Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) blacktissue válasza Dumb (#392) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Kösssziii! :C
Csak az a gond, hogy a telefonszámokhoz tartozó országkörzetszámok nem túl barátságosak (már úgy értem, hogy nem hiszem, hogy európaiak). :(

De azért jó, mert legalább itt van! :DD

(#402) Dumb válasza blacktissue (#401) üzenetére


Dumb
senior tag

Ezek mind USA-beli autók általában.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#403) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én azt nem értem, hogy ha európában gyártották az autót , akkor miért maradt itt ilyen kevés darabszámban, és a legtöbbb meg kikerült az amcsikhoz.Vagy lehet, hogy eredetileg oda szánták , és került európába is néhány példány

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#404) Dr Smoke válasza Jégkokó (#403) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

A kocsi filmszerepe után annyira megnőtt utána az érdeklődés, hogy kb a kocsik 2/3-át kivitték az usa-ba!

(#405) Dumb válasza Dr Smoke (#404) üzenetére


Dumb
senior tag

Vagy még többet

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#406) Dumb


Dumb
senior tag

Ezt hallotta Mindenki? :R :C [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#407) Dr Smoke válasza Dumb (#406) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Jaja! Király! És még tuningolást is válalnak, mert lássuk be az a 13X paripa elég karcsú!

(#408) blacktissue válasza Dumb (#406) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Csak az a baj, hogy túl drága... :O

(#409) blacktissue válasza Dumb (#392) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Ez jóóó!!!! :DD
Itt aztán minden van... :C :C

(#410) Dumb válasza blacktissue (#409) üzenetére


Dumb
senior tag

Úgy bizony! :DD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#411) blacktissue


blacktissue
csendes tag

Szóval akkor senki nem tud olyan oldalt, amint nem csak amerikában és nem csak Magyarországon tartozkodó használt kocsik vannak, hanem Európában. :F
Valaki lécce! :U
Köszi előre is... :R
ui: Persze azért köszi a többi tippet is! :))

(#412) Dumb válasza blacktissue (#411) üzenetére


Dumb
senior tag

[link] [link] [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#413) blacktissue válasza Dumb (#412) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Köszi! :R ;)

(#414) blacktissue


blacktissue
csendes tag

A változatosság kedvéért lenne még 1 kérdésem. :B
Vki nem tudja, hogy hol lehet venni (Bp-en vagy környékén) sima DeLorean makettet, ami nem időgép formátumban van, hanem csak úgy saját maga??? :F

Előre is köszi!!!! :C

(#415) Dumb válasza blacktissue (#414) üzenetére


Dumb
senior tag

Van egy modell bolt a Keletihez közel. Az most alakult át, és az eladó srác szerintem bármit be tud szerezni! Szóval vele kell beszélni, és szerintem meg tudja rendelni. Kb 6-12E Ft, a mérettől is függ.

Valahol itt: [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#416) blacktissue válasza Dumb (#415) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Köszi! :DD
A Keleti az pont elérhető közelség! :C
Amúgy Te mindenre tudsz válaszolni?? :Y
Ez tök jó! :D

(#417) blacktissue


blacktissue
csendes tag

De azért még fennhagyom a kérdést, hátha vki tud még boltot. :DDD

(#418) blacktissue válasza Dumb (#415) üzenetére


blacktissue
csendes tag

És esetleg egy címet nem tudnál írni nekem, mert sehogy sem akar megjelenni a térkép. :(
Köszi. :R

(#419) blacktissue válasza zsborg (#305) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy hol tudsz Magyarországon (vagy esetleg Bp.-n, vagy környékén) olyan boltot, ahol lehet venni sima (ami nem időgép) DeLorean modellt vagy makettet???? :F :F

Válaszod előre is köszi... :R

[Szerkesztve]

(#420) Jégkokó válasza blacktissue (#419) üzenetére


Jégkokó
veterán

Itt láttam október környékén sima delorean modellt 1:24 méretbe.Azt hiszem olyan 3500 ft körül van kb
[link]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#421) blacktissue válasza Jégkokó (#420) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Köszi, h. írtál!! :D
De sajna itt sincs, csak az időgép formájában. :(
De azért köszi! :R

(#422) Jégkokó válasza blacktissue (#421) üzenetére


Jégkokó
veterán

Már hogy ne lenne , ha egyszer a saját szememmel látam, meg az oldalukon is irják, lehet hogy rossz helyen kerested de itt megtalálod
[link]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#423) blacktissue válasza Jégkokó (#422) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Bocsi!!!! :B
Tényleg van. :DDD
Ne haragudj, de akkor ezek szerint én rossz helyen kerestem. :U
Én a modellautó kategóriában kerestem, de ott nem volt (legalábbis a D-betűnél), csak az időgébes változat.
De ez amúgy ''műanyag játék jármű'' kategóriában van, és nekem a rendes fém modell kellene.
De azért köszi... :R

(#424) Jégkokó válasza blacktissue (#423) üzenetére


Jégkokó
veterán

Az az autó rendes fémből van, legalábbis amikor én láttam, akkor még abból volt :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#425) zsborg


zsborg
csendes tag

Itt van Delorean model,
http://www.ishibashi.co.jp/webshop/guitar/fender-usa/gif/top/jg.jpg
és itt is,
http://shop.modell.hu/

1:24-es méret, fém, 8,5cm x 18,5 cm, 3000.- körűl és házhoz szállítják.

(#426) blacktissue válasza Jégkokó (#424) üzenetére


blacktissue
csendes tag

De akkor mért a műanyag játékok kategóriában van??? :U

(#427) blacktissue válasza zsborg (#425) üzenetére


blacktissue
csendes tag

,,http://www.ishibashi.co.jp/webshop/guitar/fender-usa/gif/top/jg.jpg''
Ez valami japán oldal.. :Y

,,http://shop.modell.hu/''
Ide regisztráltam is, de a modell nincs sajna raktáron, úgyhogy a rendelésem még folyamatban.
Csak azt nem tom, hogy ha majd lesz raktáron, akkor értesítenek valahogy, hogy mehetek érte??? :U :F

(#428) zsborg válasza zsborg (#425) üzenetére


zsborg
csendes tag

Az első link nem jó, majd otthon megnézem a másik bolt címét és belinkelem.
A második link viszont működik.
A keresőbe beírtam hogy DeLorean, és ez jött ki, kategóriától függetlenül, oda meg az van írva hogy fémből van.
Lehet hogy az oldal szerkesztője elrontotta.
''... nem kicsit, nagyon'' :D

[Szerkesztve]

(#429) Jégkokó válasza blacktissue (#427) üzenetére


Jégkokó
veterán

Van egy jó hírem, van egy üzletük az euró centerbe budán az 1 villamos végállomásánál és ott lehet kapni az eredeti delorean modellt fém változatba.Ma voltam ott megvenni, és van még elég sok belőle, szóval érdemes elmenni oda :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#430) blacktissue válasza Jégkokó (#429) üzenetére


blacktissue
csendes tag

KÖSZI!!! :C
Máár megyek is... :)

(#431) Jégkokó válasza blacktissue (#430) üzenetére


Jégkokó
veterán

Na sikerült megvenni a kocsit? :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#432) zsborg válasza Jégkokó (#431) üzenetére


zsborg
csendes tag

Milyen árban van ?
Mekkora méret, 1:18-as vagy 1:24-es ?

(#433) Jégkokó válasza zsborg (#432) üzenetére


Jégkokó
veterán

2990 Ft 1:24 méretarányba lehet kapni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#434) zsborg válasza Jégkokó (#433) üzenetére


zsborg
csendes tag

A mai nappal megvettem, csak egy darab volt a boltban, azt rögtön le is foglaltam a nevemre, majd délután elmentem érte.
Remélem nem vettem meg ''blacktissue'' elöl, de csak ez hiányzott a gyüjteményemből. Én már megrendeltem különböző helyekről (onnan is amit én ajánlottam pár hozzászólással lejjebb) de mindenhol elfogyott, (vagy sosem volt) csak az oldalon maradt a képe.
E-bay-ről meg azért nem mert súlya van, a posta miatt drágább lett volna.
Amióta láttam élőben, lefotózgattam, körbejártam, megtapogattam, jobban tetszik az autó mint valaha.
Következő az 1:18-as méret, utána meg az 1:1-es... :D

(#435) Jégkokó válasza zsborg (#434) üzenetére


Jégkokó
veterán

Amikor kedden ott voltam akkor még volt egy csomó darab belőlük, amúgy ha a bejáratnál a legelső polcon nézted, akkor ott tényleg csak 1 darab volt.De hátúl még volt egy csomó, szóval sztem még biztos maradt egy pár :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#436) zsborg válasza Jégkokó (#435) üzenetére


zsborg
csendes tag

Amikor meg én odatelefonáltam, azt mondták már csak 1db van, ezért foglaltam le, és mentem el aznap délután is érte. - persze lehet hogy csak marketing volt.
De mindegy akkor is megvettem volna ha 100 db van a polcon. :)

(#437) blacktissue válasza Jégkokó (#431) üzenetére


blacktissue
csendes tag

Ezt csak hirtelen felindulából írtam, mert az az igazság, hogy kissé messze lakom a budai résztől, vagyis nem jártam még arra, de úgy látszik már nem is megyek arra... :( :O

Azért remélem karácsony tájékán majd újratöltik a polcokat és lesz legalább 100db. :)

(#438) zsborg válasza blacktissue (#437) üzenetére


zsborg
csendes tag

Én sem szoktam arra felé járni, ezért mikor reggel olvastam a hozzászólást hol lehet venni DeLorean makettet, délelöt a munkahelyemen megnéztem neten a bolt tel.számát, és mikor azt mondták hogy egy darab van, na akkor gondoltam azt, hogy ideje elmenni Budára ''kirándulni''. - úgylátszik gyorsabb voltam...

De ne aggódj, biztos lesz még, csak figyelni kell a boltokat. :U

(#439) lesaux


lesaux
veterán

Itt van még modell, igaz, drágább, 11890 Ft.
1:18-as arányú, és fémből van.
[link]

(#440) zsborg válasza lesaux (#439) üzenetére


zsborg
csendes tag

Vissza a jövőbe filmes DeLorean modelleket, összerakható maketteket lehet (lehetett) kapni, nem az a nehéz dolog.
Gyári kinézetü alapmodellt megvenni Magyarországon 1:18-as méretben, na az-az igazán nehéz ügy.
Mutass magyar boltot vagy linket ahol lehet, -megköszönnénk.

''... mi baj van a gravitációval a jövőben, ott minden összefügg a nehézséggel ? ''

BTTF

(#441) Fisha


Fisha
őstag

Volt szerencsem ulni egy ilyen csodaban. Sajna csak allo helyzetben, de azert erdekes volt igy is. Mondjuk a ki-be szallas 180 centi folott mar eleg kenyelmetlen.

[Szerkesztve]

(#442) Jégkokó válasza lesaux (#439) üzenetére


Jégkokó
veterán

Csak egy probléma van, hogy tuti hogy már nincs belőle egy darab se, multkor október végén voltam ott megvenni a sínen guruló verziót és ez volt a legutolsó darab.Csak az éppen közel 15 rongy volt :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#443) zsborg válasza Jégkokó (#442) üzenetére


zsborg
csendes tag

Láttam pár hónappal ezelött a filmbeli modelleket egy makett boltban. Holnap megnézem, és leírom az eredményt, hátha valaki pont azokat keresi.
Vagy marad e-bay.com , ott biztosan van gyári 1:18-as és filmbeli verziók.

[Szerkesztve]

(#444) Nord72


Nord72
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Végigolvasgattam a De Lorean-es hozzászólásokat és azt hiszem élből
tudok egy eddig (ha jól vettem ki a hozzászólásokból) megválaszolatlan kérdésre
válaszolni.
A DMC-12 PRV motorjának a viszonylag kis teljesitménye nem a rossz tervezésből
eredeztethető, hanem a V6osra szerelt 3 utas szabályzott katalizátor rendszerből!!!
Akkoriban ('81) lépett érvnybe a britteknél és utánna az EU-ban is.
Egy gyors példát is hozok fel szemléltetés végett.
Mitsu Starion 1997 ccm turbo - kat nélkül 1985.ben 180 PS-t teljesitett (5500rpm).
Mitsu Starion 2555 ccm turbo (u.s. spec.) - kat. verzió - 150!!!! PS (durva nem?).
Turbonyomás mind2 esetben max 0,9 bar (11 PSI).
Ha már a témánál vagyunk létezett Gullwing-es változata is, egy japán filmben is
szerepelt annó a Gorillaz c. akcióidiotizmusban :D
Az Ágyugolyófutam II-t meg gondolom itt mindenki látta annó, Jackie Chan és a
James Bond-os acélfogú nyomta az ipart benne annó :DDD
Ha vkit érdekel linkelek be pár képet, sok tekintetben kisértetiesen hasonlit a két
autó vonalvezetése (ItalDesign?) - mindenesetre '79-ben már szériaérett volt.
1980-90-ig gyártották.

Rozsdamentes hatású fényezéssel milyen lenne a Starion ? ;]

So Time Will Tell, and Time's Never wrong, so Time Will Tell, but Time Takes so Long!

(#445) Nord72


Nord72
csendes tag

[kép]

Aki nosztalgiázni akar itt egy rövid jelenet az Ágyugolyófutam II-ből :
[link]

So Time Will Tell, and Time's Never wrong, so Time Will Tell, but Time Takes so Long!

(#446) Nord72


Nord72
csendes tag

[link]
:D

So Time Will Tell, and Time's Never wrong, so Time Will Tell, but Time Takes so Long!

(#447) Sidaries válasza Nord72 (#445) üzenetére


Sidaries
őstag

Hát nem tudom. Nekem ez annyira nem jön be, de a film első jelenetében azért frankó az a Mercedes 300SL. Arról volt már szó. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#448) Sidaries válasza Nord72 (#444) üzenetére


Sidaries
őstag

Mennyit gyártottak belőle? A Delorean kipufogója is hihetetlenül szar és nem csak a katalizátor miatt. Mondják is ha leszedik róla és semmit sem raknak rá akkor is nő a teljesítmény akár 20LE-t is.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#449) blacktissue


blacktissue
csendes tag

Na képzeljétek mit láttam!!!
Na neeem....nem egy Deloreant, SAJNA! :(
De majdnem. :B
Kanyarodott ki az utcából, és elállt a lélegzetem, mert azt hittem, hogy DMC. De ,,csak'' egy Toyota volt. De még a színe is olyan volt, mint a jó öreg 12-esé.
Szóval azt nem tudom milyen Toyota volt, de keresgéltem a Használtauto.hu-n, és nem találtam olyat sajnos, de azért érdekelne milyen Toyota. Oldalról annyira nem hasonlított, de szemből... :Y

Háát, ha majd megtudjátok milyen Toyota, akkor majd lécce közöljétek a fórumon.

(#450) lesaux válasza Jégkokó (#442) üzenetére


lesaux
veterán

Kár, hogy csak most olvasom ezt a hsz-t. Szóval azóta megvan az autó, igaz, nem itt nálam, hanem édesanyám munkahelyén (ő ment érte ugyanis). Baromi kíváncsi vagyok, hogy néz ki és mit fog szólni a bátyám az ajándéknak. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.