképzeltem a kis _az-t, ahogy hadonászik az eszközzel... HÁT MEGAGIGALOL :DDD :DDD :D :D :) ;} és aztán tarkónb***a magát :DDD

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#20) _az


_az
senior tag

na hamá fikáztok, elmesélem... szal seprűnyél+lánc... :D
kikúrt nagy istenkirály ninja voltam vele!!! sőt! annyira ninja voltam, hogy mindíg nálam vót!!! namost befűztem a gatyám övtartójába, kényelmesen lógott ott. (mint zsaruknál a kádárkóbász :D)
aztán egyszer felugrottam, oszt a seprünyél az övemnél fellendült ugrás közben és homlokon baszott :DD télleg fájt kicsit, szal veszélyes eszköz! ja s apu szétszedte :DDD

/ON

[Szerkesztve]

az

(#21) _az


_az
senior tag

amúgy neten van 1-2 oldal, ahonnan rendes keleti fegyvereket lehet rendelni, illetve érdemes megnézni ilyen késmánia boltokat, esetleg vegyél egy késmánia magazint, abban tutti sok a hirdetés...

az

(#22) G@ben


G@ben
addikt

Én egyszer a szomszéd gyerek ''nuncsakuját'' szereztem meg, mivel eldobta, mert hiányzott róla az egyik bot. Szóval maradt egy bot meg rajta a kb 20 cm lánc. Azzal én voltam a király az utcában. :DDD Ejj, régi szép idők. :)

De hogy kicsit ON is legyek, engem is érdekelne a dobócsillag, de méginkább dobókés, de valami kis méretben, mondjuk olyan 10 cm körül. Mondjuk arról azt hallottam, hogy nincsenek jól kiegyensúlyozva, ezért inkább dísznek jó, de nem is igazán lenne másra használva, ezért olcsó kéne. Bár soha nem értettem azokat az embereket, akik eldobják a kést aztán az pont a hegyével áll bele az ajtóba és nem a nyelével koppan. :) Ezt szeretném kikísérletezni, hogy akkor most ez lehetséges vagy nem. :) Jó tudom, lehetséges, de akkor is! :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#23) _az válasza G@ben (#22) üzenetére


_az
senior tag

buzgár plázákba szokott lenni kése bolt, illetve piacon is kifoghatsz, csak körülményesebb :D eseleg nézz meg egy késmánia magazint, az biztos dugig van késes boltokkal... +esetleg military üzletek

az

(#24) Vangelis válasza Toness (#9) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha nem is a boltban de van nekik, szekáld őket majd utánnad dobnak párat és ha kiműtötték belőled akkor lesz ingyen csillagod.:DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#25) agrarfiatal


agrarfiatal
senior tag

ált harcművészeti boltok is tömbe vannak ilyen cuccokkal

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#26) Thyb


Thyb
senior tag

Egy időben mindent dobáltam sarló, balta, villa, kés, shuriken stb, aztán felnőttem, és rájöttem, hogy a féltéglánál, és a macskakőnél nincs jobb és hatékonyabb. :D
Csak ne húzná ugy a zsebem. (:)))

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#27) kavboy válasza _az (#20) üzenetére


kavboy
tag

nekem is volt pont ilyan gyártmányom, szépen lecsiszoltam, meg minden... csak nekem a kabátomban volt egyfolytában... Meg én nem vágtam vele felybe magam, mert bukósisakban gyakoroltam... :DDD

vettünk fénykábelt amit mondtál (fénykard kellene hogy leszúrjalak vele) by Feribá & gozso

(#28) agrarfiatal válasza Thyb (#26) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

elvileg már felnőtt vagyok (lassan 24 leszek), de ilyen dolgokból sosem fogok kinőni. egész szép késgyűjteményem van már lassan legújabb szerzeményem egy 50cm bajonett most azzal terorizálom a körülöttem levőket. amúgy ált 2 kés mindig van nálam (még ha öltöny van rajtam akkor is)

van egy jó kis magyyar mondás: magyar ember kés nélkül még a templomba se jár.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#29) D4v3 válasza agrarfiatal (#28) üzenetére


D4v3
őstag

Tudsz mondani jó késes/kardos újságot/könyvet/honlapot? :))

(#30) #16741888 válasza agrarfiatal (#28) üzenetére


#16741888
törölt tag

:C
A rugós bicskám nálam is mindíg zsebbe van:DD

(#31) Haok


Haok
tag

Én is készülök ilyet venni, de előtt egy normális samurai kardra fáj a fogam.

Dobókésem ellenben már van ;]

---===Győzelem a fontos, és ahhoz kell a részvét....Görbüljön a BOT===---

(#32) Apophis válasza G@ben (#22) üzenetére


Apophis
őstag

Dobókésben az olcsók nem túl szépek, mert gyenge a kidolgozásuk. Nekem van egy készlet, 3 kicsi és egy nagyobb, egész jól tudom már dobni, olyan 5 méterről gyakorlatilag 100%, hogy pontosan beleáll a fatáblába (profi késdobálók ne röhögjenek :DD). A lényeg, hogy sokat kell gyakorolni, hogy mindíg pontosan ugyanúg dobd el, akkor már nem gond, hogy milyen távol vagy, csak fel kell mérni a távot. A csillag más, ahhoz nem kell olyan szintű technika, én is csak dísznek tartom. Komolyabb dobókést meg dísznek nem érdemes venni, 20-30k-t csak a profik adnak érte, vagy a sznobok.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#33) Apophis válasza agrarfiatal (#28) üzenetére


Apophis
őstag

Egyáltalén nem gyerekes, gyereknek nem való késgyűjtemény szvsz. Nekem is van jópár darab, pár mindíg van is nálam, egy nagyobb, egy nyakban, egy miniatűr rejthető :)). Az illegális cucc hordásáról leszoktam, pár késem bánta, corrupció martalékává váltak...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#34) agrarfiatal válasza D4v3 (#29) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

nem

amúgy bemegyek egy késes voltba pl army vagy egy sima vadászbolt és ami megtetszik megveszem (ált minnél nagyobb annál inkább bejön)

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#35) agrarfiatal válasza Haok (#31) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

ja nálam is nyárra v őszre az van betervezve

amúgy a nagyon ütős dobokés a higanyos csak az marha húzós árban van

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#36) Apophis válasza agrarfiatal (#35) üzenetére


Apophis
őstag

Higanyos? Hol lehet kapni? Link esetleg?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#37) Snoop-y válasza Apophis (#36) üzenetére


Snoop-y
veterán

Aham bizony bizony :)
Amikor eldobod a kést a higany előrelendül és valljuk be azért ehez a késhez is kell egy kis gyakorlás de azért nagyobb sikerrel a kés hegye lesz elöl mikor célba kell találni :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#38) Bero


Bero
aktív tag

A történetek apján maradok a dobókésnél, és dobócsillagnál. :)
Szal dobókésem volt (2is), de igazából én sem értem, hogy ezeknek a dzonifiúknak mért sikerül mindig... :)) Ölég sokat gyaroroltam,de eccerűen nem ment...

A dobócsillag viszont ''bárhogydobombeleáll'' kategóriába tartozik. Éppen tegnap gyártottunk párat, elég jól sikerültek, de nem lettek túl szépek.

Kínai boltokat meg végigjártam, de nem tartanak sehol.:(

(#39) agrarfiatal válasza Snoop-y (#37) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

ált profik használják (értsd: bérgyilkosok)

amúgy olyan árban megy mint az arany és g-ban mérik, hogy mennyi cucc van benne.

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#40) Apophis válasza Snoop-y (#37) üzenetére


Apophis
őstag

Gondoltam, de valami link, képek esetleg? Bolondulok az ilyen cuccokért!!!

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#41) agrarfiatal válasza Bero (#38) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

pár év idegenlégiós kiképzés és a vajkéssel is tudsz dobálni.

idősebb ismerős az volt anno kinn és mesélték is róla, hogy nem volt olyan kés amivel nem tudott mit kezdeni

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#42) Apophis válasza Bero (#38) üzenetére


Apophis
őstag

Mint már mondtam, a lényeg az (mint pl. a dartsnál is), hogy egy stabil dobási stílust elsajátíts, ehhez pedig rengeteget kell gyakorolni. Onnantól lehet a távolságokat és a célzást fejleszteni, majd a speciális dobásokat (alulról, oldalról, stb.). Praktikus először dobótüskével kezdeni, annál nem számít a tengely körüli forgás.
A csillagnál pedig valóban csak célozni kell tudni, mert mindenbe beleáll. Haver csinált BMX-fogaskerékből, kihegyezte a fogakat, elég otromba lett, de működött. Én azért jobban szeretem a valódiakat.

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#43) Bero válasza agrarfiatal (#41) üzenetére


Bero
aktív tag

több oldalt is olvasttam, hogy nem szabad a késnek pörögnie, mikor eldobod, de ez nekem megvalósíthatatlan volt

(#44) Apophis válasza Bero (#43) üzenetére


Apophis
őstag

Az egy másik stílus. Én pörögve dobom, és sokan mások is. Szerintem az egyenesen dobás csak kis távra működik, messzebbre dobáskor már valószínűleg fordul egyet a kés.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#45) Bero válasza Apophis (#42) üzenetére


Bero
aktív tag

A dobótüske téma engem is érdekelt. Van is egy oldal ami ilyennel foglalkozik, majd mingyárt megkeresem. Ha jól tom ez a bo-shuriken.
Ennek sem szabad a levegőben pörögnie?

Vagyis nem értem, hogy nekem mért koppan mindig neki a fának a rossz végével.

[Szerkesztve]

(#46) agrarfiatal válasza Apophis (#40) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

annyit találtam, hogy az oroszok fejlesztették ki, még keresek valami infot

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#47) Bero


Bero
aktív tag

Bo-shurikenek:
Bővebben: link

(#48) Apophis válasza Bero (#45) üzenetére


Apophis
őstag

Kell pörögnie. Volt ismerős, aki elég jól bánt vele, olyan 10 méterről hajigálta egy fába, mindegyik beleállt (dobott vagy 150-200-at), 10 cm sugarú szórással. Messzebbről is beleállt, csak onnan már pontatlanabbul célzott. Jó kis ''sport'' ez, lehet gyűjtögetni a mindenféle késeket, gyakorolni.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#49) Bero válasza Bero (#47) üzenetére


Bero
aktív tag

Na ez már működik:
Bővebben: link

(#50) Bero válasza Apophis (#48) üzenetére


Bero
aktív tag

még egy nekifutást megér a dolog. csak újakat kell csináltatnom esztergályos ismerősömmel, mert a régiek eltűntek :)
Ilyet szeretnék:
[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.